IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 9th February 2014, 18:07
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
Question Ринопластика при доц. Джамбазов и д-р Йорданов- доволни/недоволни+снимки

Здравейте! Ще се радвам да осъществя контакт с техни пациентки- ако сте попадали на недоволни из форума, моля да ме информирате за профилите им, за да се свържа лично с тях, благодаря! Много неща са се изписали до този момент. От прочетеното успях да избера поне между кои двама да се колебая.
Искам да се оперирам до лятото, по възможност април месец. Имам голям нос в анфас, чупила съм го като дете и преградата е малко изкривена. Върхът е също проблемен, защото е камбест. Реших се на операция, защото се сгодих и искам да премахна този проблем до сватбата, защото иначе се обезмисля цялата суетня по избор на рокли и т.н- с този нос пак няма да съм всичко, което'желая. Не съм със свръхочаквания, но искам да има по-нежен вид поне и да подобри излъчването на лицето ми. Много бих се радвала на снимков материал преди/след, цени по НЗОК, усложниния и т.н.
ПС- за Джамбазов разбрах, че е супер с преградите и гърбиците, но с върховете не се справя. Как е в това отношение при д-р Йорданов? Също четох как проф. Джамбазов явно е почнал да претупва пациентите от много ангажичменти и консултациите са кратки, следоперативните посещения също(ако изобщо са при него). Но пък при толкова доволни и снимки на прекрасни нослета, определено ми печели доверието въпреки негативни някои коментари.
Има ли недоволни и от д-р Йорданов?

Последно редактирано от yokopero : 9th February 2014 на 18:33
Отговори с цитат
 

Етикети
д-р йорданов, доц. д-р джамбазов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовЙордановдоволнинедоволниснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:49.