IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th June 2008, 21:19
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th June 2008, 21:23
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!
Ох, и моите хич не одобряват намеренията ми, но никой не ги пита. Само споделям и го правя. С мен на глава не се излиза. След като и парички успявам да "изкопча" от мъжлето, значи съм силна! ха-ха

Действай и ти в тази насока, че мен специално, сън не ме хваща вече.
Но..., тъпрението му е майката!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th June 2008, 21:37
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ако имаше от къде да изкарам парите допълнително сигурно но на този етап никой не ми помага финансово така че ще трябва да поизчакам известно време. Но пък като си намисля нещо и мен трудно може да ме откаже човек. Относно майка ми на нея и е дошло в повече от моите и нейните операции по неестетични причини и няма да ме разбере
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th June 2008, 21:43
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Да, при теб е различно положението и е разбираема реакцията на майка ти за още една операция.

То и да и спестиш, все до нея ще опреш, освен ако няма друг някой, на който да можеш да разчиташ след операцията.

Каквото и да е, само здраве да е!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th June 2008, 21:45
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да здраве да е пък другото все се подрежда някак!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th June 2008, 22:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
нали си си готина и яка мадама, нищо че си фукла
Точно това обяснявах на една приятелка на лични, че понеже много се фукам - ме взеха за мезе... Затова следващите гърди ще ви ги пускам само със сутиен
ЕЕЕЕЕЕЕ миличка ти нали разбираш от майтап, аз затова се закачам с тебе, че ми харесва хуморът ти.
Иначе по твоята логика дет ще ни смреш да си те гледкаме май трябва не само сутиени да сложиш а и вместо прашки да обуваш каси панталонки, или пък на новото аватърче очилца слънчеви- такива кат на известните личнoти да си сложиш , че да се чудим какви очички ни гледат!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th June 2008, 22:52
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!


Детективче ама ти нали си слабичка , защо са ти други операции, освен реоперация на бюста?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th June 2008, 23:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Имам корем след двете бременности който не мога да прибера. Пробвах с масажи с апаратура и с мазане ама нищо не става а и упражнения не мога да правя. Пък и ако хапна се подувам много и ставам като пак бременна. Направо ми се плаче понякога. Затова ми се ще да го поизрежат че с липо няма да стане ще увисне още повече
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th June 2008, 23:39
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

ООООО жалко дано намериш възможност да го оправиш, ще се чустваш много по добре, защо тогава реши първо бюста да си оправиш , по ли зле ти е бил от коремчето?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 9th June 2008, 09:22
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да бюста направо се изпразни след второто кърмене и нищо не остана от него, а и свалих и 25 кг (толкова бях качила по време на бременноста). Ако не се храня корема не си личи особенно стига да не е гол разбира се. Затова първо за гърдите си се замислих. А и не бях чела из темите за коремчета и смятах че сегашните три разреза които имам на него ми стигат та да правя и четвърти. Понякога съм си мислела да потърся свестен хирург да ми намести червата по възможност и останалите изсипани органи, които също го образуват, ама с по сериозните здравословни проблеми това все оставаше на заден план. Пък и така и не съм се консултирала та незнам до колко е възможно. Знам че се слага було и се прибират тънките черва, но при цялостно смъкване и изсипване на дебелото черво незнам как се процедира.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕмилГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:39.