IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 2nd November 2007, 11:29
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Да, няколко пъти, на всеки 2-3 дни, защото Тонев каза, че като спадат отоците и гипса се разхлабва. А и аз вече съм любопитна и нямам търпение.
Отговори с цитат
  #372  
Стар 2nd November 2007, 11:32
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Честито ти носле mystery да му се радваш много и дано е станало такова каквото си го искала винаги Разкажи повече за операцията и д-р Тонев ако е удобно и се надявам да видим снимки след махането на гипса ..Аз също се спрях на Тонев ,но също искам да те питам mystery има ли свободни часове при Тонев ти как за колко време си ореди час след консултацията и колко струва сега ринопластика при него Бързо възстановяване ти желая
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #373  
Стар 2nd November 2007, 11:46
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Здравей, КEIS, първо - благодаря за подкрепата и преди операцията, и сега и за това, че стискахте палци Сега за операцията.Вече писах малко ведна от другите теми във форума, но ще разкажа по-подробно: При мене имаше някаква стара ртавма и хрущялите на върха на носа не ми бяха симетрични. Аз забелязах преди около месец, което значи, е изобщо се си е личало, ама то нослето не ми беше хубаво и без това, така че това само ускори процедурата, която и без това смятах да предприема. Уредих си операцията 3 дни след последната консултация, но бях 4та операция за деня и ме оперираха от 6 до 9ч вечерта. Искрено казано, не ти го препоръчвам, зашото цял ден не бях яла, не бях пила дори вода и ми беше уйасно зле. Главата не болеше и повръщах целия ден. Много гадно, ама при мене проблема е, че съм с много ниско кръвно и като не пия кафе сутрин, съм много зле. Иначе за самата операция - отидох сутринта. Знам, че някои от другите момичета, които са се оперирали при Тонев, са ги приемали от предишния ден, но при мене не беше така. Бях си вкъщи пред деня и към 4ч се обадиха да отивам. Влязох в операционната в 6 и съм излязла към 9, но при мене е имало ужасно много неща да се правят. Излязох от упйка към 9.30х, изобщо не съм имала проблем с това. Лощото беше, че след като не бях пила вода целия ден, а после, скед упойката, пак 1-2ч не може, а дишах през носа, устните ми бяха много зле. Но въпреки това след операцията се чувствах по-добре, отколкото преди това. Вчера сутринта ми махнаха тампоните и ме изписаха, а днес ще ми сменят гипса и ше видя "произведението на изкуството", както го нарече Тонев. Чувствам се добре, спокойно мога да кажа, че е по-леко, отколкото съм очаквала. Не съм много синя и подута, което е странно след всичкото пилене и чупене. Остана най-важното - да видя резултата
Отговори с цитат
  #374  
Стар 2nd November 2007, 11:47
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Забравих да кажа - операцията е 1750 независимо от това, което ще се прави по нослето
Отговори с цитат
  #375  
Стар 2nd November 2007, 11:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това да не можеш да дишаш през носа в 3-тия ден за мен не е много нормално.СПомянма си моята операция.Веднага след като ми махнаха тампоните усетих невероятно облекчение.Дишах си през носа.Допитай се до лекар УНГ, норамлно ли е това или не.Тук колкото и да си говорим няма да го разберем с абсолютна сигурност, просто защото не сме лекари.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 2nd November 2007, 12:16
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Благодаря mystery ,значи ако ида феруари ще мога да запиша час за началото на март супер аз също съм с ниско кравно но това да е само ще го преживея .Радвам се ,че при теб всичко е минало добре сега само остана и да си харесаш нослето и ще е страхотно .. Reason искам да ти кажа ,че да нормално е да има затруднения при дишане в началото ,чела сам статии относно ринопластиката и там сащо пише ,ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ОЧАКВАМЕ ОТ КАКВАТО И ДА Е ПЛАСТИКА ДА СТАНАТ ЧУДЕСА ЦЕЛТА НА ПЛАСТИКАТА Е ПОДОБРЯВАНЕ А НЕ СЪВЪРШЕНСТВО ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #377  
Стар 2nd November 2007, 12:20
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
ЦЕЛТА НА ПЛАСТИКАТА Е ПОДОБРЯВАНЕ А НЕ СЪВЪРШЕНСТВО ...
И все пак, цел трябва да е и запазване на нормалните функции на носа - да дишаш през него.
Отговори с цитат
  #378  
Стар 2nd November 2007, 12:39
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз също не съм имала проблеми с дишането. След като ми махнаха тампоните и всичко си беше ок.Но при всеки е индивидуално.Вие момичета слагате ли си какпи за нос?
Отговори с цитат
  #379  
Стар 2nd November 2007, 12:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

При мен беше задължително, като освен капките слад като ми свалиха гипса се мазах и с някъв мехлем за оттока, но не помня какъв беше.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 2nd November 2007, 13:13
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Не мисля ,че не е нормално да ти се запушва носа първите няколко дни и да има дискомфорт все пак има отоци може да има съсирена кръв в носа и да трябва да се почисти или пак вътрешни отоци ..При всеки е различно но който го тревожи мисля ,че най компетентно мнение ще получи от своя хирург или може да се посъветва с друг в момента само гадаем но мое мнение по пътя на логиката е ,че е нормално да се получи леко запушване на носа
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.