IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2007, 16:08
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране Здраве ---> Красота

Всичко теми, които не можете да откриете тук, търсете в Красота
__________________
...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2012, 22:59
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

интересни теми за здравето и здравословния начин на живот можете да откриете на : http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2012, 07:56
kristina iv iv kristina iv iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 19
По подразбиране

Ето една интересна статийка
http://www.ecomedia.bg/be-eco/ecolog...y/article/8396
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2012, 19:45
Mina_1112 Mina_1112 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 1
Thumbs up Здраве и красота

Наскоро открих перфектното място в центъра на София за отдих , релакс и разкрасяване. Спа-център "Thai Spa", който предлага тайландски масажи, ритуали със скрабове и маски... Уникално място. Още щом влязох се потопих в невериятна обстановка. Масажите се правят от истински тайландки!! Невероятни са уменията им. Случвало ми се и по време на работа да отскоча до там, за да презаредя. Традиционния тайландски масаж ме зарежда с нови сили. След това с лекота преминавам през дневните си задължения.. да взема детето от детската, да сготвя..
Горещо Ви го препоръчвам, намира се в Галакси центъра до Плиска )
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th May 2012, 10:16
Kalina_00 Kalina_00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 1
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Mina_1112 Виж мнението
Наскоро открих перфектното място в центъра на София за отдих , релакс и разкрасяване. Спа-център "Thai Spa", който предлага тайландски масажи, ритуали със скрабове и маски... Уникално място. Още щом влязох се потопих в невериятна обстановка. Масажите се правят от истински тайландки!! Невероятни са уменията им. Случвало ми се и по време на работа да отскоча до там, за да презаредя. Традиционния тайландски масаж ме зарежда с нови сили. След това с лекота преминавам през дневните си задължения.. да взема детето от детската, да сготвя..
Горещо Ви го препоръчвам, намира се в Галакси центъра до Плиска )
Наскоро ми попадна пред погледа реклама на салона, докато бях в Галакси центъра. Като прочетох положителния ти коментар се запалих по идеята Обмислям да опитам традиционния идната седмица, видях, че е 35 лв.

Последно редактирано от Kalina_00 : 30th May 2012 на 10:25
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th October 2012, 10:45
koketka81 koketka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Като говорим за здраве и красота, мога да препоръчам от личен опит тази гривна Мегасмарт, моята е бяла - ужасно красиво нещо, освен това има доста ползи за здравето. Аз я нося заради проблеми с кръвното налягане - непрекъснато играеше - ту много високо, ту много ниско. Сега вече поддържам нормални граници и се чувствам много добре.

Последно редактирано от el1nor : 24th October 2012 на 16:03
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd November 2012, 12:14
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте, имам спешна нужда от вашата помощ... Наскоро започнах работа, на място което се стои на крак(с токове) по близо 12часа на ден. Какво мога да направя за да предотвратя появата на разширени вени, капиляри и отоци на краката.Евентуално някакви медикаменти, които да започна да приемам превантивно или да се мажа?
Разбрах, че е хубаво да се правят студени компреси и такива душове, трябва да се пазят краката от слънце, да се движа колкото се може повече и т.н. Също така имам ластични чорапи за разширени вени, които от днес слагам сутрин след ставане за няколко часа и си купих обувки с платформа( което надявам се, ще намали до някъде натоварването)...И майка ми страда от това и вероятността да имам същия проблем се увеличава... Моля ви, дайте някакъв съвет!Не мога да напусна работа, а не искам да жертвам нито добрия вид на краката си нито здравето. Благодаря предварително на всички, които ще се включат!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th November 2012, 14:08
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Можете да пиете Детралекс по една таблетка на ден. Въпреки всичко, хубаво е да се консултирате с лекар.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th November 2012, 21:18
kandi kandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, имам спешна нужда от вашата помощ... Наскоро започнах работа, на място което се стои на крак(с токове) по близо 12часа на ден. Какво мога да направя за да предотвратя появата на разширени вени, капиляри и отоци на краката.Евентуално някакви медикаменти, които да започна да приемам превантивно или да се мажа?
Разбрах, че е хубаво да се правят студени компреси и такива душове, трябва да се пазят краката от слънце, да се движа колкото се може повече и т.н. Също така имам ластични чорапи за разширени вени, които от днес слагам сутрин след ставане за няколко часа и си купих обувки с платформа( което надявам се, ще намали до някъде натоварването)...И майка ми страда от това и вероятността да имам същия проблем се увеличава... Моля ви, дайте някакъв съвет!Не мога да напусна работа, а не искам да жертвам нито добрия вид на краката си нито здравето. Благодаря предварително на всички, които ще се включат![/QUOTE]


Ето нещо много ново у нас - тибетска лечебна козметика- Масажен гел с номер 1-2. Ортофит - страшно много помага.
А под номер 16. Фитопластир за тяло - дневни и нощни, можеш да си слагаш допълнително, за да мине по-бързо проблемът.

Дадох на майка си, че много я болят напоследък и изтръпват краката, а тя ми се обади да й изпратя още 2 броя гел, че бил на привършване, а се чувства много добре и иска да довърши нещата до край.
Ами все пак си е Тибетска медицина и в козметиката - много помага.

Последно редактирано от el1nor : 19th November 2012 на 21:45
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th December 2012, 11:34
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз бих ти препоръчала Детралекс.
Освен това масажите с успокояващи гелове са много ефективни при справяне с този проблем.

Последно редактирано от el1nor : 4th December 2012 на 21:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗдравеКрасота
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.