IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th August 2006, 19:51
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не, не съжалявай Бюти. Ти си от момичетата , които много помагат и аз не визирах теб в горния постинг. Споменават се доста хирурзи, и мъже и жени, но без имена. Мисля, че темата за пострадалите от пластични операции е точно за това. Уважавам съображенията ти, ама и какво ти пука ако влезеш в спор с някой. Това няма да промени твоето мнение , нали?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th August 2006, 11:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Чуждата, мъжът ти е със страхотно чувство за хумор, и е очевидно, колко държи на теб Откъде такъв късмет и за нас
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th August 2006, 11:48
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Ами пожелавам ви го от сърце. Вярно е, че чувството му за хумор е особенно засилено, както и това, че не е много ревнив. Надявам се и аз да имам принос, в смисъл, че не обичам да се задълбочавам в проблемите, изобщо не го ревнувам и гледам в къщи повече да се бъзикаме
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th August 2006, 12:17
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Май работата замириса на офтопик, но и аз много се кефя на Чуждата от самото начало откакто чета форума. Много ми харесват такива жени, които са постигнали страшно много неща в живота си - и хубаво семейство, и работа, полагат грижи за самата себе си, забавляват се... Мисля, че е много важно да се запази духът младежки...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th August 2006, 12:26
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Добре, че не се вижда колко съм Благодаря ви момичета, същото си мисля и чувствам към вас. Хайде да си минем към темата за киселината, защото ще ни бият
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th August 2006, 18:13
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Въобще не се притеснявайте за темата, що се отнася до мен Beauty ми даде много полезни съвети как да се оправя по-бързо, за което съм й изключително признателна. А интерес от страна на други хора май няма. Явно двете момичета не разбраха, че тук не става въпрос само за лекарска некъдърност, но за един не дотам безопасен продукт, обаче това никой не го интересува-дайте лекарката да я убием с камъни! За мен тази хиалуронова киселина крие рискове и няма значение посредством кой лекар ще си ги поемеш.
Аз страшно много се радвам на този сайт, защото е изключително полезен. Ще ми се и аз да съм полезна на някого, но явно ми липсва опит в тази област kisses
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th November 2006, 17:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Знам , че темата е отдавна, но се интересувам при мезотерапия на лице , тази киселина пак ли е опасна ? Не зная в какво количество се ползва и предполагам , че не толкова много както при попълване на устни . Иначе при мезотерапия знам , че остават синини , но това ефекта от киселината ли е или от пистолета ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th November 2006, 12:26
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

При мезотерапията попълват ли се бръчките?
Може и да звучи доста некомпетентно,но каква точно е целта на процедурата?
Тая киселина вкарана в устните май е проблемна,но дали е така ако целта е запълване на бръчки.
Знае ли някой?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th November 2006, 14:08
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
При мезотерапията попълват ли се бръчките?
Може и да звучи доста некомпетентно,но каква точно е целта на процедурата?
Тая киселина вкарана в устните май е проблемна,но дали е така ако целта е запълване на бръчки.
Знае ли някой?
Не се попълват бръчки при мезотерапията, а чрез пистолет се вкарва коктейл от витамини и разни други нещица за стягане на кожата.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th November 2006, 14:15
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Моя проблем е немного дълбоки,но набиващи се достатъчно бръчки над горната устна и чета,мисля,ходих на консултация при тая Кадурина и пак не съм наясно какво да предприема.Мисля за сега един химичен пилинг щото имам и дребни следи от акне и след това лълнене на бръчките с тая киселина,дето не си правя труда да я помня.
Ако някой сподели как се е преборил с бръчки над горна устна ще е супер.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помощхиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.