IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2014, 12:47
ludterror ludterror не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране Подуване на сухожилие на крака.

Добър ден,
преди около 3 месеца започна да ме боли боли и да се подува едно определено място на крака.Не му обърнах особено внимание,но два месеца по-късно реших да отида на ортопед,но болката беше отминала.Той ме изпрати на снимка.След като занесох снимката обратно при лекарката,тя ми каза,че не е нищо сериозно,предписа ми да го мажа с Волтарен Форте,и ми препоръча да си направя ортопедични стелки.Бяха много неудобни,но свикнах с тях и когато ги носих подуването просто изчезваше,докато не стоя известно време без тях,подуването се показваше пак.Същата лекарка също каза,да понося стелките известно време и ако не изчезне травмата да отида да я премахнат оперативно.Наскоро болката отново се появи,и се случи така,че ми разказаха за подобен на моя случай,в който това се оказало фатален тумор.Стоя и чета из нета и попадам на случай подобни,за който пише,че е нормално такъв тумор да бъде в ремисия от няколко седмици дори и месеци,и започнах да се шашкам!!!Ще прикача снимки за да споделите вашите мнения и предложения.
Attached Images
Тип файл: jpg 1.jpg (71,1 КБ, 1 views)
Тип файл: jpg 2.jpg (74,9 КБ, 1 views)
Тип файл: jpg 3.jpg (92,1 КБ, 1 views)
Тип файл: jpg 4.jpg (87,4 КБ, 1 views)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуваненасухожилиенакрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.