IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 30th March 2009, 12:04
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Леле направо съм в шок Влезнах случайно и честно казано не очаквах такива мнения.. Сега ще разкажа накратко и за мен... От големия интерес към него, реших да се свържем по скайп и да ми направи режима. Пратих парите (50 лв) и вечерта говорихме. Прати ми някакъв въпросник какво ям и какво не и после каза, че имал час и ще говорим на другия ден...Много добро държание имаше, внимание, сякаш бях единствена. На другия ден му пиша (звъня по-точно) и започваме разговора и той ме пита: "Какво беше положението при теб?" За един ден беше забравил даже коя съм. В този ден бях с най-добрата си приятелка и тя слушаше какво си говорим. Поиска снимка и пратих...след което последва такъв коментар, че приятелката ми ме гледаше стреснато как можеше така да ме изкоментира...и следвашият въпорс беше: "Имаш ли си приятел?" ( нямам представа каква връзка имаше с диетата ми това...). И така...прати ми диетата, спазвах известно време, но прекратих, защото се започна един застой и се обезкуражих. Искам да кажа, че и аз бях много въодушевена от него и от "специалното" внимание към "пациентите" си. Когато ме изкоментира и ме пита за приятел, ми стана много неприятно, но после си казах, че аз се вкарвам в някакви филми и едва ли човекът е имал скрити помисли....След като прочетох мненията ви, вече започвам да се убеждавам, че съм си била напълно права в реакцията си...


Не стана много кратка историята...ама няма как да пропусна тези неща.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 30th March 2009, 12:40
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
TedyK, надеждата ти е в теб самата Ако искаш ще ти изпратя моя режим, изработен от Симеонов и го следвай. Режимът е почти еднакъв за всички Вземи си и Зоната или я намери в интернет ...
Аз сега като се замисля, в менюто ми, изготвено от Симеонов е имало и нездравословни храни. Пример - кисело мляко Култура, което е пълно с растителни мазнини ...
Лотус ако не е много нахално от моя страна, би ли ми изпратила и на мен режима си от Симеонов ? Предварително ти благодаря!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 30th March 2009, 17:22
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

В една от темите го имаше публикуван. Разровете се малко.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 3rd April 2009, 20:13
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

..
Отговори с цитат
  #145  
Стар 6th April 2009, 12:05
EFT EFT не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм нова тук. Запознах се с диетолога Симеонов на един семинар. Помолих го за консултация и изготвяне на режим и ми каза кога мога да го посетя. Адреса вече не е в клиниката която е работил няколко години. На друг адрес ме прие много близо до клиниката. Нямам голяма възможност да чета всички мнения за него. Казвам си мое мнение без да се съобразявам с трите негативни мнения за него. Защо са само три и се пише против него си е ваше мнение и ваша свобода да го правите. Прегледа бе края на март миналата седмица. Цената е 60лв. и всеки месец е по 20лв. за напред. Аз имам 10кг. само да свалям. Проблема ми е малко здравословен, защото съм с хашимото и съм се опитвала да свалям и с глад не става. Мога да кажа, че съм чела много книги и съм посещавала и семинари и ми стана интересно, че и Симеонов практикува Техника за Емоционална Свобода http://www.vbox7.com/play:86a6b9be и въпреки това когато бях при него и ми го показа видях, че съм правила погрешно нещата. За 1 седмица съм с 2 кг. по малко и съм доволна. Яде си се доста по 500-600гр. на ядене. Относно въпросите които ме пита за приятел и други подробности си го питах направо какво общо имат с диетата. Отговори ми, че има значение за емоцията която имам ако съм без връзка. Когато нямам приятел или нещо не върви в работа семейство или друго те подтиска тази емоция, човек пълнее от емоции най вече както е обяснено в клипчето и книгата. Прати ме и да си направя преглед на един руски апарат и тогава с резултатите бях при него и видях и аз, че има проблем с щитовидна жлеза което си го знаех и преди това и ми даде някаква руска добавка йодис концентрат която търсих по аптеките и не го открих. Добре, че му се обадих да му кажа, че не го намирам и ми каза, че и при него я има. 20лв е и стига за 2 месеца. Признавам си, че е добра и от няколко дена вече си оправих и запека който с години ме мъчеше. Заяви ми, че тези лекарсва които взимам сега за хашимото скоро няма да са ми нужни, защото само след като си направя преглед при ендокринолог ще види, че всичко си е в норма с размърданите ми хормони. Тук чета за прегледи от няколко стотин лева при него което са долна лъжа. На мен до тук заедно с добавката ми беше 80 лв. и ще имам най много 2 по 20лв. така, че не си обеснявам тези неща. На мен също ми прави и пулсова диагностика за която бях любопитна защо я прави. Това си е било за него и не поставя диагнози. Да добавя, че съм чела зоната и ми беше трудно да я разбера. Видях, че при него има доста книги на Джон Кехоу и на други автори, които продава на много по ниска цена от книжарниците. Дори и поканите за семинара на Джон Кехоу за края на месец май ги имаше при него по 250лв. но за сега доста се охарчих и доходите не са ми от най големите. Не разбирам какво лошо виждате в него. Това са си само три мнения и ако с моето мнение съм разтроила някой, моля да ме извини. На визитката му не е написано никъде доктор и той самия не ми е споменавал, че е такъв. Нали тези форуми са за споделяне, а не за спорове. Нека всеки да е полезен с нещо. Дори и с това да съветва хората защо не е добре да се ходи при него. Аз споделям , че ТЕС работи и много хора биха си помогнали с него. Ще видя какво ще стане с този йодис за щитовидната ми жлеза и ще пиша да кажа ако е помогнало. Въпреки, че в сайта е описано много подробно за какво може да помага.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 12th April 2009, 08:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judi
Доста ми повлияха и мненията на Maria Vassileva, не отричам, само не разбрах дали и тя е ходила при него, но мисля, че в случая това няма значение.
Да, ползвала съм услугите му. Което е показателно, как дори и най-недоверчивите се поддават на силата на рекламата - дет` се казва "Една лъжа повторена 100 пъти става истина...." Не ме пита ни за гаджета, ни за майки, ни за нищо. И действително забрави важно нещо, съобщено от мен в рамките на 1 ден. Ми като толкова забравя да си записва (ето, давам му конструктивно предложение, напълно безплатно).
Отговори с цитат
  #147  
Стар 12th April 2009, 08:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Предварително се извинявам за дългото мнение.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Нямам голяма възможност да чета всички мнения за него.
Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Казвам си мое мнение без да се съобразявам с трите негативни мнения за него. Защо са само три и се пише против него си е ваше мнение и ваша свобода да го правит
ХА-ХА-ХА. Хем "нямаме голяма възможност да четем всичките мнения за него", хем знаем, че "са само три". А може би именно защото не сте чели достатъчно, затова не сте забелязали, че не са само 3. И други хора споделят негативни впечатления.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Проблема ми е малко здравословен,
Ама разбира се, кой си няма някакъв здравословен проблем?

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Относно въпросите които ме пита за приятел и други подробности си го питах направо какво общо имат с диетата. Отговори ми, че има значение за емоцията която имам ако съм без връзка.
Е, не към всички проявява този интерес, а и наистана не мисля, че мога да се доверя за нещо толкова деликатно на някой си самозван "специалист". Емоцията ти може да е щастлива и удовлетворена и без връзка и дълбоко нещастна с такава... Давам крайни примери, но вариантите са толкова много, че .... Всъщност ето какво не мога да одобря в саморекламата му- че се прави на такъв специалист, какъвто НЕ Е.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Прати ме и да си направя преглед на един руски апарат и тогава с резултатите бях при него и видях и аз, че има проблем с щитовидна жлеза което си го знаех и преди това
Е хубаво де, като си знаела и пред би трябвало да си предприела необходимото (лечение). Не знам защо спестяваш името на апарата или не си го запомнила? Моето впечатление, че се нароиха много апарати за диагностициране и нам`си ко, които повече обират паричките на хората, от колкото нещо си да диагностицират. Не и според тези, които ги експлоатират.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Добре, че му се обадих да му кажа, че не го намирам и ми каза, че и при него я има. 20лв е и стига за 2 месеца. Признавам си, че е добра и от няколко дена вече си оправих и запека който с години ме мъчеше.
Ама разбира се, че само при него ще я има, как иначе. Преди едни добавки, сега други. С подробна информация как, колко къде....
Тук, във форума има и цяла тема за запека - може да използват помощни средства, но именно като такива - помощни, а не да се разчита на тях основно. Истинското лечение на запека е разумно хранене и поне малко движение.
Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Заяви ми, че тези лекарсва които взимам сега за хашимото скоро няма да са ми нужни, защото само след като си направя преглед при ендокринолог ще види, че всичко си е в норма с размърданите ми хормони. Тук чета за прегледи от няколко стотин лева при него което са долна лъжа.
Вече има хора, пострадали от такива негови обещания. Твой си е избора, кога да слушаш. Всеки организъм е различен. А и не съм убедена, че ти си обикновена негова пацинтка/клиентка. Между другото, споменатите цени не бяха за един преглед а в продължение на времето и са съвсем реални.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 12th April 2009, 09:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
и ми стана интересно, че и Симеонов практикува Техника за Емоционална Свобода
Амиии ...... споменавано е и преди, освен да се ПОВТОРЯ:
Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
..............
Отиваме на официалния сайт EFTBulgaria и какво виждаме, че пише там:

Цитирай:
ТЕО вече широко навлиза в практиката на лекари, психотерапевти, хипнотерапевти, кинезотерапевти, хиропрактори, акупунктуристи, хомеопати, масажисти, треньори и преподаватели.
.................................................. .................................................. .....................................
Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Не разбирам какво лошо виждате в него. ...... На визитката му не е написано никъде доктор и той самия не ми е споменавал, че е такъв. Нали тези форуми са за споделяне, а не за спорове. Нека всеки да е полезен с нещо. Дори и с това да съветва хората защо не е добре да се ходи при него.
Ха, вече имаме напредък - значи не е доктор все пак!
Тези хора, които разчитат на чудеса, или са завладяни ат масирана реклама пак ще си идат при него. Аз от чуждо име не мога да говоря - за себе си казвам, че виждам нещо некоректно в него. Това е моето мнение и никой НЕ обвързвам с него.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Аз споделям , че ТЕС работи и много хора биха си помогнали с него.
Ммм, чувала съм го и от други хора и моля те, първо беше "Зоната", като я яхна гусин Симеонов, все едно, че той е открил топлата вода... Сега пък е ТЕС - еми не е той единствения, дето ползва това чуждо откритие успешно. Айде мола - един той знае и умее.. То ако беше много трудно сигурно щеше да се учи поне 5 годин. А то НЕ Е така - успешно си го ползват и хората, без да са платили таксите на О.С.

А това, че е намерил да пласира и покани за семинара на Джон Кехоу говори само за отличния му бизнес нюх.


п.с. Между другото - мистериозно изчезнаха някои мнения на недоволни клиентки на този Симеонов (не от админа) ........




Ето и още мнения от нета.... e-vestnik:
Цитирай:
# 38) САМОЗВАНЕЦ 13 Април, 2009 в 11:01 am
Този, УЖ ДОКТОР е най-наглия самозванец, който съм срещала някога! Няколко колежки, решихме да отидем да ни изготви режим, тъй като една от колежките ни отслабна с няколко килограма по диетата, която прави и уж беше доволна. После си сравнихме листите- ЕДНО КЪМ ЕДНО и за трите ни! Това, което беше говорил и на трите, се копираше еднмо към едно. Да не говорим, че разпитва как е секса в къщи, разбираме ли се с мъжете си и нямало лошо да се "кривне" от правия път, ако това ще ни носи щастие...някакви такива, каквито нито го засягат, нито някой е искал съветите му в тази насока. Някакво мнимо, елементарно и глуповато момченце, по което гледам въздишат хората докато не осъзнаят, че не прави нищо друго, освен да развява някакви еднакви хартийки с диети и да мами хората, че и да печели на техен гръб.Отвратена съм, че има такива хора, САМОЗВАНЦИ.
и frognews: (просто питайте вашия лекар, познат фармацефт или друго медицинско лице за следното:...

Цитирай:
Geo Peev geopeev@mail.ru Петък, 23 Май 2008, 19:36:00
Огнян Симеонов е завършил Спортната академия в София и следва диетология в атински университет, защо го пишат доктор не знам. Ето отдолу съм извадил няколко цитата, които не може да ги каже никой завършил медицина. Иначе момчето има добри познания за храненето на хората и от многото практикуващи мошеници е на задоволително ниво. 'Ако човек не ходи редовно до тоалетна два дни, се получава отравяне, близко до чернобилското облъчване.' 'Ракът от над 100 години е лечимо заболяване, аз конкретно също съм лекувал хора до пълното им оздравяване с хомеопатични билки.' 'Това е червеният метил, който живее в червата на всеки човек. Когато влезе в контакт с пропилов алкохол, който се съдържа в големи количества в козметиката, се получава рак.' 'В България има един-единствен апарат – метатрон, който прави пълна диагностика на тялото и открива първоизточника на болестта. Това обикновено е някакъв паразит, който след това ние премахваме чрез хомеопатични средства.' 'Навсякъде се твъ
Отговори с цитат
  #149  
Стар 16th April 2009, 17:30
barbini barbini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Хм ...
Истината е, че колкото и да го плюете , Огнян Симеонов е помогнал на доста хора да достигнат до мечтаното тегло.
Режима му работи на макс, за отрицателно време, без грам глад се свалят излишествата .
Аз лично се преборих с 15 килограма без да усетя никакво неразположение, майка отслабна с 20 кила, приятелките ми и те ...
Всички сме супер доволни .
За книгата "Зоната" имам я, но някак предпочитам Оги да ми спретне диетката наготово, не съм за 50 лв.
Искам да кажа на момичетата, които искат да свалят килограми да се свържат с Огнян Симеонов и за месец , е гарантирано свалянето на 8-10 килограма, без да гладуват
Отговори с цитат
  #150  
Стар 16th April 2009, 20:47
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Аз също съм много доволна от неговата диета,с която свалих 15кг. без глад и горещо го препоръчвам на хора,които имат нужда от трайно отслабване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.