IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3551  
Стар 11th October 2013, 09:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И аз тебе! Обаче, ужас, караш ме да ползвам речник за последната думичка ... почти нищо не е останало от малкото ми познания по инглиш ...
В превод означава "гласът на разума"


reason - причина, основание

но значението на фразата е това, което съм написала по-горе
Отговори с цитат
  #3552  
Стар 11th October 2013, 13:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз също много силно се надявам някои хора да не са такива в реалният живот каквито са и тук ! Всеки ден виждам толкова негативни хора на които в сякаш целият свят им е виновен за нещо, все по малко доброта и състрадателност може да видиш във хората. Това, което сега прочетох ме впечатли много силно, остави ме дори без думи и размислите ще си ги оставя за мен. Трудно ми е да ги асимилирам някои от неща, които прочетох и всичко това, защото съм попитал за един човек, дали е добре и нищо повече и отсреща да ти кажат, че това било бутане . Ако за някой хора това да се интересуваш, дали някой човек е добре е въпрос на чувствителност, това просто ще го оставя без коментар !
Отговори с цитат
  #3553  
Стар 11th October 2013, 14:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
В превод означава "гласът на разума"
Да, схванах, че е израз ... ... мерси.
Отговори с цитат
  #3554  
Стар 11th October 2013, 14:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз също много силно се надявам някои хора да не са такива в реалният живот каквито са и тук ! Всеки ден виждам толкова негативни хора на които в сякаш целият свят им е виновен за нещо, все по малко доброта и състрадателност може да видиш във хората. Това, което сега прочетох ме впечатли много силно, остави ме дори без думи и размислите ще си ги оставя за мен. Трудно ми е да ги асимилирам някои от неща, които прочетох и всичко това, защото съм попитал за един човек, дали е добре и нищо повече и отсреща да ти кажат, че това било бутане . Ако за някой хора това да се интересуваш, дали някой човек е добре е въпрос на чувствителност, това просто ще го оставя без коментар !
Пак си се хванал за думата ("бутане"), както и не съм имала тази сутиация предвид ... ето и аз съм неразбрана сега ... по-скоро исках да го възприемеш като приятелски съвет, защото от това си поведение ти ще си патиш (на теб ти пука, а на другите - не) ... така че и аз съм без коментар ...

Последно редактирано от ina.ina : 11th October 2013 на 14:31
Отговори с цитат
  #3555  
Стар 12th October 2013, 21:01
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Малииии не м“ооаа да ви изчета .....
Мили ми ма“ цорки моите зизки не се видят вече..ам само корем ...Иначе ,за историята : по натурални никога не са ми били...Горят ,с 2 номера мляко са пълни..Докито ми обясни как да става кърменето ,изцеждането,компреси и прочие...Ние нали с него само с емайли си контактуваме,,та доста изчерпателн.....срастнала съм се с сутиена ,триумфи,медицински ,спортни стягащи...Но млекото и гравитацията си казват думата..Сега са баш натюрел.).Ама истински натюр ...Ша ме прощавате ма повече посещавам форум за бременни )) Наоколо съм .....
Отговори с цитат
  #3556  
Стар 12th October 2013, 21:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Жуфеееееееееееееееееееее!! ! Мноо те обичам!! Влизай по-често мЪ
Отговори с цитат
  #3557  
Стар 13th October 2013, 10:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Малииии не м“ооаа да ви изчета .....
Мили ми ма“ цорки моите зизки не се видят вече..ам само корем ...Иначе ,за историята : по натурални никога не са ми били...Горят ,с 2 номера мляко са пълни..Докито ми обясни как да става кърменето ,изцеждането,компреси и прочие...Ние нали с него само с емайли си контактуваме,,та доста изчерпателн.....срастнала съм се с сутиена ,триумфи,медицински ,спортни стягащи...Но млекото и гравитацията си казват думата..Сега са баш натюрел.).Ама истински натюр ...Ша ме прощавате ма повече посещавам форум за бременни )) Наоколо съм .....
Иии, Джуфе, така се радвам, че се появи ... представям си какви са ти сега ... Та, казваш, че още си бременна, да не гадаем като за Мариса.
Отговори с цитат
  #3558  
Стар 14th October 2013, 13:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мацкиии,родих на 3-ти със секцио по спешност,наложи се,защото тазът не позволяваше нормално раждане.Имаше и още 2 причини:прекаран спонтанен немвоторакс на белия дроб,което е много рисковано за живота ми и другата причина е,че бебето се обърна напречно.Напълно се възстанових благодарение на арника монтана.Имах болки само няколко дни.Така ми се прави секс от 5,6 дни,че не знам къде да се дяна,аххаха.Циците пращят,обиколката ми е почти 110...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th October 2013 на 13:27
Отговори с цитат
  #3559  
Стар 14th October 2013, 14:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мариса, честито!!!
Често се променят плановете в живота, важното е, че сте здрави. Кърмиш ли малката? Пък за секса ... то доста време ще се чистиш ... ама с презерватив май трябва да може ... питай.
Отговори с цитат
  #3560  
Стар 14th October 2013, 19:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мариса, честито и от мен, много радости да ти донесе бебчо и майчинството пожелавам...също и отлично здраве!

Как се справяш, сигурно си адски уморена и постоянно ти се спи
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:44.