IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3751  
Стар 14th April 2014, 14:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Баси лелките...честно, чак не е за вярване...
.... аз не вярвам това да е истина, или лъжат в годините или видеото е фотошопнато.
Телата им много лъскави ми изглеждат, самата кожа имам в предвид.
Отговори с цитат
  #3752  
Стар 16th April 2014, 13:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не е за вярване ама си е реално, просто като ги видиш на едно място толкова много и за това е по трудно да го повярваш. Аз лично съм виждал такива жени, наскоро една такава жена на 40г. ме направи да гледам кат трамвай Гледаш 40 годишна жена, а виждаш 20 годишно момиче и какво тяло само
Вярно генетиката е определяща, но и тя полага доста усилия, да води здравословен начин на живот.

За съжаление не всички жени умеят и имат желание да поддържат външният си вид, а съм виждал такива случаи в които само малко воля се иска и тези жени биха могли да имат страхотни тела, хубава кожа и сияйна красота, но за това те трябва да положат усилия !
Отговори с цитат
  #3753  
Стар 16th April 2014, 13:28
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мъжа ми пък ми разправя случай с негова колежка.
Понеже той ползва служебен транспорт и по пътя към работа до него сядала някаква колежка негова от друго производство.
Беше ми говорил за нея какво работи и разни други работи, била на моята възраст ми каза.
И един ден се прибира изумен и ми вика - помниш ли, където ти разправях за еди си коя...
Викам му помня.
А той
Днес вика пак седна до мен и като слизахме ми вика, хайде, довиждане, повече няма да се видим.
И той учуден я попитал, е как така, напускаш ли?
А тя - неее, пенсионирам се

Аз тогава бях на 35 години.
Отговори с цитат
  #3754  
Стар 16th April 2014, 13:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ама вие сега да не си помислите, че изглеждам на 50-60 години.
Не съм се кьофнала толкоз

Просто явно жената наистина е била страшно младолика, за да го заблуди така.
Отговори с цитат
  #3755  
Стар 16th April 2014, 14:09
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

За съжаление не всички жени умеят и имат желание да поддържат външният си вид, а съм виждал такива случаи в които само малко воля се иска и тези жени биха могли да имат страхотни тела, хубава кожа и сияйна красота, но за това те трябва да положат усилия ![/QUOTE]
Ще копирам това мнение на Пуф, защото съм съгласна с него- и към мен съм срещала доста негативизъм, от гледна точка на това да не обръщам толкова внимание на външността-чак се зачудих дали повредата е в моя телевизор или на хорицата са им занижени стандартите. Не искам да се чувствам стара на 30 и това е
Отговори с цитат
  #3756  
Стар 16th April 2014, 14:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ама вие сега да не си помислите, че изглеждам на 50-60 години.
Не съм се кьофнала толкоз
Няма да си помислим! Сладурка!

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Просто явно жената наистина е била страшно младолика, за да го заблуди така.
Да, има и такива жени. Но какво ще наследиш като кожа е много важно.
Отговори с цитат
  #3757  
Стар 16th April 2014, 14:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Ще копирам това мнение на Пуф, защото съм съгласна с него- и към мен съм срещала доста негативизъм, от гледна точка на това да не обръщам толкова внимание на външността-чак се зачудих дали повредата е в моя телевизор или на хорицата са им занижени стандартите. Не искам да се чувствам стара на 30 и това е
Нали не искаш да кажеш, че сега си на 30 ако е така значи и ти си 10год. надолу реално ! Учудвам се, че има такива хора да кажат, че много внимание отделяш за това, да се поддържаш красива. Това малко като завист ми изглежда, само човек който завижда би могъл да каже такова нещо. Да опитам ли да позная, че това са ти го казвали жени, защото едва ли има мъж, който би могъл да го мисли това.

Мен също ме плаши мисълта, че един ден ще съм някъв сбръчкан дядка, а пък не искам и да си помислям, че един ден моят най-добър приятел - "палавника" би могъл да висне безпомощно. Аз обаче няма да го допусна това, има начин как да се предотврати.
Отговори с цитат
  #3758  
Стар 16th April 2014, 14:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
... и към мен съм срещала доста негативизъм, от гледна точка на това да не обръщам толкова внимание на външността-чак се зачудих дали повредата е в моя телевизор или на хорицата са им занижени стандартите. Не искам да се чувствам стара на 30 и това е
На хората им са занижени стандартите! Обаче ти не си длъжна да се съобразяваш с тях. И моето тяло общо взето е добре поддържано, и аз срещам негативизъм ... чак ме е срам на моменти (от това, че изглеждам добре) ... пък и на всичкото отгоре не съм първа младост. Такова е .
Отговори с цитат
  #3759  
Стар 16th April 2014, 14:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... а пък не искам и да си помислям, че един ден моят най-добър приятел - "палавника" би могъл да висне безпомощно. Аз обаче няма да го допусна това, има начин как да се предотврати.
Кефя ти се на нахъсаността! Обаче ти и вярвам! Сигурна съм, че ще успееш!
Отговори с цитат
  #3760  
Стар 16th April 2014, 14:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
На хората им са занижени стандартите! Обаче ти не си длъжна да се съобразяваш с тях. И моето тяло общо взето е добре поддържано, и аз срещам негативизъм ... чак ме е срам на моменти (от това, че изглеждам добре) ... пък и на всичкото отгоре не съм първа младост. Такова е .
В грешка си, това не е негативизъм, това си е чиста ЗАВИСТ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.