IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th March 2011, 19:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
Angry

Едни доктори ги предпочитат,други не
Аз лично издържах около 12-13 часа -хвана ме нервна истерия и започнах да плача .Лентата с която бях превързана ми се врязваше в подмишниците ,а от там излизаха дренажите.8 дни ,няма да мога да издържа с това нещо ,а как боли като ги махаг Добре че на втората операция не се наложи да нося отново дренажи...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th March 2011, 19:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Дренажите не са за предпочитане, а са АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!!!
Това, което се прави по частните клиники, е под всякаква критика...Сестрата една нощ надълго и нашироко ни обясни защо се правят и как се практикува по частните клиники. Ами ако се наложи кръвопреливане - какво правим? И как ще стане в извънболнична обстановка? Кръвна група искат ли ви преди операцията? Спин, Васермсан и всички хепатити?
ФАКТ е, че тя няма нито една пациентка с усложнения, инфекции или контрактури. Оправя бакиите на на другите т.нар. хирурзи и вече толкова й е писнало...
А тя скоро ще спре да практикува, защото е на 65 години.
Щастлива съм, че минах при нея, колкото и крайно да звучи.
Пожелавам и на вас безпроблемно носене - в крайна сметка това е най-важното...
М/у другото докато бях там една пациентка беше дошла за махане на импланти - осактаена преди 3 години от Емил Георгиев...Сега, въпреки че й предлагаха нови импланти, не искаше и да чуе повече за ново слагане...Но след време ще й се наложи нова операция за реконструкция и повдигане, защото положението в момента е трагично...Дано не се случва на никого.







ове.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th March 2011, 20:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Лъки, радвам се че си доволна от резултата, но все пак мнението ти е доста крайно. Сигурно и аз съм звучала така след моята операция, понеже и аз бях в еуфория от резултата.
Но все пак трябва да сме по-умерени както в хвалбите така и в критиките си, особенно към хирурзи, с които нямаме никакъв опит
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th March 2011, 20:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Лъки ,докторката да не ти е дала някой лев
Или подозирам че след първия ти пост ти е върнала част от парите ,и ти сега очакваш и другата ..Мацка ,ние от където се връщаме ,ти сега отиваш ...Нали не мислиш че другите доктори вкл. и ние ядем доматите с колците.
Постоянно вадиш някакви ФАКТИ -без покритие .По наоре те попитах на каква основа пишеш всичко това ,но не получих отговор.Сега отново те питам "От къде знаеш тя колко доволни и недоволни пациентки има ?"
Милата тя , че като и е писнало що не вземе да се пенсионира
Искат ни и васермани и кръвни групи и Спин и всичко ,та даже и време на кървене и време на съсирване.... .Не и прави чест на докторката да обеснява на пациентките си кой,кого е осакатил..Не е професионално..
Важното е че ти си добре и си избрала правилния хирург за теб..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th March 2011, 20:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Thomi,
няма такова нещо, разсмя ме...Тя не е такъв човек, иначе бих се възползвала )
Както виждаш, тя никога не се хвали и не си прави реклама по медии и предавания...
И не тя ми е казала за онази пациентка, а аз самата бях с тази осакатената пациентка в стая и от нея разбрах...
Който каквото ще да си мисли за дренажите, всеки има право на избор.
Има си технологично време, в което тази кръв изтича, освен това кървенето се възнобовява след 3-4 ден и при всеки времето е индивидуално. Ето при мен е вече 8-ми ден...
Спирам спора, защото сега рядко влизам във форума.
Просто ако някой иска препоръка - аз имам САМО ЕДНО мнение, защото никой не прави дренажите по начина по който трябва, освен това не е вярно, че не слага големи кубици, но всичко се преценява много внимателно. А циците..ги прави страхотни, поне за мен.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th March 2011, 20:44
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Винаги ли е добре да се слагат дренажи?, Аз нямах, но до сега не съм имала силни болки или нещо притеснително, 4 ден ми е..
И аз не съм имала дренажи
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th March 2011, 20:53
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi Виж мнението
Лъки ,докторката да не ти е дала някой лев
Или подозирам че след първия ти пост ти е върнала част от парите ,и ти сега очакваш и другата ..Мацка ,ние от където се връщаме ,ти сега отиваш ...Нали не мислиш че другите доктори вкл. и ние ядем доматите с колците.
Постоянно вадиш някакви ФАКТИ -без покритие .По наоре те попитах на каква основа пишеш всичко това ,но не получих отговор.Сега отново те питам "От къде знаеш тя колко доволни и недоволни пациентки има ?"
Милата тя , че като и е писнало що не вземе да се пенсионира
Искат ни и васермани и кръвни групи и Спин и всичко ,та даже и време на кървене и време на съсирване.... .Не и прави чест на докторката да обеснява на пациентките си кой,кого е осакатил..Не е професионално..
Важното е че ти си добре и си избрала правилния хирург за теб..
И на мен Стоянов ми искаше тестове за Спин,Васерман ,Хепатит и всички останали кръвни показатели
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th March 2011, 21:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Хубаво впечатление ми направи докторката,ако имам проблеми ще ходя там да ме гърчи както сметне за добре.Лъке,много се радвам за теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th April 2011, 09:08
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
А циците..ги прави страхотни, поне за мен.
А кога ще ги видим ? Аз съм много нетърпелива, имайки предвид всички суперлативи, които изчетох за нея.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th April 2011, 09:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами ще пращам на интересуващите се, стига да не е мъж
Но още разучвам новия си фотоапарат, който вчера купихме - искам да направя хубави снимки
Днес фотографката от болницата каза, че били твърде големи, но ми стояли добре.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: азсъмотбораМайстордоцТепавичарова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.