IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th November 2008, 01:18
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране Манипулират ли форумите?

Тъй като не открих подобна тема, реших да споделя с вас как наскоро обсъждахме с приятели форума. Моето мнение е, че можеш да получиш много информация, за това, което те интересува и от хора преминали през това, което на някои от нас все още предстои. А тяхното, че във форумите като цяло доста се манупулира, т.е. в тях пишат поставени хора с цел реклама на един или друг доктор. Вие какво мислите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th November 2008, 09:27
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Наистина ми се струва интересна темата. Аз също мисля като теб-че тук човек може да получи страшно много информация,която да бъде много полезна.И според мои познати не може много да се вярва на форуми,но в крайна сметка всеки може сам да прецени на кое да вярва и на кое-не.Естествено,че е възможно да има подставени хора тук,но сякаш това си личи доста често. А и ако се интересуваш достатъчно винаги можеш да разбереш кое е истина и кое-лъжа.
Може би ако са прекалено малко хората,хвалещи даден доктор,а дори не пускат снимки,тогава би било съмнително.А когато човек се доверява единствено на нечие чуждо мнение-било то от форум или от свой познат,без да е проучил достатъчно нещата,и не се получи желания от него резултат,може да обвинява само себе си.Всеки трябва много добре да разучи и прецени какво иска и мисля,че дори и само от този форум може да получи достатъчно информация,за да вземе сам някакво решение,което обаче е хубаво да се основава и на лична преценка,и на достатъчна информираност за работата на даден лекар.
Аз лично благодаренеие на този форум съм избрала кой да ме оперира,интересувала съм се достатъчно от работата му,но смятам,че независимо дали от тук съм получила информацията или от познати,човек никога няма гаранции.Дори си мисля,че ако някой познат ти хвали даден лекар,при който се е оперирал,би било много по-трудно да вземеш решение по единичен случай,колкото и добър да е резултата,отколкото ако си виждал повече добри резултати.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th November 2008, 13:53
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Напълно подкрепям това, което си написала и от това няй-много ме е страх, че няма гаранции при мен нещата дали ще се получат. Независимо, че при някого резултатът е бил страхотен и е благодарен на своя доктор. Искрено се надявам да съм направила правилният избор и да не остана разочарована. Ти към кого си се насочила?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2008, 16:55
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Аз ще се оперирам при доц.Джамбазов след десетина дни.
Относно гаранциите-никой не може да ти ги даде,но важното е ти да вярваш,че си направила най-добрия избор и че всичко ще е наред.
Аз не изпитвам съмнения относно своя избор,имам естествено своите страхове,но ако не вярвах,че съм взела правилно решение,вероятно нямаше да се навия въобще. Не знам защо,но на този етап не се притеснявам толкова за резултата,колкото как ще протече самата операция (а вероятно би трябвало да е обратното ),но си мисля,че въпреки че човек не бива да очаква перфектни резултати,аз вярвам,че естетически резултата ще бъде много по-добър от това,което е в момента. Аз дори преди да започна да чета в този форум изобщо не съм се замисляла за такава промяна,но се радвам,че тук хората споделят толкова подробно за всичко и така помагат на много хора да вземат подобно решение-дори да не става въпрос за избор на лекар,а само информация относно как протича самата операция,мисля че и това е достатъчно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th November 2008, 17:49
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

И аз съм се спряла на същия доктор. Не знам, нещо от вътре ми казва, че това ще бъде "моят" доктор. И то само от написаното тук за него и резултатите, които е псотигнал. Страхотно е, че хората споделят опита си не само на думи, а и с нагледен материал. Искрено ти пожелавам много успех и всичко да мине благополучно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th November 2008, 08:41
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Благодаря ти,ka!Успех и на теб!А ти кога мислиш да се оперираш?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th November 2008, 11:10
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Поставените лица във форумите много бързо окапват, защото с тях никой не се церемони. Има манипулация, разбира се, но от друг сорт - да се повлияеш от хвалбите за някой лекар (има и риск да бъдеш атакуван на ЛС от фенка на някой доктор). И тук вече зависи, дали се предоверяваш на другите или мислиш и преценяш трезво.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th November 2008, 12:24
vivi vivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Според мен,всичко е много индивидуално и всеки сам си преценява.Дори да получиш съвет от поставено лице или луда фенка на доктор,това може да ти помогне,или да получиш съвет от много доволен пациент и при теб нещата да не се получат А за поставените лица,мисля си че в един момент се разпознават.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th November 2008, 14:57
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blueeye83
Благодаря ти,ka!Успех и на теб!А ти кога мислиш да се оперираш?
В понеделник ще се обадя да си запазя час. Надявам се да не е много назад във времето, но когато и да ми кажат, отивам. Твърдо съм решена, защото като го отлагам никога няма да стане, а само за това мисля.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th November 2008, 15:44
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Какви манипулации бе, хора...влезте в "Общи приказки" и ни прочетете какви и по колко ги плещим кажи-речи денонощно и ще ви стане ясно, че няма начин да сме подставени "лица" - бихме им стрували прекалено скъпо.... 100-200 души вече 3 и повече години...

Тука сме си заформили една "социална мрежа" и си соушълайзваме виртуално, понеже сме си намерили сродни души...и не само на тема "пластични операции" и/или "фитнес", ами даже за плетки и готварски рецепти...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Манипулиратлифорумите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.