IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 15th January 2015, 12:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дайте снимки и на мен моля... колкото повече толкова повече ку може, че кУежката ми се е активизирала нещо и иска да ходим на консултация при Пеев..

lilyana.vassileva@gmail.com
Отговори с цитат
  #282  
Стар 16th January 2015, 15:16
Аватара на vivian89
vivian89 vivian89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

borislava_a може ли снимки и за мен - mishka.s.roklq@gmail.com.
Аз също смятам, че слагат това, за което сме се разбрали , въпреки че като легнеш и заспиш само докторът знае какво прави
Отговори с цитат
  #283  
Стар 19th January 2015, 12:09
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

здравейте, предстои ми операция при д-р Пеев(чета все добри отзиви слава богу).Още не съм ходила на консултация при него,и все пак трябва да съм малко по-запозната с нещата и да му кажа какво искам,затова първо ще ви задам на вас няколко въпроса,тъй като вече сте минали по този път
Първо да ви кажа,че НЕ харесвам раздаличени и на високо гърди. В момента имам чашка А,та според вас как е по-добре над,или под мусколно да бъдат?
Имплантите не са ли на "чашка",или само на кубици? И той ли ще определи подходящите за мен?
Това за профилите изобщо не ми е ясно! И след това от къде си купувате сутиените за след операцията?
Дайте ми малко инфо моля ви,за да не се изложа чак така
Отговори с цитат
  #284  
Стар 19th January 2015, 12:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megga Виж мнението
Първо да ви кажа,че НЕ харесвам раздаличени и на високо гърди. В момента имам чашка А,та според вас как е по-добре над,или под мусколно да бъдат?
Имплантите не са ли на "чашка",или само на кубици? И той ли ще определи подходящите за мен?
Колко раздалечени или събрани ще бъдат гърдите не зависи само от размера на импланта. Има анатомични особености, които понякога не позволяват по-приближени гърди. Обсъди го с доктора. Той най-точно ще каже при теб как би се получило.

Над мускОла не се поставят импланти отдавна. Има голяма опасност от КК, а и при малък бюст като твоя (чашка А) изобщо не може да се говори за такова поставяне.

Според параметрите на имплантите (не само кубици, но и останалите параметри са важни) се определя каква чашка ще бъдеш приблизително след операцията.
Отговори с цитат
  #285  
Стар 19th January 2015, 14:12
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

благодаря ти Iily.ana
Сетих се за още един въпрос, след евентуално раждане(второ) формите на гърдите(вече с импланти) ще се изменят ли много?

Последно редактирано от megga : 19th January 2015 на 16:01
Отговори с цитат
  #286  
Стар 19th January 2015, 14:30
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте момичета едно малко въпросче и от мен-всички ли оперирани от д-р Пеев сте със тези ваучери(-50% от нормалната сума)?
Отговори с цитат
  #287  
Стар 19th January 2015, 14:54
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте и от мен,
и аз се заинтересувах от промоцията -50%. Обадих се, казаха, че може да се заменят имплантите с други съответно с доплащане, което е супер. За Др. Пеев прочетох само добри думи, което ме обнадеждава. Има доколкото успях да проуча добри постижения, респектира с опита си. Следя от известно време форума и мисля, че има дами - негови пациентки с много естетични резултати. Не съм ги виждала лично, но пък такова е всеобщото мнение. Ходих при Др. Стоянов, но все пак е сериозна стъпка и искам да взема информирано решение, а второ мнение ще ми струва да кажем още цената на една консултация.

@оперираните от него, може ли да споделите вашите впечатления от доктор Пеев?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #288  
Стар 19th January 2015, 20:10
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SleepingBeauty Виж мнението
Здравейте и от мен,
и аз се заинтересувах от промоцията -50%. Обадих се, казаха, че може да се заменят имплантите с други съответно с доплащане, което е супер. За Др. Пеев прочетох само добри думи, което ме обнадеждава. Има доколкото успях да проуча добри постижения, респектира с опита си. Следя от известно време форума и мисля, че има дами - негови пациентки с много естетични резултати. Не съм ги виждала лично, но пък такова е всеобщото мнение. Ходих при Др. Стоянов, но все пак е сериозна стъпка и искам да взема информирано решение, а второ мнение ще ми струва да кажем още цената на една консултация.

@оперираните от него, може ли да споделите вашите впечатления от доктор Пеев?
Благодаря предварително!
Здравей, аз се оперирах при др. Пеев преди 20 дни и съм много доволна! Като човек е много внимателен и симпатичен. Резултатът от операцията към момента мога да кажа, че вече много ми харесва. В началото бяха много грозни и чак се депресирах, но доста се променят, буквално всеки ден са различни. Виждат ми се много еднакви и симетрични за сега, така че към момента съм изцяло удовлетворена! Само да вметна, че аз показах на др. Пеев снимки- какво не харесвам и какво харесвам и не знам дали си внушавам, но гърдите ми наистина са такива, каквито ги пожелах! И съм много благодарна на др. Борисов- анестезиологът! Ако искаш снимки дай поща.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 19th January 2015, 23:33
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Може ли снимки ..silvi4ka_osata@abv.bg.Предстои ми в понед.и съм много притеснена.Аз сэм с 0 старт..
Отговори с цитат
  #290  
Стар 20th January 2015, 01:20
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislava_a Виж мнението
Здравей, аз се оперирах при др. Пеев преди 20 дни и съм много доволна! Като човек е много внимателен и симпатичен. Резултатът от операцията към момента мога да кажа, че вече много ми харесва. В началото бяха много грозни и чак се депресирах, но доста се променят, буквално всеки ден са различни. Виждат ми се много еднакви и симетрични за сега, така че към момента съм изцяло удовлетворена! Само да вметна, че аз показах на др. Пеев снимки- какво не харесвам и какво харесвам и не знам дали си внушавам, но гърдите ми наистина са такива, каквито ги пожелах! И съм много благодарна на др. Борисов- анестезиологът! Ако искаш снимки дай поща.
Борислава, голямо благодаря за снимките! Мисля, че си се сдобила със страшно хубави гърди и като за 20 дневни изглеждат съвършено. Пу-пу! Да не ги урочасам! Би ли ми припомнила с какви кубици си, кръгли или капковидни? Като ги гледам сега са внушително пищни , а преди операцията имаше ли си гърди, или беше с нулев старт?

Аз вече тотално се разколебах от избора си за кубиците... Като се знам каква съм грандоманка във всичко, тези 355сс така ще почнат да ми малеят, ще се депресирам и ще съжалявам много. А поне това мога да си спестя черпейки от опита на повечето мацки тук, а и на някои приятелки. За това ще се спра на максималния вариант, който беше 420 май. Трябва да се обадя на док и да изкоментираме новото 20.

Последно редактирано от Arizonna : 20th January 2015 на 01:24
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.