IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4121  
Стар 26th May 2017, 08:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аман от толкоз красота.... да грейне малко слънце
Отговори с цитат
  #4122  
Стар 26th May 2017, 11:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аман от толкоз красота.... да грейне малко слънце
Мде, де ... айде де, слънце! Че то сега стана сутринта, видя сивото небе и съм готова пак да си легна.
Отговори с цитат
  #4123  
Стар 26th May 2017, 14:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
АХА!!! Говорилнята се появи!

Аз чакам с трепет да се стопли, че вече требе да се ходи на море!
Чи кво толкова му харесваш на това море, влажно, духливо, замърсени води, все пак познай къде отиват всичките фек..... , разбира се, че в морето, най-евтината пречиствателна станция

От София по убаво си няма, чист планински въздух, приятни хора, паркове и зеленина, направо да не ти се мърда от там !

А пък ако много ти се ходи на това море, това може да ти хареса:

https://www.blitz.bg/obshtestvo/nimk...ews516023.html
Отговори с цитат
  #4124  
Стар 30th May 2017, 09:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Че аз у морето не влизам
Отговори с цитат
  #4125  
Стар 30th May 2017, 14:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пекна, грейна, че и жега стана, марш на морето. Но в сградите си е студено. Слагам жилетката и почвам с кляканията.
Отговори с цитат
  #4126  
Стар 31st May 2017, 16:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз влизам само ако няма водорасли по дъното, няма по отвратително да усещаш по краката водораслите. Но като се сетя, че всички хора чуркат в морето, щото е по удобно, може би най-добре да си лежа на плажа, да ям сладолед на клечка и да се наслаждавам на красивите жени

A този тип женски бански са ми любими:

https://duosear.ch/images/7cfc5d0ec6...f452aa2c2f.jpg

Отговори с цитат
  #4127  
Стар 1st June 2017, 16:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А ся да те питам, Пуф, мацката на снимката няма никаква гънка между крака и дупето. Та, фотошопът ли е играл тука или просто формата на д-то й е такава?
Отговори с цитат
  #4128  
Стар 1st June 2017, 20:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Брей много ги забелязваш нещата. Повече от вероятно е да е коригирано, въпреки, че за мен това е излишно и не знам, защо си мислят, че така би било по хубаво. Не е невъзможно обаче и да се получи естествено без линия, зависи от позата. При едно леко изпъчване/навеждане в кръста, тази част на дупето се изпъва. Същото е при повдигане на крака.

Това е същият модел:

http://www.gotceleb.com/wp-content/u...i-2015--17.jpg

http://wallpaperpulse.com/img/26554.jpg

На виктория сикрет моделите са много добри, при тях няма много нужда от фотошоп, но пък разните му там известни"звезди", кифли правят яко фотошоп. Примерно като тази пача дето се е изложила с това нескопосано изпълнения.

http://www.dnes.bg/zvezdi/2017/05/25...bez-pyp.342229

Иначе някой ако иска за собствен кеф да се види с корекции, мога да помогна, мога да направя доста неща. Голям кеф ми да го правя дори, ползвам и програми за грим, прически, смяна на цвета на косата, мога да сменя и цвета на очите.

Обаче много ме изкефи един софтуер, който съм виждал по телевизията, който сменя грима на жените в реално време, камерата ги снимка и те се гледат на монитора като в огледало със избраният грим и не е нужно да стоят неподвижни.
Отговори с цитат
  #4129  
Стар 2nd June 2017, 07:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ми, забелязвам. Аз и моите недостатъци си ги знам, ама няма да ги кажа. На първата от двете снимки повече ми харесва, т.е. там направо е идеално. Общо взето дайте ми на мен да гледам снимки.
Аз скоро се мъчих с една такава програма, че искам да махам дългата коса и съответно исках да си избера прическа, ама резултатът беше плачевен. С програмата де. Че даже по случайност си лепнах по едно време грим и прическа ... леле, уплаха получих, отдавна не се бях смяла така.
Пуф, моля те, не им лепкай така етикети на хората. Златка - ми известна личност, много глупости направила, казала, ами нормално. Такива като нея има много. Пречат ли ти?

Последно редактирано от ina.ina : 2nd June 2017 на 07:50
Отговори с цитат
  #4130  
Стар 2nd June 2017, 10:02
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

YouCam Makeup доколкото знам е апп-а, който 95% от момичетата ползват преди качване на снимка където и да е.
"Тъкмо ставам и не съм пила кафе" - ш'си помислиш без грим. Да, ама не

С тая снимка верно е сериозна излагацията, макар че едва ли Златка си проверява снимките след кореции, по-скоро просто приема по дефаулт че са подобрени и готови за пресата
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:19.