IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 12th January 2011, 01:02
sarfios sarfios не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 7
По подразбиране

За мен той си оставя специалист, защо ми помогна не само да сваля килограмите които исках, но и да си изградя хубава философия за храненето като цяло, а също така и да изградя хубаво тяло. Така, че да той е специалист за мен, не ме интересува какво е завършил особено, ако е учил в България защото на лице са хилядите "висшисти" които са на нивото на малоумието, но това разбира се са мой уводи, който не иска може да отиде в 33 в студентски град и да се убеди сам. Пък да не говорим, че в НСА с много по-хубави тела. Наистина може да не вярвам в тези пунктуационни неща които твърди или другите по-фантастични неща, които според мен работят повече на само-убеждението.

Както и да е потърсих тази тема не зареди този коментар, а за да питам някой пази ли листа с препоръчителни храни? Че го загубих, а съм загубил контакт с диетолога.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 12th January 2011, 08:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarfios
Както и да е потърсих тази тема не зареди този коментар, а за да питам някой пази ли листа с препоръчителни храни? Че го загубих, а съм загубил контакт с диетолога.
Е как да ти повярвам, като и тука, и в бг-мамата си стоят листите с менютата ... и контактите му. И двата форума се индексират мого добре и излизат на първите места с Гугъл.
После ще ти отговоря на другото, че сега нямам реме.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 12th January 2011, 11:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Нещо, което заслужава внимание: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=476650
За съжаление тоя доктор е типичния пример за кон с капаци.
Ако за това интервю става въпрос, прав е в 90% от написаното, особено за е-тата и маята.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=472520
И мен преди време ме издразни заради това, че се изявява малко като откривател на топлата вода, ама всъщност човека е добър търговец и никой не може да го обвинява за това, че е намерил начин да си изкарва парите от балъци, които иначе биха могли всичката тая информация да си я набавят безплатно от интернет, при това може би дори по- качествено щото в момента от него я получават изкривена през неговата призма (като например глупостите му за това колко по- здравосолвно е да ядеш само плодове и да си вегетарианец... разбираш ли, плодовете никога не могат да са генно модифицирани, нито пък да има канцерогенни съставки в тях, плодовете растат изолирани от нашия замърсен свят )
Отговори с цитат
  #204  
Стар 12th January 2011, 22:57
sarfios sarfios не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Не знам, някак си трябва да ми повярваш, че няма зла конспирация в мнението ми. Да видях темата в BG-Mama, но като видях, че е хмм.... амм... 42 страници леко се отказах, а тази тук прегледнах отгоре отгоре в търсене на листа в [img][/img] скоби. Както и, ако някой го има може да ми пейстне тук ще съм благодарен, а аз междувременно ще прегледам форума на bg-mama.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 11th February 2011, 19:57
bebs_ bebs_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране

Някой знае ли сега колко взима за преглед,а не преди 2-3г.?!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 14th September 2011, 12:19
vansss vansss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до vansss
По подразбиране

някой знае ли защо всичката информация в нета за Огнян Симеонов е от 2007,2008,2009 и след това нищо? дали работи още и къде?
Отговори с цитат
  #207  
Стар 30th July 2012, 22:29
petia_abs petia_abs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Промени мнениеИзтрий мнениеДокладвайОтговори с цитатRe: Д-Р ОГНЯН СИМЕОНОВ
от petia_abs на 29 Юли 2012 16:55

Здравейте и от мен Имам изготвен режим от Огнян Симеонов и днес ми е 3 ден от режима. Той ми каза, че още на 3 ден трябва да има резултат при мен и утре ще видя .Ха дано да има едно минусче, ако има някой, който е на този хранителен режим нека да сподели как е при него Успех на всички знам , че е трудно , но не и невъзможно. А инче имам му скайпа, но и тел., които са в нета са си същите. Skypa mu e- dietolog
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.