IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th November 2008, 06:33
hepi hepi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране моля за помощ от знаещтите

здравеите тунинговани,след няколко месеца ми предстои второ раждане животиздраве ,ощте преи това имах намерение да се пооправя малко ,но ме убедиха да изчакам.Та въпроса ми е.. колко време след раждането,щте мога да си сложа някои-друг кубик,и да премахна някои излишни меса предполагам че тук щте намеря кои да помогне,благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th November 2008, 09:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

С удоволствие бих ти помогнала, но няма еднозначен отговор...Първо не се знае колко време ще кърмиш и дали ще го правиш изобщо..После е нужно известно време, докато се възстанови тялото ти след раждането - трябва да си достигнеш горе долу предишните килограми, за да се подложиш на такива процедури - в противен случай сама се сети какво ще се случи, ако сложиш импланти и продължиш да отслабваш, а кожата - да се отпуска съответно...
Обикновено казват, че за да родиш трябват 9 месеца, а да си влезеш във форма - още толкова.... Ако кърмиш - повечето хирурзи изискват да са минали поне 5-6 месеца след отбиването; аз лично моите импланти си ги сложих два месеца и половина след отбиването, но кърмих 1 г. и 1 м.-така че може дасе каже,че съм се тунинговала година и три месеца след раждането... При теб обаче не може да се каже толкова рано... Изчакай първо да се "ориентираш в обстановката" - през това време можеш да разучиш подробности с това какво искаш като визия, какъв метод ще си избереш и пр.
Желая ти успешно раждане - леко и безоблезнено - едно сладко бебче, което да ви радва и много положителни емоции! Бързо възстановяване също!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th November 2008, 12:23
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Моят съвет е изчакай 9 месеца от раждането поне.
И ако си приключила с кърменето и си свалила нужните килограми, иди на консултация при няколко доктора, и те ще те посъветват най-добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th November 2008, 14:01
Loti Loti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране Въпросче

Здравейте момичета,аз съм нова в сайта и имам едно въпросче относно силиконови импланти в гърдите. Та един мой познат ми спомена, че на бившата му приятелка й слагали силикона през зърната смях му се буквално като идиот, обясних му че не е възможно имплантите да се сложат през зърната, но той твърдеше че било най-новото на пазара Та въпроса ми е има ли такова нещо, поставяне на силикон без хирургческа намеса
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th November 2008, 15:59
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране Re: Въпросче

Цитирай:
Първоначално написано от Loti
без хирургческа намеса
Ти ме гръмна.........
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th November 2008, 16:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Въпросче

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от Loti
без хирургческа намеса
Ти ме гръмна.........
Това да не от онези къде то пускаш смс и слушаш..
През зърната няма как да стане да не е пред ареолите
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th November 2008, 16:49
Loti Loti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране

ами аз му обясних че през зърната е невъзможно и го попитах да не би да става въпрос за ореолите, но той продължава да си твърди че през зърната та през зърната. Пък аз до колкото знам най-новото е през пъпа, което ми се вижда ненормално,пък да не говоря как реагирах когато той ми сервира за през зърната та за това реших да се информирам от по-знаещите в тази тема

ПС : doroteia01 снимката твоя ли е не ти ли тежат
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th November 2008, 16:54
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

[quote="Loti"
ПС : doroteia01 снимката твоя ли е не ти ли тежат [/quote]
Цъ...........
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th November 2008, 17:05
Loti Loti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Ех и аз искам силикон в гърдите Те моите не са малки де ,средни са, ама всички жени ламтят за повече Приятелят ми ми разправя ,че съм била малка, че било по-добре след като родя някои слънчев ден То ако зависеше от мен бих се подложила, но пък до някъде ме е страх... пък и белези ... процедурите по слагане са доста, и всяка казва че начина по който на нея е слаган е най-добрия абе общо взето ако сериозно го реша трябва много да се чете и с много хора да се поговори

ПС: Гърдите ти са много красиви , със здраве да си ги носиш , благородно ти завиждам Колко кубика са
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th November 2008, 17:09
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Loti
ПС: Гърдите ти са много красиви , със здраве да си ги носиш , благородно ти завиждам Колко кубика са
Мерси........ 500кб..са........
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязапомощотзнаещтите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:05.