IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 14th February 2007, 11:12
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

По принцип аз нямам вина, че се налага втора корекция, затова тя ще е за сметка на хирурга.

Цитат:
"При обикновено един на всеки десет случая се налага втора процедура за корекция на малки деформации. Такива случаи са непредсказуеми и се случват дори на пациенти, които са в ръцете на най-опитните хирурзи. Корективната операция е обикновено незначителна."

Динев ме предупреди, че ако се получи ръбче, ще ми го изпили за негова сметка с местна упойка. Преди това бях на консултация и при Н. Георгиев, който ми каза същото.

Предполагам, че само ако искам пълна упойка, тогава ще се наложи да платя.
Ще пиша повече след корекцията.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 14th February 2007, 22:30
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

За нищо на света няма се подложа дори на такава ''минимална'' корекция с местна упойка!а след като доктора си признава грешката не би трябвало да има проблем да ти сложи пълна упойка!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th February 2007, 08:40
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Променям си поста,защото прочетох за каква корекция точно говорим.И аз не бих се подложила на това с местна упойка,но някой знае ли колко често може да се подлага един организъм на пълна такава и оправдани ли са вредните последици от нея,защото едва ли е безобидно.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 4th March 2007, 13:32
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ех , еми и аз да се отчета с втора операция... Великото топче се оказа хрущялче ,изскочило един бог знае защо.Както и да , трябва да се махне - чрез изпилване с месна упойка
Много не съм наясно как ще стане ...някаква идея? Като ми го каза Евстатиев си глътнах езика и забравих да питам... Предполагам с онези пинсето-подобните нослето се захваща откъм ноздрите и се вдига и после хрущялът се пили ...
На 12ти март лягам под ножа пак ,дано този път възстановяването е кратко , че не ми се пропуска даскало хич
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 4th March 2007, 14:50
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #106  
Стар 4th March 2007, 15:10
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Така си е ,но при мен аз съм си виновна може би ,защото още и 18 нямам и лицето ми сигурно още се променя.Иначе като цяло съм доволна от резултата , само това топче да го нямаше ...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 6th March 2007, 15:33
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

И моята операция се оказа не много успешна, за жалост има какво още да се желае и доктора ми предлага втора Но все още е рано, минал е едва месец и половина. Много се надявам носа ми още да се променя
Отговори с цитат
  #108  
Стар 6th March 2007, 15:35
Venice_2 Venice_2 не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 126
По подразбиране

Отговори с цитат
  #109  
Стар 6th March 2007, 16:04
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

При Стоянов и проблема ми е в това,че колкото и да ме уверяват приятели и домашни ,че ми е добре ,на мен ми се струва ,че пак си е голям Вярно е подобрен ,но не е това,което исках и комплекса от него продължава да ме тормози.........Според някои хора съм за психиатър
Отговори с цитат
  #110  
Стар 6th March 2007, 16:27
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

значи вероятно ще трябва пак да рискувам при него...наи -интересното е,че когато ми махна гипса беше по малък в профил ,не като сега дали да се надявам ,че след време може да се промени и да стане както тогава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.