IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd August 2009, 23:11
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

да ...сигурно е заради годините .. просто направих тема в която да пишат само ЛЕВСКАРИ ...не искам да чета мненията на празноглави фенове на отбора на БКП.. като искаш да се изказваш .. има други теми в които няма ограничения... "Тези които не са от Левски не разбират от футбол?!" тази тема е за неща свързани около Левски..не около всички отбори,уефа,синьото БФС и др... Сега ти се обоснови логично..като не съм пълнолетен не мога да мисля ли Всеки да си гледа в неговата паница :P
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th August 2009, 10:54
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Сега ти се обоснови логично..като не съм пълнолетен не мога да мисля ли
Не съм писала такова нещо. Едва ли сега мислиш по същия начин, по който си мислил когато си бил на 13, и едва ли ще мислиш толкова "детински" когато станеш на 25 -това исках да кажа,не че не можеш да мислиш. Знам,че и Левскарите могат да мислят. Това беше шега.

Цитирай:
Всеки да си гледа в неговата паница :P
Не знах,че тук всеки си има паница и собствена тема.Никой не ти се обижда,знам че ще мине и този твой период.....за това само ти казвам и друго мнение.....да знаеш,че е забавно от страни
Цитирай:
"Тези които не са от Левски не разбират от футбол?!" тази тема е за неща свързани около Левски..не около всички отбори,уефа,синьото БФС и др...
Ахам значи ако не съм от Левски не знам нещата около Левски? Странно твърдение. Не съм и от Реал Мадрид, но гледам техните мачове и знам толкова колкото и за Барселона (на който отбор симпатиира). Да си фен на футбола не значи да обсъждаш и гледаш само в твойта паница,а точно обратното.
Цитирай:
просто направих тема в която да пишат само ЛЕВСКАРИ ...не искам да чета мненията на празноглави фенове на отбора на БКП.. като искаш да се изказваш .. има други теми в които няма ограничения...
Това няма какво да го коментирам. Именно заради такива постове споменавам годините ти.
БКП няма нищо общо с ЦСКА. Аз съм била по митинги на СДС преди да съм проходила, и въпреки от това съм от ЦСКА. Просто когато се върна назад в годините и ми разкажат за Ювентус,Аякс, Ливърпул и т.н. ме побиват тръпки. Обичам великите и тези които ги знае Европа и тези от които се е страхувала Европа.Това е История и тя няма нищо общо с БКП, само ти се иска да има.

Нямам желание да пиша в темата. Така,че повече няма да ти я "омърсявам", все пак съм чорбе. Просто ти казвам да пораснеш по- бързо.Можеше да се получи хубав диалог за някои неща свързани с Левски без да се спори за това кой е по-велик и т.н.......

на спора. Радвай се на темата.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th August 2009, 11:02
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

И AC23 няма нищо общо с цесека

http://img269.imageshack.us/img269/1...lkojalkoed.jpg
http://www.ultraslevski.org/anti_csk...hranitelka.jpg :P
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th August 2009, 11:07
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Не съм и от Реал Мадрид, но гледам техните мачове и знам толкова колкото и за Барселона
много лошо, не те искам в темата за Барселона.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th August 2009, 11:10
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

ето .. радвайте си се на обща тема

айде да си поговориме за титлата на цесека през 1965 година...
и за това защо нямат успехи в европа от както съм се родил
защо христолов не продава Ботев

на първите 2 въпроса моля MILI да ми отговори.. : )
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th August 2009, 11:51
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Евелинчо не съм искала да сменяш темата. Темата си е чудесна. Стига да не беше това условие,за което се хванах и което според мен беше глупаво. Тема за Левски е супер в нея можеш да си обсъждате/ме всичко свързано с този отбор. За какво я смени?! Не ми беше ясно.

Цитирай:
айде да си поговориме за титлата на цесека през 1965 година...
Темата е за Левски. А не да се нападаме отново.
Цитирай:
за това защо нямат успехи в европа от както съм се родил
Никой български отбор няма такива успехи от 15 год. насам. Поради ред причини. Като започнем то детско-юнешеските школи и стигнем до хората управляващи футбола в България, които хабер си нямат от тази игра.Скапана държава, все по- скапан футбол.

Толкова се е спорило по тези въпроси от фенове и на двата отбора, че чак ми се гади вече. И Аз като бях на твоята възраст обичах да подкрепям спорове от типа "кое е първо- кокошката или яйцето","кой е по- велик Гунди или Стоичков", "Левски или ЦСКА", "Металика или Продиджи", "БМВ или Мерцедес" и т.н. и т.н.
Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Не съм и от Реал Мадрид, но гледам техните мачове и знам толкова колкото и за Барселона
много лошо, не те искам в темата за Барселона.
Добре шефе, а Аз не те искам в темата за Бока,Порто, Интер,Нюкасъл и Аякс.......
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th August 2009, 12:02
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Темата е за Левски. А не да се нападаме отново.
Темата е обща..не се нападаме,а просто си говориме :P

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Никой български отбор няма такива успехи от 15 год. насам. Поради ред причини. Като започнем то детско-юнешеските школи и стигнем до хората управляващи футбола в България, които хабер си нямат от тази игра.Скапана държава, все по- скапан футбол.
1/4 финал в УЕФА ... с 14 рекордни мача...първи БГ отбор в ШЛ... това не са ли успехи ? Или чакаме някой да спечели УЕФА (вече ЛЕ) или ШЛ

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Толкова се е спорило по тези въпроси от фенове и на двата отбора, че чак ми се гади вече. И Аз като бях на твоята възраст обичах да подкрепям спорове от типа "кое е първо- кокошката или яйцето","кой е по- велик Гунди или Стоичков", "Левски или ЦСКА", "Металика или Продиджи", "БМВ или Мерцедес" и т.н. и т.н.
Ето пак годините намесваш...ок ще пиша отново във форума като стана на 18...Спорило се е,спори се и винаги ще се спори по тая тема...въпреки че спор няма ... фактите говорят...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th August 2009, 12:17
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Ето пак годините намесваш...ок ще пиша отново във форума като стана на 18...Спорило се е,спори се и винаги ще се спори по тая тема...въпреки че спор няма ... фактите говорят...
Факти има в полза и на двете страни....и винаги ще има...... Няма да решим този спор ако ще да изпишем и 100 стр.
Цитирай:
1/4 финал в УЕФА ... с 14 рекордни мача...първи БГ отбор в ШЛ... това не са ли успехи ? Или чакаме някой да спечели УЕФА (вече ЛЕ) или ШЛ
Все едно да кажеш, че ЦСКА е първия БГ отбор в Лига Европа, само защото са сменили името, и тази год. се е случило ЦСка да играе там, това е голяма заслуга няма що. Това си е същия турнир с ново име. Така че, това че Левски по някакво стечение на обстоятелствата е първия попаднал в ШЛ, не значи нищо. Да Ви имам и мачовете в ШЛ, колко победи?Колко гола? Срам и резил за България. (Не твърдя,че ако беше Цска на това място няма да е същия резлтат). Рекордни са,защото преди регламента не е бил с толкова много мачове. Били сме сила,не сме играли 3 кръга за да влезем в ШЛ....или Уефа.....Но трябва да си заслужиш тази привилегия, сега не го заслужаваме.

Цитирай:
Темата е обща..не се нападаме,а просто си говориме :P
Темата не беше обща, докато ти не я направи. За което въобще нямам вина.Аз исках темата каквато си беше в началото, само без...знаеш кое изречение....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th August 2009, 12:29
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Все едно да кажеш, че ЦСКА е първия БГ отбор в Лига Европа, само защото са сменили името, и тази год. се е случило ЦСка да играе там, това е голяма заслуга няма що. Това си е същия турнир с ново име. Така че, това че Левски по някакво стечение на обстоятелствата е първия попаднал в ШЛ, не значи нищо. Да Ви имам и мачовете в ШЛ, колко победи?Колко гола? Срам и резил за България. (Не твърдя,че ако беше Цска на това място няма да е същия резлтат). Рекордни са,защото преди регламента не е бил с толкова много мачове. Били сме сила,не сме играли 3 кръга за да влезем в ШЛ....или Уефа.....Но трябва да си заслужиш тази привилегия, сега не го заслужаваме.
[quote="MILI"]
Мм.. не е все едно да кажеш,че ЦСКА е първия БГ отбор в Лига Европа..защото още не са се класирали...по-скоро Литекс са първите :P по някакво стечение на обстоятелствата Левски просто си заслужи класиране...всичко в клуба беше на най-високо ниво.....Рекордни са,защото преди регламента не е бил с толкова много мачове .. преди не е бил,но сега е ... защо не го направят сега..нали са евробойци...използвам ВАЩА логика...защото като кажа на някой чорбар,че пради в КЕШ се е стигало до полуфинал с 3-4 мача...той винаги ще ми отговори защо вие не се класирахте тогава...Но трябва да си заслужиш тази привилегия, сега не го заслужаваме. Няма да го заслужиме скоро...

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Темата не беше обща, докато ти не я направи. За което въобще нямам вина.Аз исках темата каквато си беше в началото, само без...знаеш кое изречение....
Не беше...но вече е ... нали не бяхте доволни
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th August 2009, 12:29
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Все едно да кажеш, че ЦСКА е първия БГ отбор в Лига Европа, само защото са сменили името, и тази год. се е случило ЦСка да играе там, това е голяма заслуга няма що. Това си е същия турнир с ново име. Така че, това че Левски по някакво стечение на обстоятелствата е първия попаднал в ШЛ, не значи нищо. Да Ви имам и мачовете в ШЛ, колко победи?Колко гола? Срам и резил за България. (Не твърдя,че ако беше Цска на това място няма да е същия резлтат). Рекордни са,защото преди регламента не е бил с толкова много мачове. Били сме сила,не сме играли 3 кръга за да влезем в ШЛ....или Уефа.....Но трябва да си заслужиш тази привилегия, сега не го заслужаваме.
Мм.. не е все едно да кажеш,че ЦСКА е първия БГ отбор в Лига Европа..защото още не са се класирали...по-скоро Литекс са първите :P по някакво стечение на обстоятелствата Левски просто си заслужи класиране...всичко в клуба беше на най-високо ниво.....Рекордни са,защото преди регламента не е бил с толкова много мачове .. преди не е бил,но сега е ... защо не го направят сега..нали са евробойци...използвам ВАЩА логика...защото като кажа на някой чорбар,че пради в КЕШ се е стигало до полуфинал с 3-4 мача...той винаги ще ми отговори защо вие не се класирахте тогава...Но трябва да си заслужиш тази привилегия, сега не го заслужаваме. Няма да го заслужиме скоро...

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Темата не беше обща, докато ти не я направи. За което въобще нямам вина.Аз исках темата каквато си беше в началото, само без...знаеш кое изречение....
Не беше...но вече е ... нали не бяхте доволни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общатемазафутбол
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:40.