IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th December 2007, 14:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

summer77, лично мнение изказвам, че си направила правилния избор с Джамбазов.Според мен каквото е могло да се направи, той го е направил.Надявам се наистина да се е получил много добър резултат и мисля, че наистниа ще е така!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th December 2007, 14:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране aa

summer77, и аз ти стискам палци! Дано да бъдеш много доволна!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th December 2007, 14:52
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Като гледам снимки на нослета правени от Джамбазов почти съм сигурна ,че ще е повече от доволна ..Желая ти бързо възстановяване
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th December 2007, 20:40
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Наистина като че ли Георгиев на прави кой знае какви драстични промени!! Не "реже" много така да се каже!
Абе вече не знам... Истината е, че наистина е хирург с много зает график и много ангажиран, но се оказва така, че той просто не може да обърне достатъчно внимание на пациентите, поради многото си ангажименти! Много набързо ги прави нещата!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th December 2007, 13:03
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране ss

summer77, видя ли се вече или още е рано? Писах ти на "лични". Ще ти бъде благодарна, ако ми отговориш
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th December 2007, 13:25
summer77 summer77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Кеис , много ти благодаря за подкрепата , Риизън , на теб също , надявам се и при теб вси4ко да е наред и да си много доволен от крайния резултат . Деби , не знам защо се 4увствам виновна пред теб , про4ети вси4ки отзиви за Н.Георгиев за мамопластиката , мисля 4е няма лоши . 4увала съм 4е той и Тепави4арова са най-добрите за цици . Снежи , много си права и аз си го мислех това . Успех на вси4ки .
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th December 2007, 13:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

summer77 няма за какво ,всеки тук трябва да е благодарен на хората който споделят какво са преживели и е нормално да има хубави и лоши отзиви ,както е нормално един хирург да е по добър в правене на цици ,друг в ринопластики и пр,но не е допустимо да се захваща с неща който са му извън възможностите и да окипазява хората (не визирам Н.Георгиев)Не трябва да се чувстваш виновна ,ти само сподели преживяното от теб а ,всеки сам си преценя ..По някога тук в форума като се изкаже негативно мнение за някой хирург някой хора подскачат само защото те са били доволни ,но форума е за това да се споделя всичко лошо или хубаво иначе къде е смисъла само да ги хвалим ,щом има недоволни и това трябва да се знае ...Моето лично мнение за Н.Георгиев е ,че като цяло той е един от добрите хирурзи ,но мнението ми не се базира на личен опит ,а на странични наблюдения ...За това в такива теми трябва да се изказват хора претърпели манипулации при хирурга за когото иде реч ,били то негативни или положителни ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th December 2007, 18:15
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Аз също мисля, че един от добрите и то от опит. Много е внимателен. Няма нищо лошо в това един хирург да има доста ангажименти, все пак точно на това се базира и професионализмът му. Това говори добре за дейността му. Просто толкова народ минава през него, че си мисля, че дори забравя кои са му били пациенти!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th January 2008, 13:00
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, отдавна чета форума, но се регистрирам чак сега.
Незнам дали не е късно, но искам да ти кажа, че аз съм една от недоволните от Н.Г.
Причината - недобре позиционирани импланти, но го оправдавам, защото съм си ги правила преди три години, а тогава той слагаше предимно над мускула и мисля, че проблемът идва оттам.
Ако имаш въпроси питай
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th January 2008, 13:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от terina
Здравейте, отдавна чета форума, но се регистрирам чак сега.
Незнам дали не е късно, но искам да ти кажа, че аз съм една от недоволните от Н.Г.
Причината - недобре позиционирани импланти, но го оправдавам, защото съм си ги правила преди три години, а тогава той слагаше предимно над мускула и мисля, че проблемът идва оттам.
Ако имаш въпроси питай
Здравей и добре дошла във форумчето
Любопитна съм Н. Г. не ти ли предложи корекция или просто си спряла да ходиш на контролни при него...?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.