IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th March 2008, 14:39
eovin eovin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Аз няма да споря за титлата, но би ли ми казал/а според теб всички ли хора, които имат тази титла я заслужават и са истински професионалисти ? И какво според теб означава лекарско наблюдение - наблюдение от доктор или наблюдение от компетентен човек, който си разбира от работата. От доктор до доктор има голяма разлика.
И от къде си сигурен/на, че Огнян Симеонов не е доктор?
Има една приказка: "Като знам какъв инженер съм, как да отида на доктор" - това в кръга на шегата, но мисля че излишно издребняваш. :P Че и името си му объркал/а Сигурен/на ли си, че говорим за един и същи човек Дори си се регистрирал/а само за да постнеш тази забележка
Имах удоволствието да се запозная с диетолога Огнян Симеонов. Честно казано отивах при доктора-диетолог Огнян Симеонов, за който научих тук в този форум. Оказа се едно много симпатично младо момче, което изслуша всичките ми притеснения и болежки и ми даде съответните напътствия.
Няма да споря за разликата между доктор и доктор. Изпитала съм го на собствения си гръб. Но тук влизаме във форум, който касае нашето ЗДРАВЕ и е хубаво нещата, които се пишат да са ИСТИНСКИ и добре проверени.
И не може да се каже, че ИЗДРЕБНЯВАМ точно в случай от такъв харакер.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th March 2008, 14:48
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

А ще споделиш ли още малко от опита си. Помогнаха ли ти напътствията, които ти даде. Намери ли това, заради което отиде при него ? Ще се радвам да споделиш и тези неща ... Кое предизвика недоволството ти и т.н.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th March 2008, 21:47
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Може ли някой да сподели някои от принципите които спазвате :P
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th March 2008, 13:52
dddeni dddeni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране

zadaljitelno li trqbva da otide6 pri nego na pregled za6toto nqma da imam tazi vazmojnost
moje li da mi izgotvi nqkakvo menu bez da otida na pregled pri nego
smisal po skype ili po email
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th March 2008, 14:05
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Може ли някой да сподели някои от принципите които спазвате
Консумират се протеини, въглехидрати и мазнини на всяко хранене, в точно определени количества

Цитирай:
zadaljitelno li trqbva da otide6 pri nego na pregled za6toto nqma da imam tazi vazmojnost
moje li da mi izgotvi nqkakvo menu bez da otida na pregled pri nego
smisal po skype ili po email
Може и по скайп.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 30th April 2008, 09:18
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th June 2008, 11:53
MIYA MIYA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране Огнян Симеонов

Здравейте Реших да пиша относно докторите. Специално за Огнян Симеонов и за това дали е доктор или просто човек, който помага на хората. Преди няколко месеца бях написал нещо кратко в темата за отслабването Отстабнах 30кг. за 3 месеца. Ще го напиша пак. Не съм по писания и регистрации във форуми, но не мога да не вляза да се похваля какво стана с мен. Преди близо 5 месеца се свързах с Д-р Симеонов да ми изготви диета за проблемните ми 25 кг. повече. Висока съм 166см. и тежах 80кг. От 1 месец вече съм 55кг и така ми харесва много. Диетолога ми каза, че мога ако желая още малко да сваля за да съм идеална според таблиците му при идеалната жена. Радостта ми не е за теглото ми само. Да споделя, че при първото посещение при него му споменах и за моето заболяване Диабет тип 1 инсулинозависим от няколко години. Най голямата изненада за мен е, че на 22 ден от диетата аз спрях инсулина по негова схема и препоръки. Майка ми се противопостави и ендокринолога ми също ми каза ,че не е възможно това да стане. Сега вече над 4 месеца съм без инсулин и кръвната ми захар е до 5,5 най високо. Такова нещо не е наблюдавал ендокринолога ми. Мислих, че ще е радостна като казах за спирането ми. Каза, че не иска да продължавам така и да си търся друг ендокринолог. Едва ли имате познати с подобен случай. Ще пиша отново и се надявам един ден всички заболявания да се лекуват. След известно време ще напиша няколко изречения. Сега реших да напиша.
Сега на кратко за мен. Обиколих всички възможни места при различни професори, доценти, светила и не знам си какви още. Желанието ми беше не да отслабна, а да спра инсулина. Отговорът на всички беше категоричен че цял живот ще съм на инсулин. Така и случайно или не се свързах с Огнян Симеонов и не ме е интересувала титлата му, а съветите му. Оказа се, че той единствено се отличава с мнение от всички светила. Категорично ми каза, че ще опита да направи всичко възможно и ако вярвам ще стане. По това време гледах и колекцията от филми препоръчана от него. Този човек ме зареди и обърна представите ми на 180 градуса за медицината и твърдо реших да опитам неговите препоръки. Започнах програмата с 31кг. повече от колкото съм сега. Сега вече 1 година съм без инсулин и се радвам на добро здраве и не искам да чувам за доктори. Да ме извинят докторите, че не можаха да се справят с нещо с което успя да се справи Огнян Симеонов. Сега да кажа няколко думи за алтернативните методи научени от Симеонов. Първата ми препоръка беше няколко книги за позитивното мислене на Джон Кехоу и една книга за Техника за Емоционална Свобода (ТЕС). Това е революционна нова техника за личностно усъвършенстване и подобряване на здравето. Това е клип за техниката: http://www.vbox7.com/play:86a6b9be Книгата е 20лв. и не съжалявам, че съм отделила някой лев за книги. Скоро бях в клиниката да се видя с него да си поговорим как се чувствам. Как може да се чувствам според Вас без инсулин и по малко с 31кг. Купих си от него няколко книги за подарък защото ги разпространява под продажната цена която за ТЕС е 20лв. при него е 15лв. http://www.emozdrave.info/fees.html и тези на Джон Кехоу вместо 7 са по 5лв. http://www.kehoeducation.com/ Това е за тези които се интересуват от разликата. Също нещо което не,че ме изненада, а ме потресе. Стевията която ми препоръчва много горещо да взимам на листенца или в друг вид вече я няма по аптеки и магазини. Здравният ни министър я е забранил да се продава в мрежата. Направо нямам думи. Това какво Ви говори. Дори е забранена и в Европа. Думата СТЕВИЯ е била мръсна дума. Как може нещо което помага да се маха от мрежата. Питах го от къде ще може да се купува вече. Каза ми, че само от дистрибуторски фирми или в клиниката ако не си намеря на друго място. Категоричен е,че най добре е натурална на листенца да взимам аз. В момента чака да му докарат и такава. Има някаква американска от тук http://www.nowbg.com/ продажната цена е същата както в клиниката 25лв и цялата серия продукти. Нещо подобно става и с руските витамините АлфаВит по аптеките не ги зареждат и не ги знаят. Вече му е трудно да праща хора на различни места да си ги купуват и им препоръчва да си ги поръчат от сайта. http://www.nanocom-bg.com/test/index..._id=1&Itemid=7 идват с 5-6 лв. по скъпи заради доставката. Каза ми, че ги има при него под продажната цена от сайта. Според мен не търси печалба, а разпространение. Много се радвам, че мога да черпя съвети от този човек и се радвам да помага на други хора като мен. За почитателите на филмите може да видите този линк и да свалите филмите препоръчани от него. http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=259
За почитателите на доктори прочетете тук: http://www4.dr-rath-foundation.org/p..._bulgarian.pdf
Дано повече да не се срещам с доктори, а с полезни хора като всички хубави потребители от този форум. С най хубави пожелания към всички.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th June 2008, 09:48
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th June 2008, 10:28
bube_va bube_va не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 8
По подразбиране диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА И АЗ ХОДИХ ПРИ ОГНЯН СИМЕОНОВ ПРЕЗ АПРИЛ НАПРАВИ МИ СХЕМА НА ХРАНЕНЕ КАТО МИ КАЗА ЧЕ ЩЕ СВАЛЯМ ПО 6 КГ НА МЕСЕЦ. ПЪРВИЯ МЕСЕЦ СВАЛИХ 6 , НО ВТОРИЯ ЕДВА 4 , А СЕГА СА МИНАЛИ ДВЕ СЕДМИЦИ ОТ ТРЕТИЯ МЕСЕЦ , А АЗ СЪМ СВАЛИЛА САМО 1 КГ. КАТО МЕРКИ ОТ ХАНША СЪМ СВАЛИЛА 15 СМ. БЯХ 76 КГ СЕГА СЪМ 65 А СЪМ ВИСОКА 164 СМ. ОТНОСНО ХРАНЕНЕТО СЪМ СТРИКТНА . НЕ СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА ЗАБЕЖКИ КЪМ СЛАДКО, МАЗНО И ПОДОБНИ. ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ ВТОРИЯ ПРЕГЛЕД БЕЗПЛАТЕН ЛИ Е И ДА ПРЕДЛОЖИТЕ НЯКАКВИ РЕЦЕПТИ ЧЕ МИ ОМРЪЗНА СУХА ХРАНА. ЩЕ ЧАКАМ ДА ПИШЕТЕ . УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО СА НА РЕЖИМА
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th June 2008, 19:40
midnight_surprise midnight_surprise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Здравей, bube_va. Мисля, че няма безплатен преглед освен, ако не е по скайп. Колкото до рецептите можеш да си купиш книгата "Ние и зоната" - там има разкошни идеи за нашите режими. А за свалянето на килограмите, мисля, че е нормално да има забавяне. При мене също се получава така, но стискам зъби. Затова търпение, мисли си, че все пак един ден ще си в идеална форма и ще си много щастлива! Аз се успокоявам с това, че резултата може да дойде по-късно, но сигурно! Успех в свалянето и всичко най-най!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.