IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd October 2010, 13:59
tabita85 tabita85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране Някой ползва ли вълшебното шведско килимче

Подариха ми го за рождения ми ден две колежки и ми казаха, че освен че е антистресово, действало и за отслабване. Намалява ти апетита защото лежейки си на него се задействат хормоните на щастието. Същите хормони дето инак се задействат от сладкишите и шоколада,които хапвам.
Та някой ползва ли го та да отслабваме заедно! [/b]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd October 2010, 14:16
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Хахаха, да бе!!! А какво ще кажеш за вълшебен френски Flintlock...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd October 2010, 16:23
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Килим задейства хормон, това е смешно, само да си го помислиш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd October 2010, 22:21
tabita85 tabita85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране За килимчето

Аз не разбирам какво му е толкова смешното, че хормоните се задвижват и от картинки. А килимчето има шипчета и те ми подават една топлина в тялото ,че чак заспивам! Аз вече отслабнах с две килца! Разбира се сутрин ходя пеша на работа и там закусвам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd October 2010, 22:42
elohim elohim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Kilimtcheto deistva po sistemata na akupresurata-predizvikva se bolka na opredeleni mesta tchez malkite shiptcheta.Az sam utchila Kitaiki foot massage.Printzipat e,tche kogato se natiskat opredeleni totchki do bolka,te aktivirat saotvetna reaktzia v onaia tchast na mozaka,koiato e otgovorna za organa,otgovariasht na obrabotvanata totchka.organizma otgovaria na tazi bolka sas saotvetnata reaktzia.I ako totchkata,na koiato deistvate skilimtcheto,saotvetsva na glezi s vatreshna sekretzia,niama nishto stranno,tche se otdeliat hormoni.Taka organizma se zashtotava i samolekuva.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd October 2010, 22:43
elohim elohim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Zdraveite.Az polutchihtakova kilimtche ot edna moia priatelka.Otnatchalo mi se struvashe,tche niama da moga da leja na nego.Dosta bodeshe i useshtaneto e silno.No postepenno zapotchnah da svikvam i da mi haresva.Deistva mnogo relaxirashto. Predi imah silni bolki v garba.Postoyanno mi triabvashe massage.Otkakto zapotchnah da go polzvam,zabeliazah,tche bolkite mi namaliaha i vetche riadko mislia za garba mi.Az imah sashto problemi s kilogramite-napalniah i otslabvam mnogo trudno.No mislia,tche kilimtcheto mi pomogna da svalia niakolko kilograma.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2010, 08:25
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Вие сте някакви индианци. Едната вика, че се лежи на него, другата - за под краката...

elohim, не знам какъв масаж и къде си учила, ама на такова обяснение и децата в детската градина ще се смеят.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th October 2010, 12:16
elohim elohim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Zdraveite.Radvam se na dobriavi humor-toi e difitzit v dneshno vreme.....S udovolstvie bih se posmiala zaedno s vas...Napalno razbiram samneniata vi po vaprosa.I na men mi izglejdashe nevazmojno i neveroiatno tche samo s masage na krakata za 2 sedmitzi paraliziran tchovek moje da prohodi.No go vidiah s otchite si v Pekin,v Shkolata,kadeto utchih reflektoren foot massage.
Tozi emtod e po-skoro kitaiski,a ne indianski.....Ne ste li tchuvali za yogite,koito sediat na shipove-to e sashtoto.....Zadeistvat se razlitchni nervni tzentrove v mozaka i taka tialoto se samoobnoviava i samolekuva.....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th October 2010, 12:34
elohim elohim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Pri vsitchki slutchai nai-dobriat natchin tchovek da se uveri v neshto ,e da go izprobva na sebe sita-taka shte useti deistvieto i resultatite....Az se tchuvstvam mnogo dobre sled kilimtcheto i smaknah 4kg.Uspeh i na vas...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th October 2010, 09:02
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

1. Твърдението, че намалява апетита не е вярна. В някой случай серотонина води до повишаване на апетита.
2. Акупресурата е в определени рефлекторни точки. Всяко тяло си има ориентировъчна зона къде се намират. При различните хора е различно точното им разположение и дълбочина. Така че тези шипчета няма как да са ефикасни за някой хора, даже бих казал за повечето хора, и то чрез акупресура.
3. Това килимче може да прави натиск и да стимулира кръвообращението и да "калява" тъканите. Тук окей.
4. Сравнение между масаж и килимчето е абсурдно да се прави.

Тук не става въпрос за съмнения, а за обосновани обяснения. Твоето обяснение (точно както си го описала) към човек, който се занимава 10 години с йога и 5 с мануална терапия няма как да мине.

Хайде със здраве и весело отслабване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Някойползваливълшебнотошведскокилимче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.