IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd May 2006, 10:33
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Разтопява се в съд направо на котлона. Трябва да го втъркваш, чрез масаж. Това с компреса няма да помогне. Миризмата се търпи, не е толкова гадна. Ще има ефект само се мажи по-упорито. Успех!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd May 2006, 17:24
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Сигурни ли сте, че този восък не е опасен
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd May 2006, 18:01
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Сигурни ли сте, че този восък не е опасен
Не е опасен.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th May 2006, 15:13
deni deni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 16
По подразбиране

чували ли сте, че цинковата паста оказвала доста добро влияние в-у стриите. четох в един форум, че доста дами са имали значителни резултати от нея, а и цената и е достъпна. аз мисля да пробвам,а ко на някой е подействала- нека да сподели!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th May 2006, 18:00
Veni_Gi Veni_Gi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране

тази сутрин темата В Огледала бяха стриите и там се потвърди моето мнение, че ако стриите не са пресни и още лилави тяхното лечение клони към нула. Казаха още че лечението с лазер не се препоръчва, защото още не са изяснени всичките му вредни страни. Но най-добре било мазилата за тяло да съдържат кокосово масло. Като четох мненията ви за това мазило с восъка мислия и аз да опитам дано има ефект,въпреки че аз ги имам от 18 годишна и са ми по гърдите.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th May 2006, 18:17
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране e

в тази тема сам за парви пат и почетох няколко реда.Забелязах за восака.Имах 'малка женска енциклопедия" С китайски рецепти. С страх да се повторя за камфора знаете , нали.Мн. китайки са пристягали гардите си с компреси напоени , но напраскани ( тай като той гори)с камфор.И така списх с него или просто до изпаряване.Стяга , подобрява кравообращението, а оттам и отичане на токсини...а нали те са причина за мн. беди по кожата.
Др. рецепта е с чист восак и свинска мас.Саотношение 3 / 1
Хомогенна смес на топал баня.Намазва се с прасти, поизчакваш да поеме малко в кожата, и почваш да масажираш в крагови движения отдолу нагоре , А ако преди това разтриете прасците е още по добре, оттам трагва кравта по добре.Тази маска си я носех и в щатите.Показах я на козметичка в салон На Мичиган стреет и тя започна да я прилага на клиентки.Много сам доволна.На 29 сам и сам ОК. Но не сам раждала, Бягане и вода, Не- кафе и цигари или пак алкохол.Киселото мляко , безсолното сащо мн. помага за против стрии и целулит Утайката на кафето го знаете .
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th May 2006, 18:19
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране б

избягвайте газирано сащо.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #48  
Стар 27th May 2006, 18:47
Godsmack Godsmack не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

за свинската мас и восъка едното момиче каза (свинска мас/восък 3/1) а другото (свинска мас/восък 1/3) как е правилното!!!??
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27th May 2006, 18:50
Godsmack Godsmack не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

а и да питам тва с восъка премахва ли стриите?!?!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th May 2006, 18:58
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Godsmack
за свинската мас и восъка едното момиче каза (свинска мас/восък 3/1) а другото (свинска мас/восък 1/3) как е правилното!!!??
Аз тази рецепта не съм правила, но имам опит с правенето на домашни кремове. Восъкът се слага в съвсем малки количества.

Мисля, че рецептата е 1 част восък и 3 части мас. Обратната пропорция ще направи много твърдо мазило, което вероятно няма да може изобщо да се маже.

Струва ми се, че Майс просто се е объркала, като е написала 3 части восък : 1 част мас.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.