IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #21  
Стар 21st May 2008, 15:43
yulka yulka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: на небето
Мнения: 188
По подразбиране Re: Отговор за Дива

Цитирай:
Първоначално написано от lili212
Цитирай:
Първоначално написано от дива
Какви са цените , престоя ти , трябва ли да ходиш на контролни прегледи ? И още нещо важно - правят ли се ако вече си имал механично срязване на очния мускул ?
Иначе - честито , радвам се за теб и то много , защото това е сериозно нещо - необходимост , а не прищявка .
Разкажи ни повече и за предварителните прегледи - внасяш много важна тема при нас .
Струваше 1060 евро. Вътре в тази цена:
1. процедурата с най-добрият лазер на света Wavelight Allegretto Wave Eye-Q Имаше една изложена статия там за някакъв Американски пилот дето е отишъл там спецялно за процедурата миналата година--дори в Америка са нямали тоя лазер още, а пък само старият модел

2. всички прегледи преди и след процедурата (проверяват всичко в окото и зад окото....)
3. капки дето трябва да ползвам за една седмица
4. 5-годишна гаранция/застраховка: ако имам някакви проблеми, или вероятно ако ми трябва втора процедура тогава всичко ще е безплатно

Ако изкате могат и да ви вземат от летището или автогарата (с Мерцедес!), и също да ви направят резервация на хотел (4* около 45 евро казаха--но на мен не ми трябваше защото бях на гости...)

Цената 1060 евро за двете очи ли е? Или само за едно око? Защото доколкото знам тук в БГ 850 евро е за едното око-ако някой знае моля за спешен отговор-БЛАГОДАРЯ!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивотбезочилаЛазернатамиоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:03.