IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th February 2007, 19:57
Breaker3 Breaker3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4
По подразбиране Мускулна маса как?

Значи висок съм 168,52кг и не искам да взимам никакви добавки всичко да е чисто.Въпросът ми кое е най-правилно,казаха ми да ям по 5-6 пъти на ден и моля някои да ми каже какви храни трябва да ям сутрин какви и през останалото време.Имам свободно време за тренировка след 7:30 вечерта,ако има значение.Моля ви се дайте съвет искам мускулна маса и да стана по широк в гърба и гърдите!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2007, 09:09
fotbolist4eto90 fotbolist4eto90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sevlievo
Мнения: 10
По подразбиране Re: Мускулна маса как?

ami 4ove4e i az izkam nqkoi da mi kaje ama pls ako ti kajat pi6i da znam i az ))))))ama ob6to vzeto vdidai lejanka giri kovi4ki AKO IZKA6 VLEZ V EDIN SAIT IMA I PROGRAMI TAM ETO GO I NEGO BB-TEAM.COM uspeh )))
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2007, 09:33
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Ето ти примерна "диета":

(I)7:00 - 7:30 Закуска: 1.Овесена каша или някакъв друг вид каша, има много видове по щандовде, в мляко/аKо не каша, яйца, наблегни повече на белтъците и не яj повече от 2 желтука; 2. Плод;

(II)9:00 - 9:30 Плод/или миyсли вафла;

(III)11:00 - 11:30 Храна богата на протеин, но и лека в същото време, това например е тyна 95гр, в една консервича има ~20 грама протеин, аз ям по две(40gr)... вземам ги на намаление по 85c едната , намереTe нещо подобно в БГ + плод/миyсли вафла + някакви ядки ~50г;

(IV)13:30 - 14:00 Обяд: Месо - пилешко, но може и дрyго + Ориз/Картофи + Някаква салата + плод;

(V)16:00 Кисело/прясно мляко + миyсли вафла + плод;

(VI)18:30 - 19:00 Нещо високо на въглехидрати - Натoрален сок, мед, може и някакви \"енерjи вафли\";

19:30 - 20:30 ТРЕНИРОВКА

(VII)20:30 Тук ти трябва храна богата на бързо усвояеми белтъчини и въглехидрати да си върнеш загубената енергия от тренировката и да "подхраниш" мускулите в същото време, докато все още са напомпани и доста кръв минава през тях: Мед и кислео/прясно мляко + някакъв натърален сок ...

(VIII)21:30/40 Вечеря: Месо - телешко, но и всяко "дрyго" ще свърши работа + ориз + салата + плод;

(IX)22:20 - Плод, може и малко прясно мляко

23:00 Отиваш да спиш


Пий ВОДА с всичи ядения и mezdy тях!!! Това са общо 9 на брой ядения за ден, не трябва да ядеш точно така но поне се стараи да не изпyскаш основните (I, IV и VIII);II и III може да замениш с едно ядене ~ (10:00 - 11:00), да е същото като III. Това е примерна диета, продyктите може да се заменят ако нещо не ти харесва или неможе да ядеш по някаква причина, а и не евтина също! просто се стреми да се храниш системно, и gа ядеш "хyбава" храна е не бoклyци ... Незабравяй ВОДАТА! Това е диета за ден в които тренираш, в дните които почиваш може да направиш същото със II и III като ги замениш с едно ядене ~ (10:00 - 11:00) като е същото както III; V и VI може също да замениш с едно ядене в (16:00-17:00), същото като V; VII отпада; Вечерята може да е по- рано, към (20:00-21:00); IX пожелание

С тази примерна диета ти трябват тренировки! Пиши по коло пъти може да ходиш да тренираш?
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2007, 17:41
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4999

Eто тук съм обяснил основите на тренировките и храненето за маса.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2007, 20:58
Breaker3 Breaker3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Много благодаря mairo ще я пробвам от утре а ако тремирам от понедлник до петък всеки ден и събота и неделя не тренирам пак ще има ефект от програмата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мускулнамасакак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.