IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 27th July 2006, 17:23
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Мдаа, наистина гластността е много важна. Дори и да има съд, нищо не е по-ползотворно от обществената публичност.
Ползата е двустранна- хем предпазва евентуалните бъдещи пациенти от погрешен избор, хем някак си може би подобна гласност би наложила по-голяма прецизност в работата на останалите пластични хирурзи.

Само според мене трябва да се вложи максимална безпристрастност (макар, че се явяваме страна) в представянето на подобни случаи.

Вили съжалявам, че така се е получило при теб. Пожелавам ти да попаднеш на добър хиург и проблемът ти да се реши максимално добре.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 28th July 2006, 08:39
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране носле

Нослето - сега е пошвироко от преди, в профил е с някаква особена гънка на върха и като цяло върхът е неприемлив (да не кажа по-крайна дума)

сега ще обикалям при тези тримата, знам,че има и още добри, но не мога да отида при 10 и всищко еднакво ще ми звучи, затова залагам на мнения от този форум за тримата
Отговори с цитат
  #253  
Стар 28th July 2006, 10:56
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Преди няколко дни един приятел ми разказа историята на наш общ познат Ванката.Преди няколко години \и той не знае всичко с точност\ Ванката отишъл при `д-р` Сердев да си маха топчета който са му били поставени от някой друг на мъжката му `чест`! Сердев му предлажил за по добър ефект да му инжектира течен силикон ! Пича се съгласил.След няколко дни или седмица въпросното място започнало да набира гной ! СЕРДЕВ започнал да се крие,а Ванката естествено изпаднал в ужас започнал да обикаля по доктори.Никой не се наемал да го поеме като пациент дори някой от тях му казал че може и да го ЗАГУБИ. Нещата започнали към добро когато д-р Евстатиев се съгласил да оправи Ванката.Доста време се възтановявал пича и сега вече е добре ! Толкова проблеми е създал и този Сердев и толко хора е осакатил,а все още РАБОТИ ! Как да го разбираме това? Трябва някой да повлече крак и ЛЕВАЦИТЕ и некоректните `доктори`да поемат отговорност и последствията от не добре свършената се работа !
Отговори с цитат
  #254  
Стар 3rd August 2006, 19:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Привет на всички!Отчаяна от пластичната си операция ,седнах тази вечер да чета нещо по въпроса и се радвам ,че попаднах във този форум.Претърпях пластика на корема(абдоминопластика) при същия този лекар,при който е попаднала Малвина- "специалиста" доктор Любомир Калудов от Бургас.Но аз не смятам да оставя нещата така.Утре ще отивам при него да се разправям,защото аз не съм опитно зайче,както и никой от тук писалите.Много искам да говоря с Малвина,дали е предприела нещо срещу него.Когато сме няколко,нещата ще са по-лесни.Ходих на преглед при друг пластичен хирург от Варна и ми обясни че се налага втора операция,а мен много ме е страх.Той все едно ми оформи един малък корем ,който с течение на времето ще увисне и вече започна,само два месеца след операцията.Ще се радвам да поговоря с вас
Здравей! Съжалявам, че не съм отговорила толкова време, но отсъствах от града. Какво да ти кажа...момичетата тук знаят за моитте премеждия, които всъщност се превърнаха в последици от некадърността на тоя Любомир Калудов ( Касапинов ),които още не успявам да оправя и всичко рефлектира върху здравето ми. Не мисля,че е добре да оповестяваш тук какво ще предприемеш спрямо него, но ми е интересно да разкажеш по-подробно как точно реагира при споменаването на моята операция и последиците от нея?
Отговори с цитат
  #255  
Стар 3rd August 2006, 20:30
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ...

Отговори с цитат
  #256  
Стар 6th August 2006, 21:17
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

Дано си права
Отговори с цитат
  #257  
Стар 14th August 2006, 10:52
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране Има ли пострадали, желаещи да съдят хирурга си?

Здравейте, вследствие поставяне на неразрешени от ИАЛ импланти от столичен пластичен хирург, моя позната получи инфекция.Тя иска да заведе граждански иск и да осъди хирурга.Има ли момичета в такова положение и можете ли да ми препоръчате адвокат, който се занимава с такива дела?Моля пишете ми!!!!
Отговори с цитат
  #258  
Стар 14th August 2006, 11:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

А би ли уточнила кой е хирурга? Така ако има и други пострадали от него може да се обединят усилията.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 14th August 2006, 11:39
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...ghlight=#19719
Отговори с цитат
  #260  
Стар 16th August 2006, 10:44
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране

Става въпрос за д-р Евстатиев!Мисля, че у нас хората все още не са свикнали да говорят и споделят преживяните лоши моменти.......Споделих, за да предупредя!Д-р Евстатиев за мен е невероятен измамник и некъдърник!Сигурна съм, че има много доволни момичета, но това което причини на моята приятелка е недопустимо!Обяснявам Ви в какво се състои проблема :
1. Поставил е забранени / тъй като не са надежди и се пукат, а и са вредни за здравето/ от ИАЛ импланти.А това е забранено със закон!!!!
2. Година и половина след некъдърното поставяне имплантите се пукат и се образува гнойна фистула, от която постоянно изтича гной.
3. Получава се отравяне на кръвта и се налага спешна операция за премахване на имплантите, ако не стане бързо....... може да е фатално..........
4. Премахва се и фистулата, като се изрязва некротиралата тъкан около нея....... остава ужасно грозен белег....
5. Тъй като операцията трябва да се извърши в някоя друга клиника....... и тази операция се заплаща и струва почти колкото увеличаването на бюста........

Е, какво ще кажете за това?Д-р Евстатиев с цялата си наглост отказа той да извади имплантите безплатно и дори не пожела да я прегледа за да види какво и е причинил с безхаберието и некъдърността си! Моля Ви, ако има и други пострадали от неговата небрежност, нека да ми пишат!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.