IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd August 2006, 16:39
natali85 natali85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 32
По подразбиране Дермабразио

Никой нищо не пише за лицето в този форум някой правил ли си е тази процедура? изчетох доста информация из нета по темата,но ми се иска някой да се включи с личен опит-как е минало,резултатите удовлетворяващи ли са и така нататък
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd August 2006, 16:58
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2277
Ето в тази тема май някой се е допитвал за същото нещо.Ако има още някой който се е подлагал на тази процедура съм сигурна ,че ще се отзове тук всички са много мили и отзивчиви
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd August 2006, 23:31
natali85 natali85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 32
По подразбиране

изобщо не е сащото-пише се за микродермабразио и други домашни пилинги ,но не и за дермабразио-то е по-драстично!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd August 2006, 23:34
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Пробвай лазерен пилинг...или поне се информирай за него...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd August 2006, 23:43
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Не съм твърдяла ,че е същото...тъй като не съм се интересувала от това и само мернах темата ,като не съм прочела и всички мнения, реших че може да пише нещо което да ти свърши работа.Надявам се ще има някой ,който да ти помогне по-адекватно с информация
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2006, 00:31
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

Виж това
"Какво представлява ?
Процедура, която има за цел чрез отстраняване на повърхностния слой на кожата на лицето да омекоти фините бръчки, както и белези от акне. Процедурата може да бъде извършена върху малко поле или върху цялото лице. Тя може да бъде комбинирана с лифтинг на лицето.

Кой е подходящ кандидат за дермоабразио ?
Мъже и жени на различна възраст. В някои случаи, когато бръчките или белезите от акне са прекалено дълбоки може да се наложи дермоабразио да бъде извършено два или три пъти, за да се постигне желания резултат. Неподходящи за тази процедура са пациенти в активната фаза на акне, защото рискът от инфекция е много висок.
Решението за тази процедура е изцяло на пациента.
Преди предприемането на подобна процедура, трябва да се дискутират абсолютно всички въпроси, които вълнуват пациента с пластичния хирург.

Съществуват ли рискове ?
Всички хирургични намеси носят риск и пластичната хирургия не прави изключение. Сериозни усложнения не са чести, когато операцията се прави от квалифициран пластичен хирург.
Обикновено след такава намеса при пациентите се наблюдават болки, оток в оперативната зона. Тези оплаквания отзвучават за 7-10 дни. В следващите няколко месеца пациентите усещат новата си кожа по–нежна и чувствителна.

Какво представлява операцията ?
Операцията се извършва под местна или обща упойка. Продължителността й зависи от големината на полето, което ще бъде третирано. С диамантен накрайник или телена четка се отстранява повърхностния слой на кожата. След приключване на операцията върху оформилата се ранева повърхност се поставя антибактериален крем или превръзка, която се сваля на следващия ден. Всеки пациент се възстановява за различен период от време.
Първите 24-72 часа пациентът ще се чувства дискомфортно, което се дължи на отока. Над обработеното поле нормално се оформя коричка, която между 7-10 ден сама се отделя. Новата кожа е розова на цвят и много нежна. Пациентът следва да я омазнява и пази от слънце. Разликата в цвета обикновено изчезва след няколко месеца.
Пациент, подложил се на подобна операция може да се върне на работа след 10-15 дни, ако се чувства готов за това. Спортуването трябва да се отложи за месец

Каква е цената ?
Цената варира в зависимост от размера на полето, което ще бъде обработвано и продължителността на операцията. Допълнително оскъпяване може да бъде цената на анестезията, както и легло-деня."
Дано съм ти помогнала
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th August 2006, 09:08
natali85 natali85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Мерси за инфото,но аз съм ги чела тези неща искаше ми се някой,който вече е минал през това да пише... да се надяваме,че ще се появи такъв..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th September 2006, 20:33
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Аз също бях решила да си правя дермабразио. Всички лекари, с които говорих за това ме разубедиха. Много тежък следоперативен период И резултат, който може да се постигне и по друг начин. И реших да опитам лазер, д-р Динев ми предложи между 3 и 5 процедури, след които лицето изглежда доста по добре. Напълно безболезнено е, веднага можеш да се появиш навсякъде, има съвсем леко зачервяване на кожата подобно на изгаряне от слънце в лека форма. Само една процедура съм направила до сега, мисля, че не си въобразявам, но има промяна в кожата ми, овала на лицето, дребните бръчици... Какво ли ще е след петата
Помисли и над други варианти
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th September 2006, 05:49
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Bengji, колко струва процедурата и знаеш ли с какъв тип лазер ти я прави?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th September 2006, 11:16
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

да, и мен ме интересува процедурата....пиши още, pleaseeee

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:05.