IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 27th June 2006, 08:06
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Малвина,
хомеопатът какво лекарство ти даде? Еднократно ли го взе или трябва да го вземаш повече? Само едно ли е, знаеш ли как се казва и каква е потенцията /разреждането/?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #212  
Стар 27th June 2006, 12:25
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Малвина,
хомеопатът какво лекарство ти даде? Еднократно ли го взе или трябва да го вземаш повече? Само едно ли е, знаеш ли как се казва и каква е потенцията /разреждането/?
За името на лекарствата ще те излъжа,флаконите са вкъщи...по-късно ще ги препиша имената. Лекарствата са три,започвам с първото-пие се по схема, след като приключа с него за почвам второ и след него третото-всичко в просдължение на минимум 2 месеца. Та затова се чудя след като лечението е толкова продължително,през всичкото това врем аз с инфекцията в мен ли ще си ходя и това не е ли опасно?
Отговори с цитат
  #213  
Стар 27th June 2006, 17:15
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Малвина, не се притеснявай за това, че бактериите са вътре. И антибиотик да започнеш те пак са вътре, а антиб. ги атакува. Хомеопатичното пък показва на организма ти как сам да се мобилизира и да ги унижощи сам, защото всъщност организмите ни имат всичко необходимо за това, просто понякога се объркват...
Ако останат прекалено много време, обаче, а организмът ти отслабне могат да станат и по- големи бели.

Това което на мен не ми харесва е, че си попаднала на възпитаник на Боаронската хомеопатична школа. Това са хора, каращи дистрибуторски курсове от няколко месеца и прилагайки после хомеопатичните средства като алопатични, т.е. чисто медицински такива - за всеки симптом - флаконче. Така погазват основни хомеопатични принципи - едно - единствено лекарство, взето еднократно или двукратно, ако е точното такова, би трябвало да повлияе целия симптомокомплекс Например - ако имаш световъртеж, ако страдаш от безсъние и гастрит едновременно, то единственото и точно хомеопат. л-во ще повлияе всичко това. Този вид хомеопати карат 2 годишен курс + 2 годишен медицински курс.

Имам познати, занимаващи се с това, от там ги зная тези неща. Общо взето мнението на класическите хомеопати е такова, че според тях Боаронци петнят името на хомеопатията - хората отиват при тях, а после плюят по хомеопатията и твърдят, че не действа.
Въпреки това съм чела мнения на жени, доволни от Боаронци. Но доволните от класическата школа са несравнимо повече.

Давам ти два линка:
форумът за хомеопатия на мой приятел, можеш да пейстнеш цялата история, ще получиш компетентни отговори от хомеопатична гледна точка, защото аз все пак съм никой в тази сфера -
http://www.vlkomarov.info/forum/index.php

А това е началото на самия сайт, има доста инфо за хомеопатията:
http://vlkomarov.info/
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 2nd July 2006, 13:51
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета, днес ми махнаха конците, зарастнал си е шева и всимчко е наред. Все пак обсъдих с хирурга варианта какво правим ако емвентуално пак се отвори. Ето го и отговора-Ако до два месеца няма лоша развръзка всичко ще е ок, ако неда си боже обаче пк се отвори ще трябва отново да ми вадят единия имплант и да чакам 6 месеца преди да ми го поставят отново...Предпочитам да не мисля негативни неща, но ако се стигни до там се отказвам, ще ги махна... Това е , сега пия хомеопатичните и всеки ден сутрин на гладно си повтарям,че циците ми са добре Вече взех да изкуквам ама явна ми трябва положителна нагласа и някаква вътрешна хармония, колкото и смешно да Ви звучи.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 2nd July 2006, 14:29
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Слава богу!!!! Точно така, само положителна нагласа и всичко ще се оправи. Стискам ти палци. А иначе, как се чувстваш, харесваш ли си ги?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #216  
Стар 2nd July 2006, 18:45
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Късмет Malvina, нека всичко да е на ред с цицките и теб !
Отговори с цитат
  #217  
Стар 2nd July 2006, 20:04
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Слава богу!!!! Точно така, само положителна нагласа и всичко ще се оправи. Стискам ти палци. А иначе, как се чувстваш, харесваш ли си ги?
Харесвам си ги да, верно се променят с всеки изминал ден ама честно казано в мислите ми приоритет стан атова да мога да си позволя да ги задържа, а пък харесването ще си дойде на мястото
Отговори с цитат
  #218  
Стар 2nd July 2006, 20:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Малвина,спокойно,всичко ще бъде наред Опитай се наистина да не мислиш толкова много за това,желая ти тези 2 месеца да минат безпроблемно
Отговори с цитат
  #219  
Стар 3rd July 2006, 20:57
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

дано с всичките тези хубави и искрени пожелания да ти пратим много положителна енергия.Ще стискам палци сигурна съм ,че ще се справиш с инфекцията бързо и дано никога не се върне
Отговори с цитат
  #220  
Стар 25th July 2006, 20:58
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Привет на всички!Отчаяна от пластичната си операция ,седнах тази вечер да чета нещо по въпроса и се радвам ,че попаднах във този форум.Претърпях пластика на корема(абдоминопластика) при същия този лекар,при който е попаднала Малвина- "специалиста" доктор Любомир Калудов от Бургас.Но аз не смятам да оставя нещата така.Утре ще отивам при него да се разправям,защото аз не съм опитно зайче,както и никой от тук писалите.Много искам да говоря с Малвина,дали е предприела нещо срещу него.Когато сме няколко,нещата ще са по-лесни.Ходих на преглед при друг пластичен хирург от Варна и ми обясни че се налага втора операция,а мен много ме е страх.Той все едно ми оформи един малък корем ,който с течение на времето ще увисне и вече започна,само два месеца след операцията.Ще се радвам да поговоря с вас
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.