IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 23rd June 2006, 13:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Малвина,миличка,стискам ти палци всичко да е ок,пиши как е минало,всички сме с теб
Отговори с цитат
  #192  
Стар 23rd June 2006, 14:39
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране ;

СЪЖАЛЯВАМ ыЧЕ ПАК ИМАШ ПРИТЕСНЕНИЯыДАНО ТОЗИ ПЪТ ДА Е ЗАПОСЛЕДНО И НЕ Е СЕРИОЗНО.УСПЕХ
Отговори с цитат
  #193  
Стар 23rd June 2006, 14:46
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Върнах се, разказвам поред въпреки че ми е малко трудно да си събера мислите. Така...оказах се права-шева се беше отворил, просто е било въпрос на време да се обрадува фистула... Цепнаха ми го отново,изтече течност-предполага се лимфна при това застояла-отделиха я за микробиологичен анализ. Това, което разбрах е, че като ме отвориха вътре е било пълно с лигави изхабени тъкани , които хирурга отстрани...просто след всички онези предишни операции и след инфекцията тогава, която съм си носила 5 месеца просто тъканта ми е останала хронично нездрава... Закърпиха ме,само че това което чух последно ме смаза...лекаря каза, че ако анализа на сексрета не е добър ще се наложи пак да ми вадят импланта и този път да стоя без него много повече от два месеца.... Като чух и ми се насълзиха очите..аз това нещо няма да го преживея пак...немога просто...нямам сили
Отговори с цитат
  #194  
Стар 23rd June 2006, 14:48
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
И аз стискам палци, Малвина.
Дано причината не е, че тялото ти не приема импланти Споменавали ли са го като възможност?
Това изобщо не се спомена,а и няма как на едната гърда да се приема импланта , а на другата не....Голям съм карък...просто не е истина
Отговори с цитат
  #195  
Стар 23rd June 2006, 14:57
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

А защо не са ти проверили тъканта преди да те оперират за пореден път?! Не е ли било редно първо да заздравее и тогава операция?!
Направо не знам какво да ти кажа за успкоение миличка, просто голям кошмар така като чета, а ти какво преживяваш не мога да си представя!
Не си спомням добре кой ти е лекаря, но сигурна ли си, че си се доверила на добър специалист? Може би е добър в стандартните случаи, но за твоя не е ли добре да се обърнеш към наистина отличен специалист?
Отговори с цитат
  #196  
Стар 23rd June 2006, 15:17
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
А защо не са ти проверили тъканта преди да те оперират за пореден път?! Не е ли било редно първо да заздравее и тогава операция?!
Направо не знам какво да ти кажа за успкоение миличка, просто голям кошмар така като чета, а ти какво преживяваш не мога да си представя!
Не си спомням добре кой ти е лекаря, но сигурна ли си, че си се доверила на добър специалист? Може би е добър в стандартните случаи, но за твоя не е ли добре да се обърнеш към наистина отличен специалист?
Напротив, по преценка на лекаря изчакахме два месеца да ми заздравее всичко за да ме оперира, той самия каза че по-рано няма да го направи... И така, изчакахме,прегледа ме...всичко беше ок и тогава се нае да се заеме...И кво е това сега пак направо не ми го побира акъла, да неговорим,че от операцията ми вече мина месец, ако тъканта не е била здрава щеше да поддаде отдавна ми се струва, а то чак сега...и шевовете ми бяха зараснали и всичко си беше ок, а то какво стана...
Отговори с цитат
  #197  
Стар 23rd June 2006, 16:38
Аватара на MartyMcFly
MartyMcFly MartyMcFly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Бургас
Мнения: 233
По подразбиране ОКСИКОМ !

КЛИНИКАТА ОКСИКОМ Е НЕ ВЕДНЪЖ СЪДЕНА ЗАРАДИ ГЛУПОСТИ ! САМО ТОВА ЩЕ ВИ КАЖА ! АЗ НЕ ПОЗНАВАМ ЧОВЕК КОЙТО Е ХОДИЛ ТАМ И Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН !
__________________
нема такива екстри
Отговори с цитат
  #198  
Стар 23rd June 2006, 17:59
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
ако анализа на сексрета не е добър ще се наложи пак да ми вадят импланта и този път да стоя без него много повече от два месеца.... Като чух и ми се насълзиха очите..аз това нещо няма да го преживея пак...немога просто...нямам сили
Съжалявам и се надявам анализът да е добър.
Нямам право да пиша тук,тъй като не съм"тунингована",но бих искала да попитам толкова ли е зле бюстът ти без имплантанти?Може би не е и няма да е проблем,ако се наложи да ги махнат...естествено,финансо вия въпрос е важен,но здравето преди всичко.
Отговори с цитат
  #199  
Стар 23rd June 2006, 20:51
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Malvina мила, като чета за твоите проблеми направо настръхвам. Много съжелявам за бедите ти. Ще стискам палци резултатите от анализа са добри.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 23rd June 2006, 21:24
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Ще стискам палци за теб мацка ! Искренно ти съчувствам !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.