IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th December 2015, 21:43
Maggioo Maggioo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета събирам информация за работата на др. Йорданов, съгласна съм с мнението на yokopero, ако не се лъжа, че качените снимки от операции са неактуални. Ще съм много благодарна да подновим информацията и снимките от изминали операции Опасявам се, че въпросните момичета оперирани преди не следят темите. Ако някой реши да пусне снимки тук от работата на др. Йорданов хиляди благодарности. В случай, че ви притеснява да са публични ще се радвам на лични да кореспондираме. Благодарности )
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th June 2016, 15:12
Polqvitkova Polqvitkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gigi7777 Виж мнението
Вчера мина и моята корекция на нослето.
След много проучвания накрая избрах д-р Иван Йорданов,завежда клиника УНГ в Софиямед.Изключителен професионалист!!!
Благодарна съм много,оток минимален,а болка нямам.Да ви кажа бях се подготвила за големи мъки при възстановяването,ноооо ето че всичко зависи от техниката,която лекаря владее и сложността на корекцията.При мен не беше малко-отстраниха гърбицата,повдигнат е върха,коригирана ми е преградата и леко е стеснен.Днес ми махнаха тампоните,ето това наистина е адски гадно и след седем дни ще махнат и лонгетата.Да ви кажа болка наистина няма само обща отпадналост от пълната упойка и лек оток.
Въпреки лонгетата се вижда малкото ми ново носле и съм много щастлива!
Препоръчвам ви Йорданов,видях още няколко момичета с правени от него нослета в клиниката и всичките бяха много добри!

Gigi7777 колко пари ти излезе операцията ( ако не е тайна) и след консултация, чака ли много време за корекцията?

Последно редактирано от Polqvitkova : 30th June 2016 на 15:15
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22nd July 2016, 12:03
valentina_ch valentina_ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте,
Не съм чела в детайли, но ми направи впечатление, че темата е предимно за върхоте Моята ринопластика беше през 2011г. при д-р Джамбазов. Исках основно да си оправя върха на носа, понеже беше доста камбест. Знаех, че това ще е трудно и по всяка вероятност няма да се размина само с една операция, но след няколко месеца бях доволна от резултата, а към днешна дата дори не си и помислям за втора. Смятам, че Джамбазов се справи изключително добре с моя нос Останах много доволна от всичко - болницата, екипа и т.н. Бих могла да ви пусна снимки, но предпочитам да е на лично.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st July 2016, 00:09
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Я виж тази снимка, която открих във форума - http://prikachi.com/users/teo_71/51u.jpg

Дата на операция: 28.04.09
Хирург: доц. Карен Джамбазов
Вид на корекцията: основно стесняване, скъсяване и леко повдигане на връх
Снимки:http://prikachi.com/users/teo_71/51u.jpg
Удовлетвореност: 5
Други корекции и/или реоперации: няма-предстои ботокс

Друга снимка на същата жена - http://www.prikachi.com/users/teo_71/69l.jpg

Щеше ми се да го видя след повече време, защото след 2рия месец върха си е широк колко преди !
Ужас,еми то носа е станал по голям и дебел преди оперецията
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th September 2016, 13:35
diskmandata4 diskmandata4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране НЕДОВОЛЕН от операция при Карен Джамбазов!

Здравейте!
Казвам се Валентин Георгиев, на 33 години съм. Накратко ще разкажа за себе си. Когато бях 5-ти клас си счупих носа и имах проблем със запушена лява ноздра. Когато станах на 22 години се оперирах в Техн.университет Санкт-Петербург, Русия с цел да ми отворят ноздрата. Жалко, операцията беше само с 20-30 % подобрение от преди това.

Лятно време, когато беше много горещо и ми се запуши дясната ноздра, буквално откачах, все едно бях като шаран на сухо. След много години мъки, накрая се реших за нова операция, но в България. Изследвах около 3 години всички "майстори" на УНГ операциите и ринопластиката. Избора беше проф. Карен Джамбазов. Речено сторено операцията стана факт през февр. 2014 година. На операцията се разбрахме, че без да счупим носа и да го изправим, няма как да се оправи проблема с дишането. Добреееее. След операцията всичко беше супер! Външен вид, дишане, направо бях в неистов възторг! НО това беше само първите 4 месеца! Реално след операция като моята, на тялото му трябват няколко месеца за възстановяване на тъкани, кожа и т.н. След 4-тия месец лявата ми ноздра започна да се запушва както преди - постоянно! Отидох още същия месец при Джамбазов, като на "нервната" секретарка й казах, че съм за следоперативен преглед. В противен случай щях да чакам 1 година за преглед. Направо откачих като ми казаха, че трябва да си платя отново 60 лв за преглед, въпреки моите възражения, че имам следоперативен проблем! На самия преглед Джамбазов осъзна, че е направил сериозна грешка, но май непоправима. Резултата е колапс на двете ноздри. Какво означава това ли? Ами всеки нормален човек има едни хрущялчета в началото на носа, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ако ги няма тези хрущяли, то при вдишване вакуума, който създава белия дроб буквално слепва ноздрите и ги запушва! Честито на печелившите! Моите са скъсени дотолкова, че след 4тия месец, започнах да се стряскам насън през нощта от това, че не ми достига кислород. Към днешна дата септември 2016, не искам да ви разказвам през какви мъки съм минал с трудното си дишане.

############################
# Обобщение ПРЕДИ операцията: #
############################
- Запушена лява ноздра
- Дясна ноздра напълно функционираща
- външен вид на носа - крив (вследствие на сериозното счупване)

###########################
# Обобщение СЛЕД операцията: #
###########################
- Колапс на двете ноздри
- Силно затруднено дишане, перманентно, няма ден, няма нощ!
- Необходимост от специални лепенки и "протези" за нормално спане. Това са такива, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ето и линкове за тези, които използвам аз:
1. http://breathingrelief.com/product/b...nasal-dilator/
2. https://www.breatheright.com/products/original.html
- въшен вид на носа - прав (аз не си изправих носа за да изглеждам по-добре, а за да дишам. Изобщо не ми пукаше, че бил крив. Това му казах и на Джамбазов, само исках да мога да дишам добре, а то какво стана!!!)

Поста го пиша за тези, които НЕ дишат добре. Моля Ви помислете добре дали Джамбазов е вашият човек!
Тези, които искат само козметични процедури, смятам, че ще останат доволни. Но моля Ви, бъдете мноооого внимателни с разкрасителните процедури. От всяка пръчка, свирка не става. Така е и с докторите, били пък те и с професорска титла!

Много от Вас ще искат да видят снимки преди и след.
Няма проблем, една камара снимки ПРЕДИ имам тук: photos.vgeorgiev.net
За снимки след, драснете 2 реда във фейса https://www.facebook.com/vgeorgiev.NET или ако искате повече инфо.
След-оперативните снимки не са за пред хора повярвайте ми изглеждате като след боксов мач с Тайсън.

Поздрави на всички и успех!
Валентин Георгиев
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st September 2016, 11:07
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diskmandata4 Виж мнението
Здравейте!
Казвам се Валентин Георгиев, на 33 години съм. Накратко ще разкажа за себе си. Когато бях 5-ти клас си счупих носа и имах проблем със запушена лява ноздра. Когато станах на 22 години се оперирах в Техн.университет Санкт-Петербург, Русия с цел да ми отворят ноздрата. Жалко, операцията беше само с 20-30 % подобрение от преди това.

Лятно време, когато беше много горещо и ми се запуши дясната ноздра, буквално откачах, все едно бях като шаран на сухо. След много години мъки, накрая се реших за нова операция, но в България. Изследвах около 3 години всички "майстори" на УНГ операциите и ринопластиката. Избора беше проф. Карен Джамбазов. Речено сторено операцията стана факт през февр. 2014 година. На операцията се разбрахме, че без да счупим носа и да го изправим, няма как да се оправи проблема с дишането. Добреееее. След операцията всичко беше супер! Външен вид, дишане, направо бях в неистов възторг! НО това беше само първите 4 месеца! Реално след операция като моята, на тялото му трябват няколко месеца за възстановяване на тъкани, кожа и т.н. След 4-тия месец лявата ми ноздра започна да се запушва както преди - постоянно! Отидох още същия месец при Джамбазов, като на "нервната" секретарка й казах, че съм за следоперативен преглед. В противен случай щях да чакам 1 година за преглед. Направо откачих като ми казаха, че трябва да си платя отново 60 лв за преглед, въпреки моите възражения, че имам следоперативен проблем! На самия преглед Джамбазов осъзна, че е направил сериозна грешка, но май непоправима. Резултата е колапс на двете ноздри. Какво означава това ли? Ами всеки нормален човек има едни хрущялчета в началото на носа, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ако ги няма тези хрущяли, то при вдишване вакуума, който създава белия дроб буквално слепва ноздрите и ги запушва! Честито на печелившите! Моите са скъсени дотолкова, че след 4тия месец, започнах да се стряскам насън през нощта от това, че не ми достига кислород. Към днешна дата септември 2016, не искам да ви разказвам през какви мъки съм минал с трудното си дишане.

############################
# Обобщение ПРЕДИ операцията: #
############################
- Запушена лява ноздра
- Дясна ноздра напълно функционираща
- външен вид на носа - крив (вследствие на сериозното счупване)

###########################
# Обобщение СЛЕД операцията: #
###########################
- Колапс на двете ноздри
- Силно затруднено дишане, перманентно, няма ден, няма нощ!
- Необходимост от специални лепенки и "протези" за нормално спане. Това са такива, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ето и линкове за тези, които използвам аз:
1. http://breathingrelief.com/product/b...nasal-dilator/
2. https://www.breatheright.com/products/original.html
- въшен вид на носа - прав (аз не си изправих носа за да изглеждам по-добре, а за да дишам. Изобщо не ми пукаше, че бил крив. Това му казах и на Джамбазов, само исках да мога да дишам добре, а то какво стана!!!)

Поста го пиша за тези, които НЕ дишат добре. Моля Ви помислете добре дали Джамбазов е вашият човек!
Тези, които искат само козметични процедури, смятам, че ще останат доволни. Но моля Ви, бъдете мноооого внимателни с разкрасителните процедури. От всяка пръчка, свирка не става. Така е и с докторите, били пък те и с професорска титла!

Много от Вас ще искат да видят снимки преди и след.
Няма проблем, една камара снимки ПРЕДИ имам тук: photos.vgeorgiev.net
За снимки след, драснете 2 реда във фейса https://www.facebook.com/vgeorgiev.NET или ако искате повече инфо.
След-оперативните снимки не са за пред хора повярвайте ми изглеждате като след боксов мач с Тайсън.

Поздрави на всички и успех!
Валентин Георгиев
Здравей,влез в темата за турски хирурзи,доста хора пострадали като теб се оправили там,присаждат и хрущяли и кости,много са добри в ревизии на носовете,цените не са малки,но тези доктори правят чудеса
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269
ЕМРЕ ИЛХАН доста добър в тези пресаждания.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th October 2016, 13:08
diskmandata4 diskmandata4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ти aliona! Ще разгледам линковете.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th October 2016, 13:27
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diskmandata4 Виж мнението
Благодаря ти aliona! Ще разгледам линковете.
За нищо ,радвам се ако бях полезна
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd October 2016, 15:12
ani_st ani_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,на мен ми предстои след няколко дена операция при Джамбазов,но много ме е дтрах,защото моя нос е доста специфичен,широк с камбедт връх и не знам дали ще излезе нещо добро въобще от тази операция,ако има някой с подобен проблем и да си е правил операция да каже мнение или да прати снимки,ако може.
ПС: Не са ми активирани ЛС и не знам как става,ако може някой да ми обясни или просто да качва снимките в темата.Благодаря
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th December 2016, 00:17
blago91 blago91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

От много време се каня да напиша коментар за този "професор".
Ще се радвам,ако има хора, които са доволни от него, но моят опит е потресаващ.
Миналата есен на 2015 година ме приеха още същият ден в който се обадих,което беше уж голям късмет.Исках да оперирам носът си и едното си ухо понеже по рождение ми е различно от другото.След като изкоментирахме цената ми беше насрочена операция след 3 дни.В деня на операцията занесох снимки как си представям да изглежда носът ми и всичко уж беше чудесно,казаха ми,че може да бъде направен така и всичко ще е наред.Обсъдихме и варианта с ухото ми как трябва да се случат нещата.След като ме оперира се оказа,че ухото ми не е станало по начина който се очаква,но е "по-добре" от преди ,а носът ще си го видя .....
След като минаха няколко месеца бях изпаднал в страшна депресия,защото носът ми беше ужасен,а за ухото ми просто не искам да коментирам ..... не може да си представите колко беше грозно.Не исках да излизам от нас,чувствах се обезобразен.На никой не го пожелавам това усещане.Януари месец на 2016та започнах да търся други херурзи при които да си оперирам поне ухото,защото нямах повече пари,а парите които дадох ги бях събирал цяло лято в чужбина.След като дадох 100 лв за прегледи при други двама херурзи единия от които ми каза,че може би най-добрия вариант е да си разкъсам шевовете за да ми изглежда ухото поне както преди отидох в клиниката в Пловдив за да се разправям с професора и да си види творението.След като говорихме ми беше казано,че ще ми бъде насрочена нова операция,за пролетта ,но не може да ми каже точна дата ..... чаках 2 месеца и никой не ми се обади.След като звънях няколко пъти и ми казаха,че не могат да ми дадът информация накрая се оказа,че професора е много зает и може да ми даде час чак за края на септември,ако искам ..... интересно как преди това успя да ме оперира на третия ден след посещението,може би сега не беше заинтригуван,защото щеше да е само с направление ???
След като ме оперира октомври 2015та ,втората ми операция беше септември 2016та ... година ходих с обезобразено ухо,носът ми също няма нищо общо с желаното,но поне не е обезобразен.Не исках да излизам,не си правех снимки .... просто беше ужасно.Септември в деня на операцията говорехме,обясних му какво очаквам да стане,пак ми се потвърди,че нещата ще се получат ,не било сложно (тогава защо не го направи предния път ??? мисля,че защото бях последна операция изобщо не му се е занимавало,взел е парите,пък каквото такова) и ме оперираха.Два месеца по-късно мога да ви кажа,че ухото ми продължава да е много по-ужасно от преди 2 години,не знам какво ще правя,обмислям нови операции,но със сигурност не бих се върнал при този човек.Видях страшно обезобразени носове на хора оперирани от него през тази година ,когато споделях на различни хора за моя проблем постоянно се оказваше,че познават хора обезобразени от него.Всеки си има глава на раменете и си решава сам,но моя съвет е не ходете при него,а и като цяло при български пластични херурзи ..... шанса да останете обезобразени е голям,а от това връщане назад няма.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р йорданов, доц. д-р джамбазов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовЙордановдоволнинедоволниснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.