IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th March 2010, 22:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На времето съм се каносвала и определено ми действаше добре на косата.Един ден трябваше спешно да се боядисам но боята така и не хвана !Опитах още няколко пъти но хващаше само там където няма кана!
Каната за разлика от боята не навлиза в косъма а създава нещо като обвивка върху него така 4е боята наистина е хваща!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th March 2010, 01:08
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Аз като ученичка съм се къносвала, ставаше приятен и естествен черен цвят, но скапах доста калъвки на възглавници
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th March 2010, 22:32
LionLady LionLady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране

хм.. на мен не ми се е случвало, сигурно си си лягала с мокра коса. то аз едно време и с боята цапах калъфки така.

както и да е, давам препоръка само, не налагам мнение
иначе susan има право, действително прави накакъв предпазващ филм около косъма, понеже я изправям, суша, "машосвам" (както се изразява една приятелка) и не цъфти, не капе, все едно не е мойта
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st August 2010, 19:18
alicedean alicedean не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Аз смятам да се къносвам с черна къна, но не повече от веднъж, просто искам да пробвам черна коса.Можете ли да ми кажете лесно ли се отмива от косата т.е. след колко време, защото съм чувала че не е много трайна.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st August 2010, 22:33
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Ами те досега това обясняваха момичетата - не се отмива Къната заживява свой собствен живот и трябва да се отреже за да се премахне. Ако искаш нещо временно си купи спрей за коса. Имам опит с червена къна и аз в ученическите години...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd August 2010, 09:55
alicedean alicedean не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Аз знам, че къната при продължително ползване(от сорта на години) не може да се отмие, но иначе само след едно къносване и си заминава бързо и лесно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st June 2011, 13:11
Slavchet0 Slavchet0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от LionLady Виж мнението
да кажа мнение. Истинската къна се вари 15-20 мин и се държи на косата 2-3 часа, четете опаковката (аз съм и спала с нея, нищо ми нямаше) .Така, няма страшно ако не си намерите 100%-ова индийска къна. На нашия пазар хубави се на Афродита и Eagles (аз препоръчвам 1вата.)

Това на Арома НЕ Е КЪНА, не го купувайте за бога, не знам какво е.

Ето как аз стигнах до къната - имах ужасно рядка и слаба коса,не искаше да порасте повече от 20ина см. (т.е. до рамото някъде) пробвах хиляди маски с свинска мас.. ох не ми се говори даже.
И накрая ми казаха за къната, казвам ви в момента имам коса до под гърдите горе долу. страхотна е, жива, всички ме питат каквио съм правила, даже и собствената ми фризьорка ме пита не съм ли си присаждала коса.

ако искате тъмен или червен нюанс, повярвайте ми няма да съжалявате.

Успех, мацки )))

А ти коя къна използва?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th November 2011, 19:43
Аватара на cvettty
cvettty cvettty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Къната е пълен боклук според мен !! Защото това лято на 17 като бях се исках да се изруся с къна и станах на сини кичури .. послее си купих кафява къна и пак нищо не става ; ) ... и най -накрая си взех черна боя за коса и всичко се оправии .. аи зависи от коя къна се използва защото аз лично използвах Индийска къна Herbal Henna !! .. незнам дали е добра но според мен не е нищо особенно . Може и да подхранва но цветовете са ужасни : ) сигорно черната може и да е мал но незнам : )
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th November 2011, 21:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

хахахахха какво лято какво 17 и с къна не се изрусява ...нещо много си се заблудила.Оригиналната къна е червена и вси4ко останало е химия .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd June 2013, 13:24
DoRiTa DoRiTa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 1
По подразбиране shte stane li cveta?

Zdraveyte!Ot 2 god se boqdisvam s cherna indiiska kana i sum mnogo dovolna.Chernoto obache mi omryzna veche i mi se shte da promenq cveta.Mislq si za mahagon.Vyprosyt mi e shte se poluchi li ot cherna - mahagon s indiiskata kana otnovo
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къназакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.