IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th December 2007, 02:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всички противозачатъчни са така дозирани, че да си еднакво защитена и през всеки един от седемте дни, в които трябва да ти дойде.
Силно се съмнявам да си бременна. По принцип противозачатъчните имат този страничен ефект за правят кръвотечението по- слабо и по- кратко. Нерядко може да се случи дори и да го спрат съвсем за известно време. Не си първият такъв случай. Но за да си 100 процента сигурна, отиди на гинеколог, за да види със сигурност няма бременност.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th December 2007, 02:21
lili_k lili_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Mallvina и третия месец беше по същия начин
а на тестовете по принцип им имам вяра но незнам дали противозачатъчните не им влияят.чета листовките като луда..незнам но здраво се панирах и току що се връщам от аптеката и отивам да си правя теста
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th December 2007, 02:25
lili_k lili_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Apoklistika това което каза за 7те дни...маи всеки различно казва по въпроса.Мисля че е крайно време да посетя гинеколког за да съм спокойна.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th December 2007, 02:38
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

[/b]lili _k,аз съм взимала противозачатъчни преди няколко 4 години ,марвелон,и говоря от моя опит какво съм преживяла най вече и какво ми е казал моя лекар,ако някой друг има повече опит с противозачатъчните ,аз от тогава не пия и дано наистина да са 100 %еднакво защитени през останалите 7 дни.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th December 2007, 02:43
lili_k lili_k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 12
По подразбиране

направих теста, отрицателен е...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th December 2007, 11:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: Противозачатъчни и цикъл

Цитирай:
Първоначално написано от lili_k
Здравейте!
Имам един проблем, който ме тревожи и реших да поискам съвет от вас.Следя сайта и форума редовно, но досега не съм писала.
Та вече трети месец пия противозачатъчни Жанин..всичко беше нормално първия месец, но на втория и третия месец цикъл не се появи.Абсолютно никакъв.Направих си 2 теста за бременност, които бяха отрицателни.
Много съм притеснена..за пръв път пия противозачатъчни, прочетох няколко пъти листовката но все още не съм много наясно.
Това случвало ли се е на някоя от вас?
Искам също да ви попитам и по време на едноседмичната почивка в която трябва да дойде цикъла може ли да се прави секс без допълнителни предпазни средства..в смисъл дали хапчетата действат абсолютно през цялото време или..
Моля ви пишете ми вашето мнение по въпроса и много ще се радвам
ако ми дадете съвет!
О,мила,аз като пих Жанин миналата година,цикълът ми изчезна за 6 месеца.Не бях бременна,но все пак отидох на лекар.Всичко ми беше наред и докторката ми каза,че при 2% от жените,употребяващи този препарат,цикълът им изчезва.След като спрях,нещата горе-долу влязоха в норми.Тъй,че няма страшно.Но ако имаш все пак притеснения,се прегледай
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th December 2007, 12:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
,аз съм взимала противозачатъчни преди няколко 4 години ,марвелон,и говоря от моя опит какво съм преживяла най вече и какво ми е казал моя лекар,ако някой друг има повече опит с противозачатъчните ,аз от тогава не пия и дано наистина да са 100 %еднакво защитени през останалите 7 дни
Малвина, аз също говоря от личен опит, бая години съм пила противозачатъчни и бая доктори съм сменила, но по този въпрос всички са били единодушни- през седемте дни пауза си също толкова защитен, колкото и през останалите. Естествено, хапчетата са само 99,9% сигурни и ти явно си била едно от тези изключения.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th December 2007, 12:46
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аpo,ти сигурна ли си,че през тези 7 дни,когато не пиеш хапчета,пак си защитена?Защото моята гинеколожка твърди обратното и още докато ги пиех ми казваше,че трябва да се пазя през тези дни.Ама тази доктори,защо казват различни неща
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th December 2007, 18:33
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

И аз съм на мнението на Апо / и лекарите ми също де
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th December 2007, 18:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Напълно сигурна съм, да. 5 години съм се пазила единствено с противозачатъчни, мъжа ми е свършвал винаги в мен, всичките ми лекари са били категорични, че хапчетата предпазват еднакво и през тези 7 дни. Всщност сега за пръв път чувам нещо различно. Дори доколкото си спомням и на упътването на хаповете го пишеше това за 7-те дни- в случай, че хапчетата са пити стриктно всеки ден, няма място за притеснение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Противозачатъчницикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:08.