IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 27th October 2006, 13:20
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Жена му по принцип ми е приятелка.Тои е хирург но ходи на специализация вьв Франция за слагане на Ботокс и такива други фильри .Отидох при него и набарзо ме направи и пьрвите дни бях супер а после като ме види някои които знае 4е сьм си слагала и се сеща след 30мин и ми казва-абе нали си слага нещо в устните.Срам и позор ама добре 4е поне нищо не ми стана.Аз гледам гардите да ми излязат максимум 6000лв бе милички.не мога да заделя повече пари.на една позната и слагаха в Бургас над жлезата обаче а аз не искам така и и излезе 4000лв с МакГан 300кк
Отговори с цитат
  #132  
Стар 27th October 2006, 13:22
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Не искам при Тепавичарова защото има дреажи и не ми се седи в тая мизерия в болницата .Иначе знам че работи перфектно.Искам под мускула защото не сьм раждала.Beauty много ли боли след операцията?мен от това ме е страх наи-много
Отговори с цитат
  #133  
Стар 27th October 2006, 13:26
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #134  
Стар 27th October 2006, 13:42
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

оф незнам вече.вече взех да се разубеждавам за това подмускулно,ама като знам че другите ще увиснат и че трябва тепьрва да раждам.не стават ли с много голямо растояние между гьрдите бе ,тези които са под мускула ?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 27th October 2006, 13:42
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Отдавна не бях влизала във форума. Много недоволни от Н. Георгиев, жалко за което, мислех го за доста добър хирург. Аз съм изкарала късмет значи с носа Като изчетох всичко, което сте писали, определено се отказвам да си правя гърди при него. А като си помисля, че ми предлагаше да ми сложи някаква киселина в устните Обаче ме домързя да ходя и се отказах
Отговори с цитат
  #136  
Стар 27th October 2006, 13:54
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #137  
Стар 27th October 2006, 14:01
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

незнам Beauty.ще говоря с няколко хирурга.може да ида и до твоя .поне ти казваш че е много добьр а това наистина е много важно.ще реша какво да правя и ще ви пиша.ти с дренажи ли беше при Стоянов и колко време стоя в клиниката
Отговори с цитат
  #138  
Стар 27th October 2006, 14:03
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

1600евро са ти само имплантите а цялата операция колко ти излезна че не те разбрах нещо
Отговори с цитат
  #139  
Стар 27th October 2006, 14:03
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
след омекването и отпускането на мускулите,разстоянието става такова,каквото е било и преди операцията ти-зависи от собствените ти анатомични особености.
Без да споря пак искам да кажа за тези които не знаят ,че това разстояние може да бъде корегирано по време на операцията, ако пациента иска разбира се аз съм живо доказателство за това
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #140  
Стар 27th October 2006, 14:12
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.