IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th February 2013, 11:07
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

ех, на мен през цялото време ми говореше само за рисковете на консултацията. Чак ме отчая дали ще може да се справи и почти ме отказа, но това е по-добре отколкото да почне да ме залъгва и да ми обещава някакви неща, които няма как да станат и накрая да ме обезобрази..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th February 2013, 13:01
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране мнение

Аз следя всички възможни форуми и съм изчела хиляди неща.
Имам проблем с изкривена преграда, който трябва да се коригира, мислех да е при д-р Джамбазов, но вече се отказах. Ноември месец се обадих и ме записаха , да ми се обадят за консултация, вече сме края на Февруари, а още никой не ми се е обадил. Звънях февуари, като много сепнато и нелюбезно ми се каза, ами чакайте ще Ви се обадим Февруари. Да ама нямам намерение, да чакам още 3 месеца за консултация, после още 7-8 за операция. Кточели след всички снимки, мнения и т.н не мисля , че бих се доверила да Джамбазов.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th February 2013, 19:36
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
ех, на мен през цялото време ми говореше само за рисковете на консултацията. Чак ме отчая дали ще може да се справи и почти ме отказа, но това е по-добре отколкото да почне да ме залъгва и да ми обещава някакви неща, които няма как да станат и накрая да ме обезобрази..
Viviannn,за какви рискове говорехте с професора?Какво е толкова сложно при теб,че той има съмнения относно това дали може да се справи?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th February 2013, 20:06
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

трябва да махне гърбица и да го смали.. не каза, че не може да го направи, но все тия рискове му бяха в устата, при 80% резултата бил добър..някакви такива неща ми наговори..та и аз вече нз какво да мисля..надявам се на всички да ги казва тези неща и да не съм някакъв крайно безнадежден случай
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th February 2013, 21:10
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
трябва да махне гърбица и да го смали.. не каза, че не може да го направи, но все тия рискове му бяха в устата, при 80% резултата бил добър..някакви такива неща ми наговори..та и аз вече нз какво да мисля..надявам се на всички да ги казва тези неща и да не съм някакъв крайно безнадежден случай
Според мен въобще не си безнадежден случай(според това,което описваш),макра че не съм виждала теб или твои снимки!А на мен като трябва да ми се направят много повече неща,какво да кажа,трябва направо да се гръмна!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th February 2013, 21:14
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
трябва да махне гърбица и да го смали.. не каза, че не може да го направи, но все тия рискове му бяха в устата, при 80% резултата бил добър..някакви такива неща ми наговори..та и аз вече нз какво да мисля..надявам се на всички да ги казва тези неща и да не съм някакъв крайно безнадежден случай
Вие с момичетата,които бяха минали през кабинета не си ли говорихте-на тях какво има е казал?Дали и на тях е споменал за тези рискове?Май е започнал да се презастрахова,ако след това има "недовлни"по негови думи!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2013, 21:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
Аз следя всички възможни форуми и съм изчела хиляди неща.
Имам проблем с изкривена преграда, който трябва да се коригира, мислех да е при д-р Джамбазов, но вече се отказах. Ноември месец се обадих и ме записаха , да ми се обадят за консултация, вече сме края на Февруари, а още никой не ми се е обадил. Звънях февуари, като много сепнато и нелюбезно ми се каза, ами чакайте ще Ви се обадим Февруари. Да ама нямам намерение, да чакам още 3 месеца за консултация, после още 7-8 за операция. Кточели след всички снимки, мнения и т.н не мисля , че бих се доверила да Джамбазов.
За една преграда ли само настояваш за Джамбазов...нея всеки може да ти я изправи?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th February 2013, 21:20
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

ами аз май бях 1вата за ринопластика и след това си тръгнах веднага..преди мен имаше хора за септопластика. иначе не съм чакала кой знае колко..минах си почти навреме в колкото ми беше часа, но сутринта беше закъснял.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st April 2013, 22:59
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

единственото инфо което мога да дам за момента е че се обаждах на 25 и те ми казаха че не е имало нужда се обаждам бил съм в списъка и ,че те са щяли да ми звъннат .Това явно е списъка с онези 160 души които си чакаме от мин година за консултациите си ;' след тва ще просължа да давам подробности докато стигна до операция !!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th August 2013, 17:16
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
Smile Ринопластика

Здравеите!Съжалявам ,че правя нова тема.Аз съм на 16 години от Варна и не си харесвам носа.Някой да си е правил ринопластика на тийнейджърска възраст при Джамбазов? Ако не споделете вашия опит.Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-т джамбзов, джамбазов, пластична операция, пластични операции, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НовоопериращисеприДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.