IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 16th November 2010, 11:30
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Йоданов не е нужно да кичи някъде табела,най-малко пък от вчера
Щом са го оценили на английско ниво,не му е нужна някаква си табелка в бг,пффф
И как точно са го оценили на английско ниво, че не разбрах? Ти била ли си там, видяла ли си? Ти знаеш ли от колко време е в България и работи тук, а не в Англия? От август месец. Преди година е бил в Първа градска.
Ако е бил на специализация за по месец-два в Англия пролетта и лятото и му се иска да отиде, това не значи, че са го взели на работа там. Хайде престани да го хвалиш вече, че от такива хвалби прекалено насериозно се е взел, а и доста комерсиален е станал. Прибра ми 2000 лв. и нищо не свърши, все едно съм отишла да ме оперира за без пари. Да не казвам, че като бях легнала вече на операционна маса да ме упояват търсеше нещо, май някакъв инструмент, не можах да разбера, защото говореха с недомлъвки със сестрите, за да не разбера. Големият специалист, няма що. Доколкото зависи от мен ще направя така, че да са информирани хората колко се е "постарал" при мен.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #232  
Стар 16th November 2010, 12:13
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
прекалено насериозно се е взел, а и доста комерсиален е станал.
Дааа, има го тоя момент и той настъпва рано или късно при всички

Единственият, който засега държи фронта в това отношение, за което шапка му свалям, е Джамбазов.
Отговори с цитат
  #233  
Стар 16th November 2010, 21:13
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Дааа, стана много,, сладко''!

Момичето е направило своя избор и иска да чуе още нещо добро, ама как така,, Професионалистките'' ще,, позволят''. Има само един Лекар и други няма! Другите са Емилчо, Иванчо и т.н. - и да не са ползвали услугите им, пак не са добри!

Интересно, Марисабела, ти каква професия имаш, та си позволяваш да говориш с явно пренебрежение за хора, които са се бъхтали здраво за това д-р или още повече доц. , проф. пред името си? Ти каква си, мила?
Отговори с цитат
  #234  
Стар 16th November 2010, 21:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея. И две да сме пак е достатъчно !Не знам какви са били пораженията върху нея но върху мен бяха катастрофални! Буквално ме беше обезобразил!
Когато ходих на консултация при един от най големите пластични хирурзи в Лондон човека беше направо потресен .Ако емилчо смяташе че си е свършил работата като хората нямаше да ми върне парите , ако това беше ми се случило в Англия щеше не само да ми върне парите но и да ми плати обезщетение и то в доста солен размер , както и нямаше да има никаква клиентела!
Отговори с цитат
  #235  
Стар 16th November 2010, 22:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея.
Уонт, има една огромна разлика между теб и Марисабела..
И точно ти не се прави, че не я разбираш
Отговори с цитат
  #236  
Стар 16th November 2010, 22:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от want
Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея.
Уонт, има една огромна разлика между теб и Марисабела..
И точно ти не се прави, че не я разбираш
Не виждам разлика , и двете сме пострадали и то жестоко !
Само да спомена че снимките ми ги ползваха на един симпозиум на пластичните хирурзи като пример за некадърна ринопластика!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 16th November 2010, 22:08
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ти сега недей говори така, че като те чуе момата и ще почне да тръби, че нейните снимки са ползвани не на едни, ами на 5 симпозиума

Аз ти вярвам Уонт /въпреки, че твои снимки не съм виждала/, ноооо....въпроса не е само в това.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 16th November 2010, 22:14
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
ти сега недей говори така, че като те чуе момата и ще почне да тръби, че нейните снимки са ползвани не на едни, ами на 5 симпозиума

Аз ти вярвам Уонт /въпреки, че твои снимки не съм виждала/, ноооо....въпроса не е само в това.
Това е лекаря който ми ползва снимките !За да се вредиш при него на консултация се чака с месеци! Искаше да пусне историята и в списанията но не пожелах тъй като ме беше срам да се показвам в такъв вид !Между другото това е нормална практика тук да се пускат такива истории по списанията , така че ако това беше се случило тук и публикувано просто с кариерата му е свършено!

http://www.nipntuck.co.uk/about.php
Отговори с цитат
  #239  
Стар 16th November 2010, 22:16
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Това е много гадно-да ползват снимките ти за лоша ринопластика. Но никой не е застрахован от неуспех- нито хирурзите, нито пациентите. Затова е и личния избор. Информирахте- хубаво! Всеки да избира! Но злобата и плюенето е гадна работа, а някои само това правят, забележи!
Отговори с цитат
  #240  
Стар 16th November 2010, 22:33
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Това е много гадно-да ползват снимките ти за лоша ринопластика. Но никой не е застрахован от неуспех- нито хирурзите, нито пациентите. Затова е и личния избор. Информирахте- хубаво! Всеки да избира! Но злобата и плюенето е гадна работа, а някои само това правят, забележи!
Лоша ринопластика ?? Бях обезобразена! Беше сгафил абсолютно всичко!Ако беше само една грешка иди дойди но да оклепаш всичко възмножно не е просто лоша ринопластика! И за каква злоба говорим ?Била ли си 2 години обезобразена и всеки да те гледа като маймуна в зоопарка?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.