IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4151  
Стар 7th November 2017, 11:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Благодарско, Лил!
Поуспокоиха се нещата, с всичко се свиква, даже и с лошото, особено като нямаме избор.
Отговори с цитат
  #4152  
Стар 9th December 2017, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4153  
Стар 6th January 2018, 11:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

За много години на всички! (дето ги няма) Да сте живи и здрави!
Отговори с цитат
  #4154  
Стар 19th January 2018, 18:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

http://www.teenproblem.net/g/1177.html?f=43105#g

Гледам аз Гери-Никол и се чудя ... кое и колко е преправено. Е, да, да си призная аз такава структура не харесвам. А и понеже гласа й ми е много "антипатичен", та досега и снимки не съм й гледала. Пуф, къде си да я пообсъдим малко?
Много съм лоша, ама ... характер - не се стърпях.
Отговори с цитат
  #4155  
Стар 17th September 2018, 17:02
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране Добър ден

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
За съжаление си е вярно - Лил добре го е описала.
Аз пък да те питам radosfsf(е, не ти се чете името значи; извинявам се за "ти"- то предварително и евентуално), колко познаваше Марио. (има тема за него тук) Щото преди около година и половина му помогнах малко, после познат се ангажира доста сериозно (много сериозно помагаше даже) и в крайна сметка Марио се оказа доста фалшива работа. (със съжаление го казвам) Не че е цъфнал и вързал човекът, но ... имам чувството, че има някаква зависимост и ... Прекъсна и всякакъв контакт с нас (мен и познатия ми), затри ни от Фейс-а и не вдигаше тел тогава. Явно като не му вършиш работа - ти тегли м*йните и до там. Много ми беше тъпо тогава, особено защото аз бях отговорна за познатия ми (т.е. аз го свързах с Марио). Абе, живот и здраве на всички, но това беше гадно.
Здрвей Инче.
Ти да не си Ина която е идвала с нас на форумни срещи та и на бар(края на вселената)??
Относно Марио не го познавах добре. Помагал съм му малко и то беше може би преди 10 години - нямам вече спомени. Но и аз съм с малко по такова мнение което не искам да пиша тука.
Виждам че е мъртвило . Моят пост е от преди 1 год и има след него 3-4 отговора. Защо не съживим нещата

Лили или Ана която и да е от двете - името ми е Радослав а radosfsf идва от rado sofiq sofiq . НЕ помня защо го написах 2-ти

Аз започвам спортен режим от днес и това е причината да вляза отново във форума - търсих информация за Л карнитина. Оказа се че си прочетох мое старо мнение от 2006 за Л-карнитина - голям смях.
Мисля вечер когато съм най гладен да се ровя тука по форума че да мога да не отскачам до хладилника и да избегна яденте преди сън.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #4156  
Стар 28th September 2018, 16:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf Виж мнението
Здрвей Инче.
Ти да не си Ина която е идвала с нас на форумни срещи та и на бар(края на вселената)??
Относно Марио не го познавах добре. Помагал съм му малко и то беше може би преди 10 години - нямам вече спомени. Но и аз съм с малко по такова мнение което не искам да пиша тука.
Виждам че е мъртвило . Моят пост е от преди 1 год и има след него 3-4 отговора. Защо не съживим нещата

Лили или Ана която и да е от двете - името ми е Радослав а radosfsf идва от rado sofiq sofiq . НЕ помня защо го написах 2-ти

Аз започвам спортен режим от днес и това е причината да вляза отново във форума - търсих информация за Л карнитина. Оказа се че си прочетох мое старо мнение от 2006 за Л-карнитина - голям смях.
Мисля вечер когато съм най гладен да се ровя тука по форума че да мога да не отскачам до хладилника и да избегна яденте преди сън.
Не, не съм идвала на форумни срещи. Тук съм явно от по-късно, за съжаление или не. Всичко е доста много умряло тук, та съживяване ... не знам дали е възможно.
Вечер гладен - или лягай, или хапни 1 ябълка да речем. Аз гладна няма да заспя щото. Относно Л-карнитина - за пиене - 1 час преди тренировка и евентуално преди лягане. (не съм ти чела мнението, де, т.е. не знам какво си писал през 2006)
Отговори с цитат
  #4157  
Стар 27th October 2018, 16:30
victormarketing victormarketing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2018
Мнения: 3
Talking

Тук нещата май замряха We need to get things moving like a group of grandmas on a passenger transfer to sunnybeach
Отговори с цитат
  #4158  
Стар 17th February 2019, 20:52
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
За много години на всички! (дето ги няма) Да сте живи и здрави!
За много години! Живи и здрави!
Отговори с цитат
  #4159  
Стар 24th October 2019, 15:01
moon22 moon22 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Sep 2019
Мнения: 148
По подразбиране

Как сте хора?
звънец,самолетни билети,щепсел,пъзели

Последно редактирано от moon22 : 30th November 2019 на 13:50
Отговори с цитат
  #4160  
Стар 2nd December 2019, 21:37
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

супер, скролвам си из интернет и гледам фермата
паста за зъби без флуор,фиброциментови плоскости,натюрморт,facade systems

Последно редактирано от TheNet : 17th January 2020 на 11:14
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:52.