IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 27th December 2007, 17:37
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

kaira, то си има и следоперативен период, в който ушлетата съвсем леко връщат.Не бъразй, може онова, което е съвсем плътно прилепнало да се поотпусне.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 28th December 2007, 11:56
kaira kaira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Надявам се,поне другото да не се отпуска повече,защото направо ми писна да се занимавам вече с тия уши!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 28th December 2007, 14:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

И на мен ми писна.Сега имам разлика между двете.Едното е по-клепнало от другото, ама това е заради грешкки на Тонев.Не ми се преживява кошмара отново.Резултата ме задоволява.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 28th December 2007, 17:21
kaira kaira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Проблемът е,че като съм изтърпяла всички болки и носенето на тия ленти,направо ми се иска всичко да е точно до милиметър,но май няма как да стане.Така че смятам да се примиря с това,че ще имам разлика в двете уши и да престана да се вманиачвам.А и съм убедена,че след като едното ухо беше счупено от Стоянов,то няма как да са еднакво прилепнали сега.Просто мисля да престана да се вглеждам в тях.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 6th January 2008, 13:46
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Леле kaira толкова време и пари ти е отнело това! Някои лекари хич ги няма! Дано да се оправят тея ушета и да не се занимаваш повече!

От мойта операция минаха 2 месеца и нещо вече, леле много съм щастлива, че мога да си връзвам косата както си искам Аз очаквах да ме сърбят или нещо такова, все пак нали зарастват, ама нямаше такова нещо, не са ме сърбяли, нито нищо! Само едното ухо ме болеше малко иначе сичко е наред. Скед първия месец си спях спокойно без лента.. Абе за сега сичко ми е идеално
Препоръчвам на всички да отидат при д-р Заякова!
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 6th January 2008, 15:42
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Нека и аз да се включа.Дъщеря ми има мн красиво лици и тяло,но ушички те и бяха доста щърчащи.Това го е лепнала в наследство от свекъра.Преди 4 год. я оперира д-р Недев от гр Варна.Веднага след операцията ушичките бяха прекрасни и до ден днешен са си същите.Добре ,че беше по-малка ,а децата тогава още не умеят да се подиграват.Ако не бяхме обърнали внимание ,сега щеше да има комплекси.Никой от съочениците и не предполага какво е било,а е и доста харесвана.Така ,че отървавайте се колкото е възможно по-бързо от оковите на комплексити.Недев е страшно добър спецУНГ.Горещо ви го препоръчвам.А в форума за Мазнейкова ,едно момиче беше писало,че е мн разочаровано от ушите които и е "поправила".В увеличаването на бюста май е доста добра,но за уши незнам.Пък и незначи ,че щом при момичето не се е получило и с други ще е така.Успех на всички
Отговори с цитат
  #247  
Стар 6th January 2008, 21:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
А в форума за Мазнейкова ,едно момиче беше писало,че е мн разочаровано от ушите които и е "поправила".В увеличаването на бюста май е доста добра,но за уши незнам.
Д-р Мазнейкова не е ли АГ? Или в клиниката й се правят естетични операции?
Отговори с цитат
  #248  
Стар 6th January 2008, 22:06
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Много ,много съм загубена Грешка на ръката Говорех за Йоланда Заякова от "Камий" ,а защо пиша МАЗНЕЙКОВА и аз не мога да ти кажа Последната ,наистина е АГ и то мн добра През третата си бременност ходих в София при нея на преглед,но защо без да искам забърках жената-незнам! SORRI
Отговори с цитат
  #249  
Стар 7th January 2008, 14:29
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Помислих си го, но реших да уточня Благодаря!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 7th January 2008, 18:00
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Верно ли е че операцията за прибиране на ушичките и периода на възстановяване били много болезнени ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.