IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 6th July 2007, 19:26
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ;)

здравейте дами днес бях на преглед, нищо интересно, bibi_82, казаха ми да не се пристрастявам към капките иначе всичко е нормално и каза, че такива отоци били нормални.. сега пак ми се появи едно такова.. както и да е лайфс гууд :P ПС: каза ми да ида на козметик да ми оправят кожата с абразив, защото на мен след махане на гипсчето и превръзките кожата ми се белеше ... но аз ще изчакам още малко време за всеки случей
Отговори с цитат
  #302  
Стар 6th July 2007, 20:53
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

радвам се че всичко е наред при теб, сика. и аз предполагах че няма нищо притеснително но все пак друго е като те успокои доктор.между другото при мен проблема с кожата го няма - предполагам защото аз не бях с гипс а с една специална шина на дупки през които малко или много кожата "дишаше"
Отговори с цитат
  #303  
Стар 6th July 2007, 22:40
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ;)

м оказало си е малко или много влияние а как така не си ходила преглед? не са ли насочили дата за такъв >
Отговори с цитат
  #304  
Стар 7th July 2007, 09:33
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

нямам насрочен преглед.трябва да се обадя и да отида.проблемът е че трябва да оделя и време защото прегледът е свързан с пътуване до софия.хубавото е че другата седмица ми се очертава служебно пътуване до софия и май ще съчетая двете неща.
Отговори с цитат
  #305  
Стар 9th July 2007, 22:54
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Момичета, днес е 10-ти ден от операцията ми и ми махнаха гипса Доста съм подутичка още, ама се харесвам. Знаете ли дали има проблем да го мокря сега? Дали мога да си се къпя нормално вече или трябва още да чакам
Отговори с цитат
  #306  
Стар 9th July 2007, 23:14
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Момичета, днес е 10-ти ден от операцията ми и ми махнаха гипса Доста съм подутичка още, ама се харесвам. Знаете ли дали има проблем да го мокря сега? Дали мога да си се къпя нормално вече или трябва още да чакам
Честито носленце няма проблем да го мокриш, но не ползвай агресивни измиващи гелове - с нещо по-лекичко и с минимален натиск, ако можеш само със самата пяна да се измиеш без много-много да си допираш нослето с ръка. И леко като си бършеш лицето с кърпа! Ще те боли и ще ти е изтръпнало на допир. За къпане няма проблем мен докато бях с гипса майка ми трябваше да ми мие косата с главата назад понеже напред все едно имах камък на носа и болеше адски
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #307  
Стар 9th July 2007, 23:27
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Благодаря ти за бързия отговор, Tsvetik И мен така ме къпаха - седнала на стол, главата колкото се може по-назад и имах чувството, че ще ми се счупи врата Сега вече започвам да действам самостоятелно
Отговори с цитат
  #308  
Стар 10th July 2007, 13:22
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ;)

ха ха и мен така ме къпаха
Отговори с цитат
  #309  
Стар 10th July 2007, 13:30
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране Re: ;)

Цитирай:
Първоначално написано от sikka
ха ха и мен така ме къпаха
Ми то май няма друг начин Аз днес си се изкъпах нормално, само гледах да не е много топла водата и да не се "удря" струята точно в нослето Пак е малко трудничко, ама какво да се прави... Знаете ли колко време минава, докато започне да се възвръща чувствителността? Че не е много приятно това изтръпване
Отговори с цитат
  #310  
Стар 10th July 2007, 21:06
anny anny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: ruse
Мнения: 3
По подразбиране Благодаря на Кити!

Здравейте,
Регистрирах се днес и реших да споделя опита си.
Правих си ринопластика при д-р Евстатиев на 18.04.07.
Реших се да пиша тук едва сега след като виждам резултата, макар да знам, 4е 6те има о6те известно спадане на отока /на върха/. Но съм доволна, 4увствам се нов 4овек. Той ми оправи гърбица, промени ми ъгъла и ми стесни върха. Носа ми бе6е единствения ми комплекс и съжалявам, 4е го оправих 4ак сега. Не съм от Сф и дори още не съм благодарила на доктора, но като се гледам в огледалото сега, искам да го прегърна. Дале4 съм от мисълта да правя на някого реклама, но според мен при този лекар няма неприятни изненади.
Интересувам се от тази операция в Бг поне от 10 г., 4ета и вси4ко тук от създаването на форума. Благодаря на вси4ки моми4ета писали тук за ринопластика /особено на Кити/. Това ми помогна да отида да се оперирам подготвена за вси4ко, което ме 4ака.
Успех моми4ета, следвайте ме4тите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:10.