IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 17th December 2009, 22:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

В 5-ти месец съм (21г.с.) и +4-5 кг според в коя част на деня се претегля Абе качвам нормално, просто не обичам да съм такъв шишо :P При предишната бременност се разширих в таза в последните месеци, а сега веднага, като спрях да повръщам. Тялото ми има "памет" Пак съм с голям кръгъл и нисък корем.
Ще раждам при д-р Виденов старши.
Гърдите ме болят, сърбят, като камъни са - гадно е. С предишната бременност от копчета, станаха нормални гърди (тогава ми се виждаха огромни), но сега с имплантите съм като крава
Отговори с цитат
  #92  
Стар 18th December 2009, 00:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, то килата ти не са въобще много, ама предполагам се виждаш толкова голяма заради разширения таз... даже си си много добре... мен сега ме е яд, че не си следих по- стриктно яденето... тоест аз го следих, ама имах прекалено много изцепки, заради които сега има 10 кила гъз и корем за сваляне и все още продължавам да имам изцепки и се оправдавам с това, че уж кърмя, само дето май скоро ще се приключи с тоя спорт и тогава вече няма да имам оправдание. В събота започвам с тренировките официално
Оф, да се оплача, тук е такъв нечовешки студ, следващата седмица дори прогнозират някакви зловещи температури от рода на -18 Още доста време май само по моловете ще се разхождаме
И да ви питам, за витамин Д.... на внучето го изписали днес на прегледа и доктора казал, че в Германия се практика да се пие до 3 годишна възраст едва ли не по дифолт... аз не съм отваряла въпроса, ама на 22.12 сме при педиатърката и ще я питам... и все пак я кажете, тъй ли по дифолт сте давали на децата си?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 18th December 2009, 00:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, сега видях, че пиша в грешната тема Сори, кажете ми за витамина в другата тема, да не разваляме тая
Отговори с цитат
  #94  
Стар 18th December 2009, 07:42
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Отивам да пиша за витамин Д в "Общи приказки на бременни и мами", и дано ми отгвориш преди 2 часа следобеда
Отговори с цитат
  #95  
Стар 14th January 2010, 23:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Една новинка Роди ме, мамо, по Скайп, за да ме гледа тате на лайф
Отговори с цитат
  #96  
Стар 15th January 2010, 14:14
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.