IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4071  
Стар 28th June 2016, 22:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако някой е гледал Лабиринтът, сега ще дават 2-та му част по HBO.
Къде изчезнахте бре хора, по морето ли сте? Че похвалете се поне, кажете стопли ли се водата? Айде, миналата седмица беше страшна жега, човек го мързи, ама тази се поразхлади ... а тук пак никой.

Последно редактирано от ina.ina : 28th June 2016 на 22:44
Отговори с цитат
  #4072  
Стар 29th June 2016, 17:12
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Е, аз пак се сплеснах леко ... някой ако може да ми го обясни това - мога да си се разпъвам на моя си комп колкото искам, а тук в сайта излиза все едно и също. Мисля, че имаше макс размер 80 КБ, спазвам го и пак е същото ...
Еми, недоволна съм ... то и без това съм на вълна "ИСКАМ".
мистерия е.. снимката излиза в размер 135 х 180 пиксела (т.е. правоъгълник 4:3 ...или по-точно 3:4), и ако си сложила някаква в различен от 3 към 4 размер ше те сплеска от някъде..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4073  
Стар 29th June 2016, 23:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аха, благодаря. Мисля те разбрах - пак ще пробвам. Но друг път, че сега съм в плен на филма (Викторианска готика). Всяка вечер - по един епизод (едва на третия съм от първия сезон обаче; а по HBO сега върви 3-ти сезон). Да, много си прав - гледки има колкото и каквито искаш ...
Отговори с цитат
  #4074  
Стар 2nd July 2016, 08:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

http://zelena-prolet.com/sites/defau...la_ulmaria.jpg

Ако се разхождате из планината тези дни загледайте се за това цвете (билка). Страшно омайно мирише. А колко го търсих в интернет за да знам какво е ... не е истина.

Последно редактирано от KOKON : 4th May 2017 на 16:35
Отговори с цитат
  #4075  
Стар 5th July 2016, 10:30
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
http://zelena-prolet.com/sites/defau...la_ulmaria.jpg

Ако се разхождате из планината тези дни загледайте се за това цвете (билка). Страшно омайно мирише. А колко го търсих в интернет за да знам какво е ... не е истина.
Ето го - Блатен тъжник http://medpedia.framar.bg/%D0%B1%D0%...B8%D1%87%D0%B5
Отговори с цитат
  #4076  
Стар 7th July 2016, 07:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Търсих го по картинка ... сигурно почти час. Поне междувременно изчетох за още доста други билки.
Отговори с цитат
  #4077  
Стар 16th July 2016, 07:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubo...mozhna-6055444

Бихте ли пробвали такова нещо? Аз бих, но предполагам ще има и доста насекоми - понеже ми е актуално в момента - имам около 10-на много красиви и сърбящи пъпки от разходка из планината ... така е, който си забравя спрея против хапане. Да знаете, че спрея може да се пръска и върху дрехи (защото мен през дълъг клин ме хапеха). Уф, не ви го пожелавам, вчера бях първа дружка с леда ...
Отговори с цитат
  #4078  
Стар 18th July 2016, 11:09
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

"Иновативен метод, който дава надежда, че всеки може да допринесе за намаляването на парниковия ефект и за намаляването на подкиселяването на световния океан"

трябва да ти кажа, че грам не ме интересува подкисляването на световния океан.. преди време стрейндж би ми се скарала за тва, но кво да направя - трипластова тоалетна хартия и YOLO
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4079  
Стар 28th July 2016, 07:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
"Иновативен метод, който дава надежда, че всеки може да допринесе за намаляването на парниковия ефект и за намаляването на подкиселяването на световния океан"

трябва да ти кажа, че грам не ме интересува подкисляването на световния океан.. преди време стрейндж би ми се скарала за тва, но кво да направя - трипластова тоалетна хартия и YOLO
Айде сега пък и ти - нали и след нас трябва да има хора. Въпреки че, уж озоновата дупка намалявала. Тва с рН-то си е такова равновесие ... може би недостижимо. Нали чрез храната трябва да си поддържаме киселинно-алкалния баланс, но тъй като повечето храни клонят към киселинни, та никак не е лесно.
Накара ме да търся: буквален превод от Уикипедия:
"YOLO е акроним за "живеете само веднъж". Подобно на латински " Carpe Diem " ( "изземват деня"), това означава, че човек трябва да се радва на живота, дори ако това води до поемане на рискове, като че ли няма да има още един шанс за това."
Да, общо взето съм съгласна, но ако можеш да направиш нещо, защо пък не. Макар и да е самозаблуда.

Последно редактирано от ina.ina : 28th July 2016 на 08:01
Отговори с цитат
  #4080  
Стар 5th August 2016, 16:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Явно всички са по морета, планини или друг вид почивки, отпуски или ваканции.
Ей, вие, почиващите - покъпете се и за нас останалите в жегавите градове (пък и села), починете и разпуснете и заради нас. А после ние ще ви отвърнем със същото.
Ама и като се върнете да докладвате - и само да не сте си изкарали добре!

А днес бил световния ден на бирата:
http://www.vesti.bg/lyubopitno/da-si...birata-6057154
Айде, наздраве!

Последно редактирано от ina.ina : 5th August 2016 на 16:26
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.