IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 2nd March 2006, 15:50
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Какъв е този стимулант за коса на Икарав? Дай малко повече инфо. много те моля Ь що ке отнася до хининовата вода наистина трябва повечко време при мен действа но ползвам и бадемово масло т.е
1. мия косата
2. втривам бадемово масло в корените - стоя 30-40мин с него
3. пак мия косата
4. леко подсушавам
5. 1/2 опаковка хининова вода и оставам косата да си изсъхне сама
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd March 2006, 18:32
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

ох и моята пробвам да я оставя сама да съхне ама после... а този стимулант съдържа съставките на хининовата вода и още някои и са в бадемово масло.Към5 лв е по-голямата опаковка а малката към 3.И преди да се изкъпя стоя 20-30мин с него.слагам си наилоново сакче и отгоре шапка
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd March 2006, 12:11
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Tsvet много ти благодаря за отговора. А този стимолант на Икаров така ли си се казва или има някаво друго име - да знам какво да търся като вляза в аптеката
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd March 2006, 21:22
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

няма име.Отиваш и казваш стимулант на Икаров.А ти гледаш ли кога се постригваш в смисъл че нали има нещо такова че когато се постежеш когато луната се пълни,косата расте по-бързо и обратното.аз това го направих де изобщо всичко само и само да расте ама нещо се дърпа ако знаеш кажи някое трикче
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th March 2006, 02:54
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Рецепта

Моята рецепта за коса е:
1 жълтък
кисело мляко
мед
лимон
рициново масло(слагам рициново вместо бадемово-ефекта е същия)
алкохол
Всчко това го слагам на око.Стоя 20-30 мин. и измивам.Много съм доволна.
Успех!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th June 2006, 18:16
Lilly Michelle Lilly Michelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Искам да попитам няколко въпроса:
1.Какъв шампоан е за препоръчване, защото съм ползвала много и някои доста изтощават косата. Сега съм с един на Дева Botanic с екстракт от портокал и манго и съм много доволна. Пише че стимулира растежа.
2. Днес си купих хининова вода и ми казаха всяка вечер преди сън че се втрива в корените. Всяка вечер ли трябва обаче или може и през деня?
2.Ползвам сешоар само за да си извия косата навътре и не съм сигурна, ама това много ли вреди? Все пак не е всеки ден - само веднъж в седмицата и то за малко...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th June 2006, 19:02
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Не съм чела предните мнения,така че може и да повтора някой.. Аз си права маска 2 пъти в седмицата с един бъркоч и наистина косата става много хубава. А ето го и него:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък.
Тривитаминол може да си го закупите от ветеринарните аптеки (това е препарат за животни-мажат им козината с него) 100 мл е 4-5 лв. Не бива да ви е срам изобщо те продавачите си знаят че много жени го използват за маска за коса.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th June 2006, 19:45
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

аз честно да ви кажа пробвах всичко за растеж и от маските пак ..обаче за растенето май нищо не помага ама все пак постригвайте се когато луната се пълни или най-добре на пълнолуние...аз съм малко суеверна ама това съм го забелязала по ноктите в този период по-бързо растат а други маски можете ли да кажете
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st June 2006, 18:13
sadstatue sadstatue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

хихи,здравейте на всички :> .. значи аз отскоро решиш да си пускам дълга косичка ии съм момченце..от близо 2 седмици ползвам хининова водаа и незнам дали си въобразявам и внушавам ама помага незнам дали ще издържа ноо надявам се до септември най-малко да се изкуша и да я клъцна..
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st June 2006, 21:59
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Така за растеж на косата отивате във ветиринарната аптека и си купувате витамин AD3E (това е т.нар тривитаминол но това му е новото име), купувате си също от там Екзематин Ц цената и на двете е 4 лв
и така маската
1 с.л AD3E, 1 жълтък, 1 аспирин, 1с.л водка и 1с.л Екземетин Ц
прави се 2 пъти в седмицата но само в единия се слага Екзематин. В смисъл веднъж маската с него, веднъж без него. Изобщо не се срамувайте до отидите във ветиринарната аптека или при ветеринаря и да си купите тия витамини те направо ще ви попитат за маска "за коса ли ти трябват". Успех, надявам се да съм била полезна. За повече инфо по отношение на тая маска и много мнения за днея влезте във форума на бг-мама и търсете тема "Тайната на дългата и гъста коса" 1 и 2. Там хората са писали над 50 страници по темата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.