IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5081  
Стар 18th December 2009, 14:13
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

При Дисански цената е 4000 лева. Прясно инфо Видях, че някой по-горе питаше. На моята приятелка, вече месец и половина след операцията са страхотни.
Bellegrin, честити нови гърди, да си ги носиш с гордост
__________________
500 cc
  #5082  
Стар 18th December 2009, 14:21
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Bellegrin, честити нови гърди, да си ги носиш с здраве и само хубавии емоции за напред с тях!
  #5083  
Стар 18th December 2009, 14:33
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Bellegrin, честито и от мен. Добре дошла в клуба. Желая ти бързо и леко възстановяване. Чакаме снимки
  #5084  
Стар 18th December 2009, 18:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Bellegrin,
Хайде мацка как си? Какво става? Чакам с нетърпение новини
Целувки

Момичета, според вас опасно ли е да отида на парти без сутиен. Почти на два месеца съм, но все пак танци , това онова. До сега не съм се делила с енерджито, но вчера като си пробвах ролките... убиец без сутиен ... Но знам ли ?
кристи, естествено,че нищо няма да ти стабне за една вечер...въпросът е ти колко ще се чувстващ комфортно...защото при мен си го спомням много ясно тоя момент . когато вече можех да сваля медицинския сутиен и да парвя каквото искам - да ходя без сутиен или с банели....еми искам да ти кажа,че поне още месец ( до края на втория) , останех ли без сутиен и да върша нещо, такива контракции на мускулите получавах,че имах чувството,че циците ми са едни тежки гюлета, дето ще изпаднат....трябва им време на мускулите да приемат тежестта като нормална....пробвай в къщи половин ден без сутиен да шеташ насам натам и виж дали ще ти е комфортно. иначе естетичния резултат разбира се не може да се развали от такова еднократно нещо ! още повече,че си на 2 месеца и вече по принцип можеш да ходиш без сутиен !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5085  
Стар 18th December 2009, 18:28
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Момичета, според вас опасно ли е да отида на парти без сутиен. Почти на два месеца съм, но все пак танци , това онова. До сега не съм се делила с енерджито, но вчера като си пробвах ролките... убиец без сутиен ... Но знам ли ?
Kristee, Аз ако съм на твое място, ще си отида на партито без сутиен, но за всеки случай ще си взема един в чантата - ако случайно нещо се почувстваш дискомфортно и искаш да си сложиш сутиен, да имаш един под ръка

Bellegrin
  #5086  
Стар 18th December 2009, 18:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

пс: ако не си помогнеш сам, няма кой да ти помогне
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5087  
Стар 18th December 2009, 19:05
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране Въпроси към оперираните

нека не изказваме мнение цени-качество,че от такива изводи сами си го направихме на някои д-ри цените да станаха невъзможни за повечето от нас.И тука като при парцалките плащаме за едно и също на места с 300 % надценка.
  #5088  
Стар 19th December 2009, 09:13
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

При това не непременно с адекватен на цената резултат!
  #5089  
Стар 19th December 2009, 13:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Честито на Белегрин и от мен!
  #5090  
Стар 20th December 2009, 12:17
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Момичета , много сте мили всичките , БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!
Искам да питам тези които се занимават сериозно със фитнес , дали са имали проблеми с отпускането на мускулите след операцията? Десният ми мускул ме направи луда . Какво ли не му правих , масажи , ледени компреси - ефект 30 мин и после пак болка и не мога да мръдна ръката си. От вчера пия едно лекарство Мидокалм и пия по 2 хапчета за да има ефект. Утре съм при Стоянов на преглед ,че го побърках този уикенд и не го оставих на мира. Той ми каза ,че всичко идва от стегнатата мускулатура и това се получава при жени спортиски .Мидокала засега действа а утре ще ми даде и друго което е с зелена рецепта.
Мъжът ми ми повтаря ,че аз все бързам и искам вече да съм си като преди но всичко изисква време и възстановителен период. Само да ме отпусне мускула , всичко друго е без знамчение и се търпи а и като се погледнеш в огледалото забравяш дори за болката.
Целувам ви !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:16.