IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th June 2012, 19:09
kristina90 kristina90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
Post Имам два огромни хематома

Имам два огромни хематома на горната устна много съм притеснена.Киселината се разгражда но хематомите,си стоят като висящи парчета месо.Само на 22 години съм и съм много уплашена ,моля ви кажете ми ще изчезнат ли някога или трябва да отида да се оперирам .Устата ми изглежда много зле с тези грамадански хематоми.Срамувам се да излезе навън изпаднала съм в депресия.Моля ви помогнете ми.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2012, 20:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Преди колко време я слага?
Щом е ХК ще изчезне със сигурност.
Може да не са хематоми, може да са натрупвания от ХК, и аз имам едно такова. Става по-малко с времето, но все пак си седи..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2012, 15:34
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Не се шашкай толкова, ще ти изчезнат хематомите. И на мен ми се получи един когато си слагах хил. киселина. Стана едно топче надуто и лилаво на цвят. Твоите такива ли са. Мен ме бяха предупредили че може да се получи и е доста неприятно защото не минават веднага. След някой друг ден и устната става синя, незнам ти преди колко време си си слагала х.к. но на мен ми изчезна напълно за около две седмици и няколко дена. Бяха ми дали едно кремче да го мажа но не мисля че помага кой знае колко, просто си иска време да се махне. Това е което аз знам от личен опит.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th June 2012, 23:47
kristina90 kristina90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Аз вече си слагам за трети път.За последно си сложих октомври 2011 обикновено доктора ми го слага на два пъти но последния път ми го сложи цялото.единия ми хематом е лилав,а другия е като голяма прозрачна буца балон.Аз съм чувала, че трудно минават хематоми,но за това по голямото сега като го гледах даже не знам дали е хематом ужас.То по скоро стои като парче месо увиснало.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2012, 00:58
kristina90 kristina90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Преди колко време я слага?
Щом е ХК ще изчезне със сигурност.
Може да не са хематоми, може да са натрупвания от ХК, и аз имам едно такова. Става по-малко с времето, но все пак си седи..



Аз вече си слагам за трети път.За последно си сложих октомври 2011 обикновено доктора ми го слага на два пъти но последния път ми го сложи цялото.единия ми хематом е лилав,а другия е като голяма прозрачна буца балон.Аз съм чувала, че трудно минават хематоми,но за това по голямото сега като го гледах даже не знам дали е хематом ужас.То по скоро стои като парче месо увиснало.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th June 2012, 15:52
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Щом проблема е от толкова много време според мен не са хематоми, това е абсурдно много време. По добре отиди до лекаря си, не е нормално.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th June 2012, 16:51
kristina90 kristina90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Не Знам гледам и други момичета ,които са спрели да слагат, че и на тях това им е останало като поражение.Тези буци трудно минават не минават за ден два.А при мен може да е натрупване както каза по нагоре мацката.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2012, 00:44
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

След тези постчета, се отказах да си слагам кеселина, а така се бях надъхала
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st October 2012, 19:49
solarita solarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

какво стана с тези хематоми,KRISTINA90-минаха ли?
толкова исках контур,а сега и мен ме достраша
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамдваогромнихематома
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:02.