IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th January 2007, 17:42
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

[
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th January 2007, 17:49
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

реално погледнато , след като всички тук дават над 4-5 хиляди евро за по 2 операции и все не са доволни май май по-евтино ще им излезе да се оперират в Германия примерно мале мале аз как съм се надухала а с всеки изминал ден до наближаването на операцията ми ме обзема някакъв страх
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2007, 18:19
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
реално погледнато , след като всички тук дават над 4-5 хиляди евро за по 2 операции и все не са доволни май май по-евтино ще им излезе да се оперират в Германия примерно мале мале аз как съм се надухала а с всеки изминал ден до наближаването на операцията ми ме обзема някакъв страх
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th January 2007, 18:23
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
реално погледнато , след като всички тук дават над 4-5 хиляди евро за по 2 операции и все не са доволни май май по-евтино ще им излезе да се оперират в Германия примерно мале мале аз как съм се надухала а с всеки изминал ден до наближаването на операцията ми ме обзема някакъв страх
Не съм давала 4-5 хиляди евро,а лева.Има разлика.
не знам колко си давала , чесно казано не ме и интересува .... просто споделям мнение и не съм конкретизирала никого , а говора в общи линии
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th January 2007, 18:39
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Ами каза реално погледнато че всички тука давали 4000-5000 Е за две ринопластики ,а това не е реално погледнато и реших да поправя.Ти какво се палиш ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th January 2007, 19:28
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

Няма смисъл да се притесняваш.че ще те боли-честно-никаква болка няма(поне аз нямах),а дори и да имаш ще е много лека,гарантирам!
п.с. в момента не гледам,но слушам пълна промяна и лекарят казва на пациента-ще мине година докато видиш окончателният резултат(за ринопластика става въпрос),тъй че няма как да е по-различно!В началото е нормално да има оток.
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th January 2007, 19:49
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

дано да е само в началото защото като слушам някои имат по-продължително време , като говорим че година е минало.Все пак си е операция , риск винаги има , а пък не може и без никаква болка.аз съм се подготвила за всякакви ситуации
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th January 2007, 20:18
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Хора не знам къде е истината но аз непрекъснато гледам Reality Зоне и там дават много ринопластики...винаги, ама винаги казват че времето за окончателния резултат е 1 година..става думи за операции правени в Canada и САЩ..не ми се вярва това да не е истина в такъв случай..По-голямата изненада за мен беше, че носовете които досега са давали наистина не бяха нищо особено или перфектно след операциите..не знам какво да мисля за сравнение Български- Чужди Хирурзи..и аз по-принцип вярвам много повече на чуждите. За единствената наистина важна операция, която съм си правила избрах САЩ. Иначе си мислех че за единия нос и в БГ ще се справят ама още не знам..чакам и аз тази година..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th January 2007, 11:16
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

мързел, нехайство, липса на професионализъм, МАНТАЛИТЕТ. всичко добре объркано, прави картинката на повечето "пластични хирурзи". и друг път съм обяснявала тук, как ми оперираха носа направо в движение, без дори да ме питат за каквото и да било... лапешка работа- от моя страна, а от страна на доктора - не знам, нямам думи. за това, четете, събирайте инфо и си знайте правата!
__________________
Finally i found that I
belong here
M. Gore
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th January 2007, 14:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цената е много условно нещо. Въпросът е дали конкретният лекар вижда решение и се наема да реши нечий проблем. Парите (и количеството им) не дават гаранция.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.