IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 23rd September 2008, 18:14
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
А има и една друга техника за диагностициране - на друг принцип е - термодиагностика. За нея знам, че я има и във Варна (там май имат и други по-непознати апарати) и в София

Естествнено всеки от методите и апаратите си има привърженици (на първо място тези, които го експлоатират и са вложили пари в него) и специалисти, които ги приемат с недоверие.

Пациентите често сме готови да опитаме какво ли не с надеждата да помогне.

Lottus , за този Запер не бях чувала нищо, но разликата в цената е меко казано фрапираща..
мерси за информацията
Дали има ефект от подобни апарати?
Аз съм страшно скептична към тези неща? Ти какво би ме посъветвала?
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #102  
Стар 23rd September 2008, 19:19
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Ако ме питаш за термодиагностиката не бих могла да те посъветвам, viliyana89. Всеки хвали стоката си (разбирай апарата, с който разполага), а страничните мнения от неутрални специалисти не съм чула.
А за Запер-а знам само от форума.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 21st October 2008, 00:05
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Отдавна не бях влизала във форумите и днес се поразрових малко тук-там и какво открих :
някаква стара темичка. Интересни са коментарите на потребителите в нея

А също и в този линк от коментарите се четат доста грамотни мнения, ето едно: frognews:

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Цитирай:
Огнян Симеонов е завършил Спортната академия в София и следва диетология в атински университет, защо го пишат доктор не знам. Ето отдолу съм извадил няколко цитата, които не може да ги каже никой завършил медицина. Иначе момчето има добри познания за храненето на хората и от многото практикуващи мошеници е на задоволително ниво.

"Ако човек не ходи редовно до тоалетна два дни, се получава отравяне, близко до чернобилското облъчване."

"Ракът от над 100 години е лечимо заболяване, аз конкретно също съм лекувал хора до пълното им оздравяване с хомеопатични билки."

"Това е червеният метил, който живее в червата на всеки човек. Когато влезе в контакт с пропилов алкохол, който се съдържа в големи количества в козметиката, се получава рак."

"В България има един-единствен апарат – метатрон, който прави пълна диагностика на тялото и открива първоизточника на болестта. Това обикновено е някакъв паразит, който след това ние премахваме чрез хомеопатични сре...
И още едно "показно" как важното е да се хвалим, а не истината....

Цитирай:
Първоначално написано от DIETOLOG
Много се радвам,че има момичета като това:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php...sed&sb=5&part=
Познавам въпросното момиче лично и за съжаление, съвсем не е оздравяло.. Това са моментни подеми, които някои искат да си припишат като свои огромни успехи..

Успехите са факт когато сами работим за тях!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 5th November 2008, 22:59
lqqlqq lqqlqq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 5
По подразбиране

някои ще може ли да ми даде номер на въпросният диетолог .. Мерси предваротелно
Отговори с цитат
  #105  
Стар 6th November 2008, 10:59
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Би ли си направила труда да попрочетеш преди да питаш ... Предварително ти казвам, че няма да имаш успех с отслабването, след като те мързи дори да си намериш необходимата ти информация.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 6th November 2008, 12:21
lqqlqq lqqlqq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Търсила съм и във форума и на други места и навсякъде има различни телефони и за това питам и мисля , че за това е предназначен саитът , за да се обменя информация !! Затова по-спокоино с изводите
Отговори с цитат
  #107  
Стар 11th February 2009, 12:35
jeni777 jeni777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Някой може ли да ми каже за какви пари става въпрос при Д-р Симеонов Моля ви,спешно е
Отговори с цитат
  #108  
Стар 11th February 2009, 14:26
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Можем да ти кажем, не не е доктор на първо място.
А ти от къде си останала с такова впечатление?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 11th February 2009, 15:49
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Бих ти препоръчала да прочетеш "Зоната" на д-р Сиърс. Все пак, тя е автентичният източник.

Заслугата на Огнян Симеонов ( когото не познавам ), доколкото мога да схвана, е в ораторските му качества и в добрата идея да адаптира препоръките от книгата към нашата действителност и нашия пазар. Явно обаче не е проучил достатъчно старателно качествата на част от храните, които предлага на клиентките си.

На всички дава почти идентични списъци, и аз съм си ги набавила, ако искаш, мога да ти ги изпратя на e-mail. Но най - добрият вариант е да прочетеш какви са "добрите" пропорции според Сиърс, да хванеш един калкулатор и една везна и да си конструираш менюто сама

Успех
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12th February 2009, 10:17
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

hatred много точно казано
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:07.