IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2013, 17:38
Аватара на l_mira
l_mira l_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 4
По подразбиране Д-р Ели Коева

Здравейте,
искам да попитам някоя мацка правила ли си в устните при доктор Ели Коева. От известно време виждам ваучери за ХК при нея и ми изглежда малко съмнителна цялата работа с намаленията точно на такива услуги, та някоя да е ползвала или поне да има мнение за нейната работа. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th December 2013, 21:42
weasle weasle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Я по добре недей , щото - преди малко пуснах един пост , в който пишеше , че Бърдаров направи майка ми на нищо след ботокс на челото.А Коева беше втората "специалистка" - по точно във времево изражение първо беше Коева. Тогава бачкаше в Джуъл Скин на Арсеналски.И нали в Пълна промяна, това, онова , айде при нея...Голямо ходене на мама там, големи пари/ама големи ви казвам/ и нищо.. Досега се чудя и се мая кви бяха тея филъри и тоя ботокс , че никакъв резултат нямаше.Освен това мама ходеше при нея и на фотоподмладяване и постоянно й набутваха някакви кремове ,мисля Филорга... Които са само реклама, не и качество. Таа... след тези гореописани нещастници - без извинение ,намери Денкова и от 5 год - при нея.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th December 2013, 15:48
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от weasle Виж мнението
Я по добре недей , щото - преди малко пуснах един пост , в който пишеше , че Бърдаров направи майка ми на нищо след ботокс на челото.А Коева беше втората "специалистка" - по точно във времево изражение първо беше Коева. Тогава бачкаше в Джуъл Скин на Арсеналски.И нали в Пълна промяна, това, онова , айде при нея...Голямо ходене на мама там, големи пари/ама големи ви казвам/ и нищо.. Досега се чудя и се мая кви бяха тея филъри и тоя ботокс , че никакъв резултат нямаше.Освен това мама ходеше при нея и на фотоподмладяване и постоянно й набутваха някакви кремове ,мисля Филорга... Които са само реклама, не и качество. Таа... след тези гореописани нещастници - без извинение ,намери Денкова и от 5 год - при нея.
Хубаво, че такива неща се споделят във форума! Аз съм чувала, че някои разреждат ХК с вит. Е и тези промоции с ваучери на половин цена ме навяват точно на тази мисъл.
Би ли споделила повече за Бърдаров, неможах да намеря другия ти пост, а той ми е в белия списък на дерматолози, та затова питам!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 11th December 2013 на 15:53
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2014, 21:04
Petq Vasileva Petq Vasileva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Само да споделя, че дори и да нямам висше образование по химия знам, че филърите на основата на ХК са обикновено 2 процентов воден разтвор, а до колкото ми е известно витамин Е е маслоразтворим витамин при това със силно оранжево жълтеникав цвят. Абсолютно е невъзможно ХК да се разреди с масления разтвор на витамина. Това е все едно да се разреди олио с вода за да го продадеш по-евтино !!! Подобен опит би трябвало да оцвети хиалуроновата киселина в силно жълто-оранжев цвят и самата течност да се раздели на две - водна съставка и маслена съставка. Хомогенизирането им е невъзможно при нормални условия !!! Освен това хиалуроновиат филър ползван за устни не е течен, а е желиран, което прави разреждането напълно невъзможно, затова апелирам към незнаещите, ако не знаете нещо не пишете глупости!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd March 2014, 15:46
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Не случайно бях написала - "Аз съм чувала". И не мисля, че е глупост човек да сподели опасенията си. Не съм химик, но всеки знае че в козметиката използват емулгатори за смесване на несъвместими съставки като вода и масло. Те са забранени са инжектиране, както е забранен и витамин Е. Но това едва ли би спряло някои безскрупулни козметички, както и наивни девойки, чиито избор се навигира единствено от цената. Аз вярвам в "изобретателността на българина", който съвсем безочливо инжектира ръчно изработен хидрогел в гърдите на стотици българки. И не се посрами от това! Целта на поста беше една - ВНИМАВАЙТЕ !!!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 2nd March 2014 на 17:26
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕлиКоева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.