IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th January 2007, 16:40
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anichka
и друг път съм обяснявала тук, как ми оперираха носа направо в движение, без дори да ме питат за каквото и да било... лапешка работа- от моя страна, а от страна на доктора - не знам, нямам думи. за това, четете
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th January 2007, 17:38
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

здравейте, чета ви отскоро но засега май не смятам да ставам фен на пластичната хирургия. Тук пише и доста неща но и аз имам досег с неуспешна операция - моя бивш приятел си оперира носа при евстатиев - ще ви кажа -пълна скръб -носа му освен че стана по-зле но и цялото лице му стана като на двайсет години по-стар човек.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th January 2007, 20:25
mileiina mileiina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички във форума!Тъй като аз имах същия проблем с носа и преди месец се оперирах и съм много доволна от резултата, който видях.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th January 2007, 20:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mileiina
А най-важното е, че е зет на един от най-добрите ринолози(пл. хирург) - доктор Маджаров от ИСУЛ.
това че е зет на еди-кой-си не го прави по-добър или по-лош лекар
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th January 2007, 20:37
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

и аз съм на същото мнение като бимби. Лошото е че вече не вярвам на хора с някакви "връзки", защото стават много издънки. Не мога да повярвам че на 10-ти ден след такава операция може някои да се хареса. Приятеля ми си прави една неуспешна операция при Евстатиев, след това отново операция, зада се коригира корекцията - е да ама като ме махаха превръзките не е било да изглежда прекрасно.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th January 2007, 00:52
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th January 2007, 09:38
mileiina mileiina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране

тсхфэхоиф
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th January 2007, 09:49
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

това дали има връзки или няма не ме интересува , важно е само какво умее един лекар
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th January 2007, 12:55
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Цената в САЩ е между 3 400 - 6 000 долара, в зависимост от хирурга и местоположението на клиниката. В тази цена е включено всичко - предоперативни изследвания, консултации, операция, анастезиолог и упойка, следоперативни грижи. Няма я тази цигания като тук- даваш няколко хиляди за операция и вместо да ти дадат необходимите мазила безплатно, отново трябва да доплащаш за тях, като клиниката печели още няколко левчета за твоя сметка. В САЩ, след една хирургическа интервенция, която предприех, ми дадоха като безплатни подаръци лекарства и консумативи на стойност 600 долара. За други страни не знам цените. Ако можеш да си го позволиш- не се колебай, не го прави в България. Аз дълбоко съжалявам, че се оперирах в България. По- нищо не могат да се сравнят нашите "лекари", на малкия пръст на западните си колеги не могат да стъпят. А най-трагичното е, че те дори не го разбират (това ги лишава от шанса някога да се променят). Но е вече късно.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th January 2007, 13:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
А най-трагичното е, че те дори не го разбират (това ги лишава от шанса някога да се променят).
Много съществени думи според мен,и не само тук,а като общо в живота.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.