IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4541  
Стар 17th September 2009, 09:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Динев най-вероятно те готви за надмускулно. Разликата в цените е минимална, на мен Тепавичарова ми звучи по-добре
  #4542  
Стар 17th September 2009, 09:23
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

Марулка ,мислиш ли че и при мен ще иска повдигане амо през ареолата.Не ги разбирам ,а ми звучат мн.страшни тези операции..Аз мяй съм с по -голяма птоза
  #4543  
Стар 17th September 2009, 09:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мен ми звучи най-добре трети вариант Тепавичарова повече от 300 сс няма да сложи, тя обича да се презастрахова с неголям кубик, винаги А 300 сс (висок профил, щото тя такъв ще сложи) плюс тези огромни ареоли - ще се получат гърди, които 2/3 ще са ареоли. Динев ще напъха през ареолата 420 сс, защото ареолите са големи и ще стане, но с надмускулно и наличие отсега на птоза - положението ще стане още по-зле. Каквото и да обере през ареолите - далеч няма да е достатъчно. Подмускулното пък съвсем не върви с тази птоза и без обиране. При Динев пък - още по-малко бих му се доверила - едно заради повдигането, едно заради подмускулното, дето по мое мнение го учи още. Пък и и не само по мое - щом не си е взел дипломата още....
  #4544  
Стар 17th September 2009, 16:26
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета дайте да измислим най-добрия вариянт.Динев казва ,че ще бъде под мускулно и наистина ,както казва Гвендолин ,ще станат 2/3 ареоли с цици.Но така или иначе ще има свободна кожа след два месеца може да се обере излишното без разрез котва.Тепавичарова също не говореше за котва,но ареолата е много голяма и се чудя как да стане.Моля дайте повече съвети ,защото вие сте отдавна "врели и кипели".А разликата в цената е почти 2000 лв.Цена обявена от Динев за последващо обиране 400Е.
И най-важното до колко може да обере от раз Тепавичарова?Аз знам на-много за 1см ,че и по-малко.без котва имам предвид
  #4545  
Стар 17th September 2009, 16:38
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Като сложиш и обирането , разликата в цената става около 1000 лв , но ще се занимаваш 2 пъти , с 2 упойки . Виждала ли си снимки на обиране при Динев ... Помисли , цената не е маловажна , гаранция за резултата няма , при когото и да си , но все пак от Тепавичарова май не се оплакват .
  #4546  
Стар 17th September 2009, 16:46
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сега прочетох отговора на Гуен , абсолютно права е - потърси мнение от трети хирург .
  #4547  
Стар 17th September 2009, 17:18
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Сега прочетох отговора на Гуен , абсолютно права е - потърси мнение от трети хирург .
  #4548  
Стар 17th September 2009, 21:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Колкото до Динев, аз също не бих му се доверила в този случай, да не говорим,че изобщо не мога и да го сравнявам с тепавичарова...колкото до варианта на тепавичарова - това, което обсъждахте - как ще стои 300 сс с голяма ареола - то има и вариант при обирането да се намали и ареолата към по-естетичен вариант..при всички случаи за да се получи нещо и хирургически и естетически изпипано, така,че да не се налага втора операция, вариантът за трета консултация не ми звучи лошо .. а това да се прави обиране на втори етап ми звучи доста неразумно и непрактично от всякаква гледна точка..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4549  
Стар 17th September 2009, 22:43
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Някой дали знае случайно за противозачатъчните,дали имат някакви странични ефекти по отношение на силиконовия бюст,особено на двумесечен?Защото от док.знам,че хормоните,като цяло са най-лоши за бюста,т.е. най-много го разваляли,а нали противозачатъчните са си хормони.
Някой пил и останал с хубав бюст полсле
  #4550  
Стар 17th September 2009, 23:07
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Аз нямам силиконов бюст,но пиех преди марка"Ясмин",който според гинеколога ми са едни от най-добрите.При мен нямаше никакви отклонения-качване на килограми,окосмяване,болки в гърдите и всичко друго придружаващо цикъла.Бях много доволна,спрях ги защото пуша много/1 и 1/2 кутия/.Не съм чувала да се отразяват на гърдите по някакъв начин.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.