IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th May 2006, 10:29
Nia Nia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране Ринопластика, Варна

Здравейте, от известно време живея във Варна и се интересувам къде мога да получа най-качествената ринопластика. Вече ходих на консултациа при д-р Пламен Недев, който работи в частната клиника на професор Темелков. Доволна съм от първата консултация, защото той е не просто пластичен хирург, но и специалист УНГ, член на Ню-Йоркската академия на науките. При мен проблем е, че хруштиала ми отпред е по-широк, както се изрази той- патешко носле
Много малко от пластичните хирурзи в София са истински добри за операция на хрущяла....
Бих искала да питам дали ви е познато името на д-р Недев, дали знаете други добри хирурзи във Варна по моя случай ииии разбира се да ме ориентирате в цени.
Мерси предварително :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2006, 12:00
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Според мен е по-добре да дойдеш до София да се консултираш и тук с няколко доктора.В София има 6-7 хирурга с голям опит.По-добре да си в ръцете на хирург който прави операции почти всеки ден,дори по две . Четох мнения на няколко момичета оперирали се в провинцията и все са недоволни.По-добре да попътуваш малко,а да не лягаш повторно под скалпела за един и същ проблем.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th May 2006, 12:07
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Във Варна оперира моят доктор - д-р Динев. Потърси му телефона, със сигурност ще го намериш - това е едно от най-често споменаваните (само свръх положително!!!) имена.

Той оперира и в София, но и във Варна.

Успех, няма да сбъркаш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th May 2006, 12:10
Nia Nia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Еми аз съм си от Сф...в смисъл тва не е проблем за мен, но знам, че малко от тях правят добри операции на хрущял и трябва да ми се намали разделителната мембрана...кой друг ми препоръчвате освен Георгиев и Бояджиев, знам за Сердев, че има оплаквания. Иначе познавам лично Ефремов, но не искам при него от лични съображения. Просто искам СПЕЦИАЛИСТ по ринопластика, а не пластичен, който прави всичко от-до.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th January 2008, 22:17
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Някой правил ли си е ринопластика при д-р Янков, Варна? И ако да, доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th April 2008, 12:19
Аватара на нощно елфче
нощно елфче нощно елфче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! ..решила съм да си парвя ринопластика и съм от Варна..чела съм хубави отзиви за д-р Заякова от мед.център Камий..искам да попитам някой има ли опит..и изобщо някакви препоръки за професионалист от Варна благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st May 2008, 17:31
Johny Johny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Gabrovo
Мнения: 13
По подразбиране

Някои пита за др Заякова.Ами какво да ви кажа аз преди моята операция доста четох за нея и то все хубави работи но....................Преди 6 масеца беше моята ринопластика и съм доста разочарована.Затова внимавайте с избора
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th May 2008, 18:26
Аватара на нощно елфче
нощно елфче нощно елфче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 7
По подразбиране

здравей! Ето че за 1 път чета негативи за нея..би ли казал от какво точно си разочерован, много ще ми помогне. Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th May 2008, 20:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от нощно елфче
здравей! Ето че за 1 път чета негативи за нея..би ли казал от какво точно си разочерован, много ще ми помогне. Благодаря ти!
Ми то е ясно , най- вероятно не е във възторг от новата форма на нослето си
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th May 2008, 20:31
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

Най-вероятно! За съжаление!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.