IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 14th January 2015, 11:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

Моите цици днес стават на 3 годинки.
Все така да са ти безпроблемни и след 33 години Лиде (мале кви ли ше сме на по 70 години с пластмасови зизи)
Отговори с цитат
  #272  
Стар 14th January 2015, 11:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аризона, аз съм изпуснала какви импланти ще слагате, но ако са анатомични или кръгли среден профил, така или иначе обем в горния полюс няма да има, защото мускулът притиска импланта и ако е кръгъл му придава анатомична форма (това само ако е среден профил.... до 4см). Успех на операцията!
Отговори с цитат
  #273  
Стар 14th January 2015, 12:44
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Много ви благодаря за снимките,момичета!Страхотн и сте!!!
Femdom,моля те да ми пратиш и ти на daqnaburlanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #274  
Стар 14th January 2015, 16:53
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Все така да са ти безпроблемни и след 33 години Лиде (мале кви ли ше сме на по 70 години с пластмасови зизи)
Как какви бе Уиуе! Уачени и натокани ще сме! Наиш ли колко ще напредне пластичната хирургия и медицината до тогава.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 14th January 2015, 17:11
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

ЕДНО ВЪПРОСЧЕ КЪМ ОПЕРИРАНИТЕ.КАКВА Е ГАРАНЦИЯТА ЧЕ ВИ СЛАГАТ МАРКАТА И КУБИЦИТЕ ЗА КОИТО СТЕ СЕ РАЗБРАЛИ...ПОКАЗВАТ ЛИ ВИ ИНПЛАНТИТЕ В ЗАТВОРЕН ВИД ПРЕДИ ДА ВИ ОТРЕЖАТ.И АКО НЕ УСПЕЯ ДА НАПРАВЯ ИЗСЛЕДВАНИЯТА, НЯМА ДА ИМА ПРОБЛЕМ И ТАМ ДАГИ НАПРАВЯ.НАЛИ?ПРОСТО ТРЯБВА ДА ПЛАТЯ 50 ЛВ..НАЛИ ТАКА...И ОТНОСТНО НАЙ-БЛИЗКИЯ ХОТЕЛ ДО ТАЗИ БОЛНИЦА..ЗАПАЗИЛА СЪМ СТАЯ НА МЪЖА МИ В С.ЛЕСНОВО..ДО ЛЕТТИЩЕТО..ИМАТЕ ЛИ НЯКАКВИ ОТЗИВИ..МНЕНИЯ..БЛАГОДАРЯ ВИ
Отговори с цитат
  #276  
Стар 14th January 2015, 19:20
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Аз си направих изследванията там, преди операцията. 50 лв. са кръвните + 30 лв. кардиолог. На мен докторът ми показа как изглеждат, когато ме посети в стаята преди операцията, аз нямам никакви съмнения в този човек. Вижда ми се толкова добър и скромен, а и внимателен бих казала, като съдя от начина по който се възстановявам.
Отговори с цитат
  #277  
Стар 14th January 2015, 20:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Как какви бе Уиуе! Уачени и натокани ще сме! Наиш ли колко ще напредне пластичната хирургия и медицината до тогава.

На тва се надЕвам Уиде
Отговори с цитат
  #278  
Стар 14th January 2015, 21:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Силвичка, дУшо зуатна.... как да го формулирам тоз отговор просто не знам, ма ще се пробвам....

Никой сертифициран и уважаващ себе си пластичен хирург не би си позволил да извърши операция НЕ с иМплантите, които са поръчани и одобрени предварително (да не говорим, че се работи само с марки иМпланти, които са одобрени НЕ от пациента, а от здравното министерство). Всеки чифт иМпланти е придружен от паспорти (и за левия и за десния ), които имат сериен номер и секви други работи. Ако притеснението ти е, че ще ти бъдат поставени други иМпланти хич не тръгвай да слагаш цици, дори и да ти бъдат показани преди операцияте те не могат да бъдат изкарани от опаковката предварително, защото се нарушава стерилността, т.е. за мен показването на иМплантите преди операцията е безсмислено.... мога да си пиша цяла вечер, но ще спра до тук.... дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #279  
Стар 14th January 2015, 21:15
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Да и моите не ги разопакова, но се виждаха!
Отговори с цитат
  #280  
Стар 14th January 2015, 22:32
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Ха ...да бе ясно ми е ама аз все пак да питам. Страх ме е....Затова.....Това е сигорно като да родиш и после да ти сменят бебето..ЕЙ....Искам да ви кажа, че изчетох толкова много информация за жени подложени на тази операция, че вече и аз се сбърках...Има много глупости писани....и много страшни случки....И въпреки всичко, отивам.....Т.че с последни сили се опитавам да науча нещо повече.....като същевременно има голяма вероятност и да се разочаровам и прочетеното да ми донесе песимизъм...Но т.к вече е решено ще спра......и да става каквото ще....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:06.