IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 25th April 2007, 08:39
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Аз също искам да си правя ринопластика и затова чета усилено какво са писали в форума.Чесно да ти кажа не намирам мн.доволни от него,макар че и такива има.Това е и една от причината да не се спра на него.Оставам с впечатлението,че прави един вид носове ,които може и да са хубави но не отиват на всяко лице.Аз си мисля,че хирурга трябва да прецини и да ти направи така носът,че да е хармоничен с лицето.Иаз се страхувам от това,защото все пак е сериозна операция и не искам да ме обезобразят
Отговори с цитат
  #172  
Стар 25th April 2007, 09:34
cris cris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Добре, определено ще се откажа от д-р Емил Георгиев. прочетох доста. Прави сте, наистина е доста сериозно, толкова се притеснявам какво ще стане. Не се страхувам от болката, нито от времето което ще ми струва възтановяването, но умирам от страх само при мисълта, че може да изглежда зле. Като всички вас тук в този форум, предполагам, аз също съм много суетна, един несполучлив нос ще ме убие. Мисля да пробвам при Тепавичарова. Нещо да знаете? И ако някои може просто да ме посъветва къде да отида, било то дори и само като консултация, поне да получа някаква представа за това как стоят нещата!! Благодаря!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 25th April 2007, 10:10
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте!

Незнам какво да кажа на тези, които искат да си правят операция... Мога единствено да ги посъветвам, ако наистина няма нужда,да не го правят!
Аз си правих операцията при Жерард Охеда. Работи в 5-та градска. Може да отидеш на консултация там.

Ако наистина си решила ти желая успех, кураж и всичко да е ок!
Отговори с цитат
  #174  
Стар 25th April 2007, 10:16
cris cris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

При мен има нужда, имам изкривяване и явно някакъв проблем защото трудно дишам. Не е само защото ми се иска да изглеждам по добре. Благодаря ти за съвета, ще си направя консултацията. При всички случай съм решила да отида и в Александровска болница. С всеки изминал ден се отчайвам повече и повече. Страхувам се че 80% от хората тук са недоволни от операциите си. А дали само недоволните пишат... незнам. Имам нужда от кураж и подкрепа. Само вие тук момичета сте ми надеждата.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 25th April 2007, 10:27
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Подкрепата я имаш!
Проблемът е може би в това, че малко хора са подготвени за това, което ги очаква! Съдя по себе си... Не съм очаквала, че ще ми е толкова трудно...отоци, синини...
Днес като станах такъв рев му ударих...много бях подута...
Никой не знае какво ще стане. Разбирам те перфектно, нали минах през това... Вярвам, че всичко ще е наред при теб! Вярвай и ти!
Ако имаш нужда от нещо...пиши!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 25th April 2007, 10:35
cris cris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Съжалявам за това че се чувстваш тъжна. Надявам се, че скоро когато всичко това приключи ще си щастлива. Надявам се също и че има някой до теб. Дръж се! Дано ти да си една от доволните в този форум, защото честно казано тук определено липсва позитивизъм. Mishkova, благодаря ти за вниманието.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 25th April 2007, 11:24
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;)

Крис,аз за малко позитивизъм)
Недей се шашка чак толкова много от каквото четеш,във форумите пишат предимно хора които имат проблем след операцията си..важно е,разбира се,защото всеки търси съвет и подкрепа в болката си.
Недей забравя обаче че има сахто страшно много хора които са доволни,но не пишат или не са по форумите)
И на последно място,недей пропуска факта че има всякакви-има хора които правят световен проблем от порязване,какво остава от сериозна хирургическа намеса и са склонни да драматизират излишно понякога.Не отричам че има дискомфорт и болка,обаче всеки ги понася много разлъчно.
Аз например сам от доволните..Умрях от страх преди операцията като четях по форумите,после в болницата,мислила сам го 100 години,бях се приготвила за страхотия,пак то беше съвсем поносимо.съвсем.Малко пати сам била по-сигурна че съм готова да мина през малко тръни за да се видя както аз искам.И верно че бях подута и синя и буквално като газена от самолет в лицето,обаче само първите 5 дена...все пак предполага се да имаш отоци и синини когато ти разбиват носа......не мога да си обясня как някои ще очакват да са в топ форма в мига след операцията???
Моя нос още отича,обаче вс лекар предупреждава че минават месеци,преди да се види крайния резултат.На тоя етап аз съм супер,и физически и психочески,да не говорим че носа ми е мн готин.
Успех и не се стряскаи чак толкова,
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #178  
Стар 25th April 2007, 11:29
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Росита би ли ни казала при кого е била операцията ти?Успех на всички които са решили да променят нещо в себе си.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 25th April 2007, 11:37
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;)

Оперира ме Евстатиев, в клиниката на Александровска болница.На 03.04
Успех,мацки
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #180  
Стар 25th April 2007, 12:02
cris cris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ти Росица!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.