IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 24th June 2009, 08:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melory
А решението 5мм горе и 3мм долу е идеално! )
За мен обратния вариант е по-идеален, ама... всеки си знае... пък и при теб наистина са се получили добре
Отговори с цитат
  #142  
Стар 24th June 2009, 13:49
ttitti29 ttitti29 не е на линия
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 24
По подразбиране

къде са снимкитеееееееееееееееее.. ................

честно казано само от коментарите ти се навих да си сложа веднага
Отговори с цитат
  #143  
Стар 25th June 2009, 09:10
melory melory не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Виж в темата "Снимки"...
Отговори с цитат
  #144  
Стар 25th June 2009, 17:29
juliana_82j juliana_82j не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Аз ги видях и съм очарована от тях.Утре ще се срещна с доктора който ще ги слага и тогава ще реша окончателно.Много искам да се видя първо на фотошоп ,да видя дали ще ми отиват.Melory, много ти благодаря за инф.,после и аз ще пусна снимки(ако се реша де)преди и след.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 5th February 2010, 10:08
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

melory честито за устните!За въпроса с лакомията и аз имам същия проблем все искам да са по големи Бях с хиалурон преди известно време,но не бях доволна от резулата,харесаха ми първите дни в които бяха по подути хах след като спаднаха разликата с моите беше минимална ( сега съм се навила за ПермаЛип.Смятам да си го слагам при др.Ангел Енчев.Надявам се да остана доволна и разбира се ще заложа на най-големия размер ))
Единственото ми притеснение е,че съм чувала че е забранено пушенето след операцята.Така ли е наистина и ако да за колко време няма да мога да пуша?
Мерси
Отговори с цитат
  #146  
Стар 5th February 2010, 11:31
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

До колкото разбрах от Динев тези импланти придават наи вече контур на устните...показа ми ги ...аз си мислех че имплантите преставляват нещо сплескано и продълговато и то ...едно прилича на едно маркуче но меко! Категорично отказах ,въпреки че каточели Динев беше много сигурен че това е доста добър вариант ...Предпочетох за себе си хил.кисилина ,но не зная дали въобще да се подложа и на това...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #147  
Стар 5th February 2010, 17:36
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
До колкото разбрах от Динев тези импланти придават наи вече контур на устните...показа ми ги ...аз си мислех че имплантите преставляват нещо сплескано и продълговато и то ...едно прилича на едно маркуче но меко! Категорично отказах ,въпреки че каточели Динев беше много сигурен че това е доста добър вариант ...Предпочетох за себе си хил.кисилина ,но не зная дали въобще да се подложа и на това...
май и аз ще се откажа от импланти.Не се получава този ефект уау който искам,а само някакво подчертаване.В този случай 3000лв ми се виждат много парите..От всичко прочетено досега май липофилинга е най доброто решение ох...направо незнам вече
Отговори с цитат
  #148  
Стар 17th February 2010, 01:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз много се колебая между Пермалип, или да продължавам да се бода с филури на всеки 6 месеца. Склонна съм да рискувам, особено след като видях устните на melory
А определено хил. киселина е по скъпия вариант, понеже веднъж започне ли се и е много зарибяващо... но и по нерисков вариант.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 18th February 2010, 17:41
Polly_20 Polly_20 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Purvo,izvinqvam se,che pisha na latinica..Predi 3 dni si napravih rinoplastika i ustni pri d-r N.Georgiev,sega se vazstanovqvam. Po princip otidoh s namerenieto da si sloja implanti Permalip,no doktora me otkaza. Kaza mi,che nqma smisul da riskuvam,a da si sloja hiliuaron,ako tolkova mnogo iskam. Sloji mi Restylane,1cc. Oshte sum poduta,no mislq che shte stanat hubavi i estestveni. Ako se haresam posle vednaga si slagam implantite.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 19th February 2010, 19:07
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

На мен Restylane 1 ml Изобщо не ми се отрази, само на контура на горната малко. Иска ми се да си сложа Пермалип но в момента не ми се отделят 3 бона... макар че погледнато от икономическа гледна точка по добре 3000 наведнъж отколкото 500 през 3-4 месеца. Сега съм се навила да си слагам пак h. к-на още 1 мл. А за Пермалип още си обмислям.
Силикона съм го изключила като опция, нищо че е супер евтино.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Permalipimplant
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:41.